Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Drzwi zewnętrzne KMT Superterm 90 - opinie


Recommended Posts

Mam u siebie w domu model Plus 75 i jestem z nich bardzo zadowolona. Postawiliśmy na dom pasywny i te drzwi bardzo pasują. Jeżeli chodzi o użytkowanie to wszystko jest ok. Mają bardzo dobry komfort zamykania, są bardzo szczelne i energooszczędne. Montaż szybko i bez problemów. Dostępne w wielu kolorach - ja mam Złoty dąb

Gdyby teks nie brzmiał jak z podręcznika początkującego spamera, to bym uwierzył... Może masz fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:) ... mnie też to zastanawia czy oni na prawdę muszą "postawić na coś". Brzmi jak hazard a to już chyba zakazane poza kasynami? :)

 

Co do samych drzwi i producenta to OK. Nie zawsze ze wszystkim się zgadzam co jest zamontowane w tych drzwiach ale źle się o nich wyrazić nie mogę. Mowa oczywiście o wyższych seriach na ciepłych ościeżnicach. Każdy od dana porównuje je z Wikędami i Mar-Tomami. Mi osobiście leżą bardziej Wikędy, później o dziwo tanie Mar-Tomy i na końcu proponuję Klientowi KMT ale to przez moją subiektywną opinię. Każda pliszka swój ogonek chwali i to na czym się zna.

 

P.S. fin - może zrobić na forum rzeczywiście jakiś podręcznik spamera i najczęściej używane zwroty? Postawiłem na drzwi X, jestem zadowolony z drzwi X, jakieś mądre cytaty z katalogu z dopiskiem Paulo Coelho :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporą dozę sympatii do KMT, ale marketingowo są... słabi :( Nie raz już tu próbowali "zabłysnąć", zawsze na kiepskim poziomie.

A wystarczyłoby oddelegować kogoś z wiedzą by się udzielał na forum, tak jak przez wiele lat konkurencyjną markę pod kątem technicznym wypromował tu Piotr Jażewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...