Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Veech,

 

No to wyglada na to, ze Twoja dzialka jest od mojej tylko rzut beretem(moherowym...?).

 

Zakladam, ze masz dzialke w okolicy tego lasku z duzymi brzozami obok ktorego jest maly staw. Ja mieszkam na tylach domu znajdujacego sie naprzeciwko tego lasu brzozowego - moj dom jest parterowy z czerwona dachowka i szara, jeszcze nie wykonczona elewacja.

Pozdrawiam i zycze sukcesow w budowaniu sie wiosna!

Przemek

Przemek

No prosze jaki ten swiat mały :lol:

Staw jest po ukosie a wiec i nasze dzialki sa po ukosie w odleglosci zaledwie 150 -200 metrow. Moze zajrze do sasiada przy najblizszej wizycie ? :D (moherowy nie doleci jest za miekki 8) moze kapelusz :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj

Ja też jestem nowa, i bardzo mnie cieszy, że w okolicach gdzie buduję domek będzie trochę bratnich dusz. Przyznam się szczerze, obawiałam się troszkę pustkowia towarzyskiego. A tymczasem nie jest źle! :D Choć jak narazie, domek mam najdalej z was. :(

 

Chopinetka

Najdalej moze oznaczac rowniez najładniej bo im bardziej w puszcze i tym ładniej :D a i najdalej nie jest jednoznaczne - Jak sie ma wolny zawod to w domu jest najblizej :wink:

Ja niestety jestem najemnikiem i codziennie dojezdzam. Na razie to blisko ale juz z Wygledow bedzie 30km w jedna strone. A kto wie co bedzie za dwa lata ???

Pozdrawiam

Veech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata, to może być chyba tylko lepiej, będzie może już autostrada, bo np. dzisiaj do Wawy wjechać Warszawską w ogóle się nie dało! Górczewska zapadła się pod ziemię :lol: na całej szerokości, przed samym skrzyżowaniem z Lazurową!

 

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3157522.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veech,

 

Oczywiscie zapraszam.

Troche zaluje, ze zostana zabudowane laki i zaslonicie nam widok z tarasu na lasek malych brzozek :wink: bo chwilami wierzylismy, ze zostanie jak jest...

Oczywiscie zycze powodzenia i postepow w dokumentacji a pozniej budowie!

Kiedy macie zamiar sie wprowadzac?

 

Dojazdy do W-wy nie sa takie zle (no moze z pewnymi wyjatkami gdy bylo gorzej, np. dzis).

 

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie lepiej z tymi dojazdami, bo wreszcie sie cos ruszylo z przebudowa drogi z Borzecina do Oltarzewa :)

 

mbz,

 

A co sie ruszylo? :o

Drogowcy robia cos zima? :o

 

Ciekawe kiedy znowu rusza prace na drodze z Leszna do W-wy. Zatrzymali sie w lesie za Zaborowem. Skoro w tamtym roku zrobili czesc nawierzchni z Leszna do Zaborowka to w tym roku moze uda im sie z Zabowrowka do Borzecina :evil:

Za kilka lat dojda do Warszawy. Moze razem z Metrem... Super...

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo jak miło was posłuchać a raczej poczytać, że metro, że autostrada...

Ja mam cały czas suszenie głowy całej mojej rodziny i niektórych znajomych, żebym sprzedała tą moją okropnie daleką działkę. Ale ja się nie dam :) .Dlatego często tu zaglądam i napawam się tym co piszecie.

Możecie nie przestawać w tym pisaniu...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veech,

 

Oczywiscie zapraszam.

Troche zaluje, ze zostana zabudowane laki i zaslonicie nam widok z tarasu na lasek malych brzozek :wink: bo chwilami wierzylismy, ze zostanie jak jest...

Oczywiscie zycze powodzenia i postepow w dokumentacji a pozniej budowie!

Kiedy macie zamiar sie wprowadzac?

 

Dojazdy do W-wy nie sa takie zle (no moze z pewnymi wyjatkami gdy bylo gorzej, np. dzis).

Przemek

 

 

Pozdrawiam,

 

Przemek

Dziekuje, skorzystam i z pewnoscia odwiedze przyszlego sasiada.

A co do widoku - to nigdy nie jest tak dobrze, zeby nie moglo byc lepiej :D

Widok na nasz dom tez bedzie ładny :lol: A zawsze bedziesz mogł zajrzec do sasiada i poptrzec z bliska na lasek :D :o

Posadzimy jeszcze kilka ladnych drzewek aby było bardziej ekologicznie.

