Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Floryda 3


Recommended Posts

Dzięki za wskazówkę, sprawdziłem i obecnie u siebie mamy właśnie 18.1 cm, i choć wcześniej nie zwracałem na to uwagi, to 1 cm mógłby zwiększyć komfort. A w jaki sposób to przeprojektowaliście? Dodaliście schodek i pomniejszyliście pom. gospodarcze?

 

Pomieszczenie praktycznie zostaje bez zmian, choć będziemy rozważać zlikwidowanie drzwi do kotłowni ( zobaczymy na czym stanie ). Spróbuje wstawić zdjęcie + rysunek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja drzwi do kotłowni zlikwidowałem, a z kolei zrobiłem w linii korytarza. Z perspektywy czasu uważam, że to był dobry wybór.

 

Kotłownia z drzwiami z 3 stron będzie mało ustawna.

 

zlikwidowałeś drzwi do kotłowni z zewnątrz czy z pom. gospodarczego? I co zrobiłeś w linii korytarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obserwuję wasze budowy już od dłuższego czasu i gratuluję wytrwałości!! Dziękuje za cenne wskazówki, które na bieżąco uaktualniamy w naszej budowie. Jesteśmy z mężem dopiero na etapie zalewania słupów i przygotowań do pierwszego stropu. Widzę ze w stosunku do innych to chyba najbardziej pozmienialiśmy układ zewnętrzny. Zrezygnowaliśmy całkiem z okien narożnych z uwagi na duże straty ciepła powodowane przez słupy stalowe. Poruszył ktoś kiedyś temat zbrojenia i tłumaczył ze jest ono na wyrost przeliczone.??? Kierownik budowy twierdzi ze jest ok a nawet za mało- natomiast ekipa budowlana z 20 letnim stażem twierdzi że budujemy bunkier!!!Pomóżcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]443318[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]443319[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]443320[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]443321[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]443322[/ATTACH]

 

Twoja F3 wygląda super! Patrząc na 4 zdjęcie - cz zmieniałeś coś w układzie lub rozmiarze okien narożnych w gabinecie na poziomie 0? Nie pamiętam czy wg projektu jest tam okno tarasowe rozsuwane, tak jak masz Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja F3 wygląda super! Patrząc na 4 zdjęcie - cz zmieniałeś coś w układzie lub rozmiarze okien narożnych w gabinecie na poziomie 0? Nie pamiętam czy wg projektu jest tam okno tarasowe rozsuwane, tak jak masz Ty?

 

Dzieki, też juz nie pamietam jakie okno bylo w projekcie, rozmiar zostal napewno taki sam, zrobilismy je Ru z ruchomym slupkiem, podzielonym na równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...