Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Floryda 3


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 235
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to nie jest tak, że w miejscach gdzie masz tą izolacje, to powinieneś już mieć zrobioną izolację ścian, przynajmniej na styku z tym dachem (tarasem), tak by izolacje i opierzenie wywinąć właśnie na tą izolację, a nie na gołe cegły, jak masz to zrobione obecnie? Dodatkowo, masz bardzo nisko między opierzeniem dachu, a tarasem. Zmieściły Ci się tam kliny styropianowe lub z innego materiału izolacyjnego? Bo na zdjęciu to wygląda jakby zrobiły się tam jakieś pęcherze powietrzne, ale to raczej już pierdoła.

 

Tu na pewno warto byłoby się skonsultować z dekarzami, z tego forum, a jest tu kilku naprawdę dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Rozważałem podobne rozwiązanie, ale uznałem ze dom jest zbyt masywny i grube słupy wyglądają lepiej. Poza tym góra to same okna, chciałem je trochę "schować"

 

Faktycznie, jak jeszcze raz się przyjrzałem to przy takim układzie okien (brak podziałów) i podniesieniu ścianek dachowych (attyki) to dobre rozwiązanie i całość komponuje się. Jaki będzie kolor struktury? Będzie okładzina z kamienia na fragmencie od frontu?

 

Pozdr.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Elewacja będzie podobna jak na wizualizacji, wypusty białe, miedzy oknami i na słupach obok nich szarość. Nie planuje kamienia.

[ATTACH=CONFIG]450708[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]450709[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]450710[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]450711[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]450712[/ATTACH]

 

Wyszło bardzo fajnie. A robiłeś instalację odgromową? Jeśli tak to czy puszczałeś ją od uziomu po elewacji na dach w tych miejscach co oznaczono w projekcie ? Jakiś peszel?

 

Z pozdrowieniem

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...