Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

A co to wole oko?

 

Drewno... mam namiar ale teraz tylko mokre... pamiętajcie wiosną o nastepnej zimie. Kupiłem, pocialem i porabałem, teraz lezy w nowej pieknej wiacie i jest ok. Facet z transportem i rozładowaniem brał 120/m zawoził mojemu kuzynowi na pragę za 100 pln. U nas w okolicy transport w cenie.

 

Pozdro

Marcin R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Wole oczko jest ładne przynajmniej mi podoba się, ale z tego co słyszałam na tym się kończy. Trudne do wykonania, drogie i w dodatku mało światła wpada. No ale jakby człowiek patrzył tylko na funkcjonalność tego co go otacza, to do czego byłoby nam potrzebne poczucie estetyzmu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

W dobie inetnetu nie powinno mnie dziwić iż można grupę ziomali napotkać w necie.

Jestem nowy na forum i z przyjemnością dołącze do grupy za jej zezwoleniem tym bardziej, iż zamierzam ruszać z budową na wiosnę w uroczej miejscowści Kampinos :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckwadrat

 

...taaaa, np. w Selgrosie można kupić suche, zapakowane w worek ok. 80x40x30 za 20 zeta,

mam parę kubików kilkumiesięcznych, ale na sezon to za mało

chyba bedę mieszał z brykietami ( ale też nie takie tanie :( )

ale chętni skorzystam z kontaktów ( sprawdzonych ) na przyszłość.

Pozdro

J

 

Jerzysio, ckwadrat,

 

Mam namiary na kogos, kto oferuje drewno kominkowe. Jakis czas temu przywozil do mnie i mowil, ze mu sie konczy wiec nic nie wspominalem na forum. Kilka dni temu dowozil mi wiecej i powiedzial, ze jeszcze troche ma (zarowno suche, prawie suche jak i mokre...).

 

Moge Wam wyslac telefon na priv'a jesli chcecie.

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako ze Nowy Rok tuz tuz to moze byc interesujacy link na adres

http://www.mf.gov.pl/index.php?wysw=4&sgl=2&dzial=106

 

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku i zeby budowanie bylo mniej stresujace i zeby sie wiecej dzieci rodzilo (u nas drugi chlopak sie okolo marca pojawi...tysiaczek wpadnie...bedzie na kawalek ogrodzenia:)).

 

Pozdrawiamy

Ola i Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...