Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,

ewentualne metro bardzo ułatwiłoby życie. Szkoda tylko, że nie wykorzystuje się tego, co już jest - ile mówiło się o wykorzystaniu infrastruktury (przepraszam za słowo ;) kolejowej i stworzeniu czegoś na kształt kolejki miejskiej jak w Trójmieście.

Cały czas są kłopoty z tym, aby na dojazdy spod Wwy koleją i komunikację w Wwie był wspólny bilet.

Życie ułatwiłoby wykorzystanie tego co jest, ale jak chcą kopać tunele, to przynajmniej niech to zrobią szybko. Ponad 100 lat temu metro w Londynie powstawało szybciej, niż u nas w Wwie.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem z grupy nadarzynsko-grodziskiej zajrzalam do Was, bo mam informacje. Przed godzina dowiedzialam sie, ze jutro przed południem ma odwiedzic nas przedstawiciel firmy Bartosz z Bialegostoku http://www.bartosz.com.pl/, aby dograc sprawe montazu rekuperatora ich produkcji w naszym domu. Jesli ktos z Was mialby ochote zamienic kilka slow z tym mlodym czlowiekiem to zapraszam na os. Szczesne w Grodzisku, ul. Tarnowska, rog z Dabrowskiego http://www.grodzisk.pl/miasto2/mapa/grodzisk_mapa.html . Tylko nasz dom jest w trakcie budowy. Czarna dachowka, wole oko nad wejsciem. Latwo trafic. W razie potrzeby piszcie. Konkretna godzine spotkania podam w watku swojej grupy. Ula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żubra poznaliśmy na targach rok temu na Torwarze. Nie spodobali nam się, dlatego nawet nie drążyliśmy, czy są dobrzy. Ale to własnie wtedy ktoś z innych wystawów wziął nas za rękaw i powiedział, aby odpuścić sobie Żubra i pomysleć o Bartoszu. Koss odpadł, bo tak jak cała masa rekuperatórów ma nagrzewnicę do podgrzewania wchodzącego powietrza w mroźne dni, a wg. nas użycie najdroższego źródła do podgrzewania przy odzysku ciepła jest paranoją. Jedynie Bartosza reku nie szroni przy ujemnych temperaturach. I on wygrał. Rozważaliśmy jeszcze litewską Amalvę, ale też mimo, że szczyci się że jest reku krzyzowym, przeciwprądowym to też ma nagrzewnicę. Człowiek będzie u nas za godzinę. Serdecznie pozdrawiam. ula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prosbe do wszystkich, ktorzy w ostatnim czasie legalizowali swoje zamieszkanie w nowo wybudowanych domkach. Az boje sie zabrac za wszystkie sprawy papierkowe - urzedy, elektryk, kominiarz itd. Niestety chyba trzeba. :(

 

Czy kto moze podac wszystkie czynnosci jakie nalezy wykonac, miejsce gdzie to mozna zrobic i w jakiej kolejnosci nalezy to zalatwiac? Ponadto, gdzie potrzebne jest jakies wsparcie, gdzie cos mozna sobie ulatwic itd.

Nie wiem czy juz ktos kiedys to zrobil ale mysle, ze byloby to potrzebne wszystkim konczacym swoje budowy.

 

Kazda informacja na forum albo na priv'a bedzie bardzo mile widziana.

 

Z gory dziekuje,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ogłoszeń duszpasterskich,to chciałam przypomnieć,że w tym tygodniu będzie chodził ksiądz po kolędzie, :D

W zeszłym miał chodzić,ale zaniemógł,wikary bardzo go gęsto tłumaczył :lol:

 

A w ogóle to tutaj są dziwne godziny kolędy-np. w piątek będzie kolęda całej Stołecznej od godz. 9.Rano!Rozumiem,że mieszkają tam sami emeryci albo bezrobotni. ;)

Poza tym tak szybkiej kolędy to nie widziałam-w tydzień wszystko-Zaborów,Wyględy,Feliksów.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opal,

 

A czy dysponujesz moze troche bardziej dokladnym "rozkladem jazdy"?

Kiedy ksiadz bedzie odwiedzal jakie okolice?

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

Przemek,z tego,co pamiętam,to dzisiaj ma zawitać do Was i do nas.Waszą ulicę wymieniono,mojej nie,bo co to za ulica-koleiny półmetrowe. ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem po kolendowaniu :)

Był kaznodziej z wizytą zaikasował opłatę i nawet było miło:)

Jako, że obecnie pomieszkuje u teściów ksiądz juz się zapowiedział w nowym domu mimo, że fundamenty na wiosnę będą lane ???:) no coż nie ma to jak proaktywna postawa :wink:

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...