Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale czad :D !

 

Wracam sobie dziś w nocy do domku, godzina 1:30, wjeżdżam do wsi, lekka mgła, włączam 'długie' i nagle widzę w oddali jakiś duży cień. Myślę sobie, że koń komuś uciekł, podjeżdżam bliżej i myślę, że to kucyk lub osiołek, podjeżdżam bardzo blisko i widzę najprawdziwszego jelenia z pięknym rozłożystym porożem :D - na głównym skrzyżowaniu wsi Marianów :o

 

Popatrzyliśmy na siebie trochę a potem każdy ruszył w swoją stronę...

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was po dlugiej nieobecnosci. testuje od dzisiaj ERA blueconect mam tu nawet EDGE. Powiem tylko tyle ze fabryka styroponinu dostala telefony a ja walcze juz 3 lata i tepsa na mnie leje. Zakladam im sprawe o monoplizm i rezygnuje z tego beznadziejnego radiowego telefonu a dodatkowo przetne swiatlowod ktory przechodzi przez moja ziemie.

POZDRAWIAM SERDECZNIE MarcinR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj można spokojnie zrezygnować z telefonu stacjonarnego i wcale nie trzeba przesiadać się na VoIP, chyba, że się dużo gada z zagranicą. W sumie ogromna większość ludzi, do ktorych dzwonię ma komórki, więc stacjonarny jest mi z ekonomicznego punktu widzenia niepotrzebny. A software'owy VoIP (Skype, Tlenofon) nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem, choćby dlatego, że aby do końca spełnił swoją rolę (aby ktoś się mógł do nas zawsze dodzwonić) wymaga ciągłej pracy PC. Zdecydowanie lepiej kupić sobie sprzętowy telefon (po prostu aparat) VoIP - kosztuje coś takiego już od ok. 300 zł (np. na http://www.iszop.pl ). A żeby dzwonić do kogokolwiek, czyli również do zwykłych telefonów stacjonarnych lub komórek (czyli identycznie jak w przypadku płatnego software'owego VoIP) wystarczy założyć konto u jakiejkolwiek firmy oferującej usługi VoIP (np. Tlenofon, easyCall, eFon).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Niestety do Gawartowej Woli dociera tylko go internet (drogi i słaby). Zadne radio niestety nie dochodzi sprawdzałem wszystko.

Jak pozwę TPSA to moze mi podlacza neostrade bo wczesniej pisali ze nie mam mozliwosci technicznych i dalej tak pisza a innym (fabryczka) podlaczja. TPSA biznes nie ma przelozenia na TPSA indywidualna. To jest taki moloch ze sami nie wiedza co sie tam dzieje...

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPSA to chora firma. U nas w Wyględach najpierw zrobili akcję marketingową żeby się do nich podłączyć, zostawiali ulotki, dzwonili, umawiali się na spotkania a po wysłaniu ankiety okazało się, że na tym terenie, na którym robili akcję... nie ma technicznych możliwości podłączenia. To absurdalnie zarządzana firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad braliscie drzewo na wiezbe? i w jakiej cenie?

 

Tartak Staropol (Zaździerz koło Łącka pod Płockiem), tel. (24) 261-45-73, (24) 384-12-51. Było to 2 lata temu, więc ceny już nie pamiętam, ale wtedy opłacało się ciagnąć aż stamtąd.

thx bede dzwonil.

 

a macie jakies doswiadczenia ze skladami z Zielonek i Starych Babic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tartak Staropol (Zaździerz koło Łącka pod Płockiem), tel. (24) 261-45-73, (24) 384-12-51. Było to 2 lata temu, więc ceny już nie pamiętam, ale wtedy opłacało się ciagnąć aż stamtąd.

 

jakby ktos potrzebowal cennik

 

Starpol: 560 netto za drewno na wiezbe + 60 impregnacja

 

a u "nas" w Zielonkach: 590 netto + 60 impregnacja

(450 calowka, 610 łata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skad braliscie drzewo na wiezbe? i w jakiej cenie?

 

Ja bralem z firmy

IMPREGNACJA DREWNA Sp. z o.o.

05-503 Antoninów, ul. Masztowa 51

gmina Piaseczno, woj. mazowieckie

tel. (22) 757 39 06, 797 30 16

Impregnuja cisnieniowo i dosyc ladne drewno. Ceny nie pamietam, ale byla dosyc konkurencyjna. Z transportem tez zaden klopot.

 

W Zielonkach dobrze sie upewnic co do zwrotu ewentualnych nadwyzek. Ja musialem pertraktowac zwrot pewnej ilosci desek calowek. Jakos zachwyceni nie byli i fochy stroili.

 

Jest jeszcze skad w Kampinosie, tez moze warto tam zajechac.

 

Nee wiem jak w tym roku, ale w zeszlym to juz byly o tej porze chyba klopoty z polskim drewnem na skutek wyczerpania limitow.

 

 

Pzdr

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja bralem z firmy

IMPREGNACJA DREWNA Sp. z o.o.

05-503 Antoninów, ul. Masztowa 51

gmina Piaseczno, woj. mazowieckie

tel. (22) 757 39 06, 797 30 16

Impregnuja cisnieniowo i dosyc ladne drewno. Ceny nie pamietam, ale byla dosyc konkurencyjna. Z transportem tez zaden klopot.

 

770 netto impregnowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...