Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie mbz, że zagaiłaś ;). Jest gorzej niż się wydawało jeszcze na początku tej zimy. Ale może właśnie to tylko przez zimę czas dojazdu do rogatek wydłużył mi się praktycznie 2-krotnie - z 15 minut do pół godziny. Oczywiście nie przez korki, co przez to, że na nieodśnieżonej dokładnie czy nawet prawie w ogóle (kilka dni i tak było) drodze nie da się szybko jechać, a co gorsza bezpiecznie wyprzedzić jakiejś zawalidrogi. Wczoraj był prawdziwy paraliż w Wawie, podczas gdy Stołeczną/Warszawską dało się jeszcze jakoś jechać. A jak mbz jeździ się Poznańską? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, całkiem nowy jestem bo dopiero od grudnia mamy działke w Wyględach :D . Wprawdzie od pol roku na nia sie zasadzalismy ale sfinalizowalismy sprawy niedawno.

Nasza gmina jest jak dla nas troche za bardzo opieszala ale teraz sprawa idzie do przodu i wszystko "Wyględa" piknie. Zaczynamy pozną wiosną. 8). Bedziemy budować Nastkę z Archipelagu

:D

Pozdrawiam Grupę Kampinoską

Veech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja też jestem nowa, i bardzo mnie cieszy, że w okolicach gdzie buduję domek będzie trochę bratnich dusz. Przyznam się szczerze, obawiałam się troszkę pustkowia towarzyskiego. A tymczasem nie jest źle! :D Choć jak narazie, domek mam najdalej z was. :(

 

chopinetka,

 

Masz juz ten domek? :o

Wydawalo mi sie, ze dopiero przymierzasz sie do budowania...

Co masz na mysli piszac o pustkowiu towarzyskim?

 

Pamietam jak jakis czas temu pisalas cos na temat dzialek. Mam znajomych, ktorzy rozgladaja sie za dzialkami w moich i Twoich okolicach. Znasz jakies szczegolne okazje, ktorym warto sie przyjrzec?

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ckwadrat,

 

Jesli mowimy o dojazdach i problemach na drodze to ja najbardziej obawiam sie odwilzy. Jakos radze sobie nawet na zasniezonych drogach do W-wy ale nie wyobrazam sobie dojazdu do ul. Stolecznej gdy w tej chwili ubity snieg na bocznej drodze zamieni sie w strumyk z koleinami po pas :(

Pamietam, ze rok temu byl taki jeden dzien gdy duze ilosci sniegu topily sie w jeden dzien - bylo ciezko...

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, tak jak pisze Przemek72, najgorsza jest odwilz, a zwlaszcza jej poczatki, tak jak dzis , gdy widzialam wiele stluczek i calkiem groznych wypadkow, bo niektorzy zapominaja chyba, ze temperatura na plus w powietrzu, niekoniecznie daje plus przy ziemi, ziemia wyglada na mokra, a w rzeczywistosci jest szklanka :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ckwadrat,

 

Dziekuje za ten link - mysle, ze przyda sie wszystkim konczacym budowy.

Fajnie by bylo gdyby ktos opisal doswiadczenia i sciezke po jakiej nalezy sie poruszac w naszych okolicach ale skoro nie ma chetnych to trudno.

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veech,

 

Witamy!

 

A gdzie dokladnie macie dzialke i bedziecie sie budowac?

Ja od kilku miesiecy mieszkam w Wygledach.

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

Czesc

Uliczka rownolegla do ul Brzozowy Lasek . Na razie ulica bez nazwy ale złozyliśmy dwie propozycje "Kampinoska" i "Zimorodka" bo to piekny ptak i zyje w Puszczy Kampinoskiej. Słyszalem jednak ze Kampinoska juz gdzies w okolicy jest . Zobaczymy - w marcu powinno byc oficjalne zdanie gminy 8)

 

Czesc chopinetka - nowi ludzie nowy duch :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veech,

 

No to chyba bardzo blisko mnie!

Brzozowy Lasek to ulica rownolegla do ulicy Kwiatowej przy ktorej mieszkam a wiec sasiedzi mieszkajacy "na moich tylach" mieszkaja przy ulicy Brzozowy Lasek.

Zakladam, ze ulica o ktorej mowisz bedzie na Wschod (blizej Warszawy) - w miejscu gdzie w tej chwili nie ma jeszcze zadnych domow i chyba dopiero zaczynaja dzialac z droga - zgadza sie?

 

Masz dzialke blizej tego malego lasku czy blizej ulicy Lesnej?

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veech,

 

No to wyglada na to, ze Twoja dzialka jest od mojej tylko rzut beretem(moherowym...?).

 

Zakladam, ze masz dzialke w okolicy tego lasku z duzymi brzozami obok ktorego jest maly staw. Ja mieszkam na tylach domu znajdujacego sie naprzeciwko tego lasu brzozowego - moj dom jest parterowy z czerwona dachowka i szara, jeszcze nie wykonczona elewacja.

Pozdrawiam i zycze sukcesow w budowaniu sie wiosna!

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...