Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Jeśli chodzi o okna drewniane to my do ostatniej chwili wybieraliśmy spośród Natury, Gorana, Stollara (porównywalna, dobra jakość i cena), by w końcu zdecydowac się na Naturę (w salonie fabrycznym na Bartyckiej). Nieco droższy jest Gebauer (też go braliśmy po uwagę ale nawet po dużym upuście i tak wypadał drożej od wspomnianej trójki) i Adpol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Faktem jest, że jeden z handlowców delikatnie mówiąc tracił poczucie z rzeczywistością (nie oddzwaniał, pomylił kolory z ich własnej oferty) ale w sumie zrobilil wszystko, co chcieliśmy - uwzględnili grzecznie (choć trwało to parę tygodni) naszą reklamację, wiążącą się z wyrwaniem, przemalowaniem i powtórnym montażem wszystkich parapetów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jeden z handlowców delikatnie mówiąc tracił poczucie z rzeczywistością (nie oddzwaniał, pomylił kolory z ich własnej oferty) ale w sumie zrobilil wszystko, co chcieliśmy - uwzględnili grzecznie (choć trwało to parę tygodni) naszą reklamację, wiążącą się z wyrwaniem, przemalowaniem i powtórnym montażem wszystkich parapetów.

 

Poza jednym wyjątkiem.Są nam winni pieniądze.Ale to drobiazg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomali i ziomalki :)

 

No nie sadzilem, ze jest tutaj taka grupa, wiec moje zdziwienie jest tym wieksze.

 

Wiec moze powiem cos o Nas. Wraz z zona Aniczkiem, budujemy domek w Lesznie, wiec lapiemy sie pod region jak sadze :D. zakonczony zostal wlasnie etap zamkniecia chaty i garazu. Za chwile wchodza kolesie od dachu, elektryki, hydrauliki ... wszyscy na raz prawie. Budowa to niezla gimnastyka i ciekawe doswiadczenie.

 

Co do zalatwiania formalnosci, o ktorych pisaliscie, to jestem super zadowolony. Wszystkie papiery w Lesznie to 2 dni , podlaczenie pradu zajelo chlopaka z Pruszkowa jedynie 1 dzien, a zrobili to tydzien po zlozeniu wniosku. Oczywiscie uzylem przyspieszacza, ale jestem zadowolony. Mase moglbym pisac, ale nowemu raczej nie wypada.

 

Dodam, ze budujemy projekt Archipelagu: POLA, ktory zmienilismy w stosunku do projektu oryginalnego (co za idiota to projektowal) nie do poznania ;).

 

Powodzenia zycze wszystkim budujacym.

 

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki za podpowiedź z oknami. Widzę, że wszyscy mieszkacie przed Kampinosem (oczywiście patrząc z Warszawy). My niestety jeszcze troszkę za Kampinosem, mamy was po drodze :lol: Ale kiedy my tam będziemy mieszkać... Jeszcze długa droga przed nami.

Może na wiosnę jakieś spotkanko towarzysko -zapoznawcze? :wink:

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomali i ziomalki :)

 

No nie sadzilem, ze jest tutaj taka grupa, wiec moje zdziwienie jest tym wieksze.

 

Wiec moze powiem cos o Nas. Wraz z zona Aniczkiem, budujemy domek w Lesznie, wiec lapiemy sie pod region jak sadze :D. zakonczony zostal wlasnie etap zamkniecia chaty i garazu. Za chwile wchodza kolesie od dachu, elektryki, hydrauliki ... wszyscy na raz prawie. Budowa to niezla gimnastyka i ciekawe doswiadczenie.

 

Co do zalatwiania formalnosci, o ktorych pisaliscie, to jestem super zadowolony. Wszystkie papiery w Lesznie to 2 dni , podlaczenie pradu zajelo chlopaka z Pruszkowa jedynie 1 dzien, a zrobili to tydzien po zlozeniu wniosku. Oczywiscie uzylem przyspieszacza, ale jestem zadowolony. Mase moglbym pisac, ale nowemu raczej nie wypada.

 

Dodam, ze budujemy projekt Archipelagu: POLA, ktory zmienilismy w stosunku do projektu oryginalnego (co za idiota to projektowal) nie do poznania ;).

 

Powodzenia zycze wszystkim budujacym.

 

Mario

 

 

Mario, witaj ziomie!!! :D Nawet nie wiesz, jak bliskimi sąsiadami... byliśmy :lol: Jak obejrzałem film na Twojej stronce to po prostu o mało z krzesła nie spadłem już na samym poczatku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomali i ziomalki :)

 

No nie sadzilem, ze jest tutaj taka grupa, wiec moje zdziwienie jest tym wieksze.

 

Wiec moze powiem cos o Nas. Wraz z zona Aniczkiem, budujemy domek w Lesznie, wiec lapiemy sie pod region jak sadze :D. zakonczony zostal wlasnie etap zamkniecia chaty i garazu. Za chwile wchodza kolesie od dachu, elektryki, hydrauliki ... wszyscy na raz prawie. Budowa to niezla gimnastyka i ciekawe doswiadczenie.

 

Co do zalatwiania formalnosci, o ktorych pisaliscie, to jestem super zadowolony. Wszystkie papiery w Lesznie to 2 dni , podlaczenie pradu zajelo chlopaka z Pruszkowa jedynie 1 dzien, a zrobili to tydzien po zlozeniu wniosku. Oczywiscie uzylem przyspieszacza, ale jestem zadowolony. Mase moglbym pisac, ale nowemu raczej nie wypada.

 

Dodam, ze budujemy projekt Archipelagu: POLA, ktory zmienilismy w stosunku do projektu oryginalnego (co za idiota to projektowal) nie do poznania ;).

 

Powodzenia zycze wszystkim budujacym.

 

Mario

 

 

Mario, witaj ziomie!!! :D Nawet nie wiesz, jak bliskimi sąsiadami... byliśmy :lol: Jak obejrzałem film na Twojej stronce to po prostu o mało z krzesła nie spadłem już na samym poczatku 8)

 

 

No to teraz już wiem,kto tak szalał po nocach i hałasował. :lol:

Jak nam tu będziesz tak hasał,to pogonię. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem blueconneckt i jestem prawie szczęśliwy......

Mam pytanie za 100 pkt. czy ckwadrat np lub kotoś inny wie ile osób zalicza się do naszego klubu??????? :D

Byłem ostatnio na radzie gminy...... ludzie ale jaja.....

Zaczepiła mnie Pani z TBSów, zakładają stowarzyszenie... aby mieć wpływ na decyzje podejmowane w gminie....

Prorok z Warszawy olał nas i twierdzą że wojt jest ok w sprawie naszej fabryki styropianu.... ale jaja..... był plan zagospodarowania i go nie ma...... To jest nasza POLSKA!!!

Pozdrowienia

Marcin R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...