Ktos kiedys niestety wytnie wiekszosc tego małego lasku, bo zechce zbudowac tam dom. Zawsze mamy jeszcze Nasza piekna Puszcze, której nikt nie ruszy :lol:

Chopinetka badz twarda i sie nie dawaj. Niedługo wszyscy Ci beda zadroscic i prosic o pozwolenie przyjazdu na grilla :wink:

Pozdrawiam Veech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulica brzozowy lasek odchodzi od Lesnej w prawo jadąc od Topolowej ; a moja jest nastepna Przy "mojej" ulicy rosnie taki wysoki Dąb.

A gdzie miesci sie twój domek ?

pozdrawiam

Veech

 

Jak staniesz na swoje działce twarzą w kierunku Puszczy, to jakieś 250 m na wprost i 100 m w lewo od Ciebie. Kawał drogi.. nie to co do Przemka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej...

Jak człowiek dom buduje, to ciągle udziela się na forum. A jak zamieszka to już rzadziej... Oj dawno mnie tu nie było...

Czy nie macie już dość tej zimy. Ja wyjątkowo jestem nią zmęczona, chociaż dzielnie dojeżdzam codziennie do pracy. Na szczęście ornitolodzy twierdzą, że WIOSNA wisi już w powietrzu;-))))

Pozdrawiam wszystkich Nowych, i tych Starych forumowiczów;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie macie już dość tej zimy.

 

Pewnie, że mamy. Ja przez nią po prostu zbankrutuję. Jestem przerażony ilością gazu, jaki idzie na ogrzewanie. Nie zdążę spłacić kredytu za poprzednie tankowanie, a już będę musiał zamawiać następne :o :o :o. Takich kwot, mimo że domek dobrze ocieplony i niewielki, w najczarniejszych snach się nie spodziewałem. Jak nic w sezonie pójdą mi 2 zbiorniki, po ok. 4,5 tys. zł każdy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej...

Współczuję tego ogrzewania. Ja na szczęście miałam gaz miejski we wsi, co prawda 130 metrów pociągnęliśmy na własny koszt, ale jak słyszę ile ludzie płacą za gaz płynny to już zwróciła nam się ta inwestycja. Poza tym mam w domu kominek i dogrzewamy się. Na tę zimę kupilismy 3 metry drwna i już nam się niestety kończy, ale za to rachunki za gaz będą mniejsze. Nie chciałabym Cię załamywać, ale ja za rok płacę ok. 1/5 tego, co Ty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy znowu rusza prace na drodze z Leszna do W-wy. Zatrzymali sie w lesie za Zaborowem. Skoro w tamtym roku zrobili czesc nawierzchni z Leszna do Zaborowka to w tym roku moze uda im sie z Zabowrowka do Borzecina :evil:

Za kilka lat dojda do Warszawy. Moze razem z Metrem... Super...

 

A widzieliscie stan tej drogi po zimie - szczegolnie ta czesc w lesie za Zaborowem - robiona pozna jesienia gdy padal snieg z deszczem przy temp. minus 1? Zaczyna sie sypac, wykrusza sie asfalt na laczeniu pasow, tworza sie dziury na poboczach. Jak na droge ktora nie ma jeszcze roku to niedobrze to wyglada :-? .... Jak dojda do Wawy to zaczna remont w Lesznie...

Dlaczego w naszym kraju niczego nie mozna zrobic porzadnie - UE dala na ta inwestycje pieniadze ale chyba nikt tego nie kontroluje i nikt nie jest rozliczany :evil: ...

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez nią po prostu zbankrutuję. Jestem przerażony ilością gazu, jaki idzie na ogrzewanie. Nie zdążę spłacić kredytu za poprzednie tankowanie, a już będę musiał zamawiać następne :o :o :o. Takich kwot, mimo że domek dobrze ocieplony i niewielki, w najczarniejszych snach się nie spodziewałem. Jak nic w sezonie pójdą mi 2 zbiorniki, po ok. 4,5 tys. zł każdy :-?

Nie mow nic - w tym tygodniu przyjezdza trzeci :) :-? :( :o :cry: :evil: ...

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Czepiają się czepiają. Ale nic to, poczekamy co z tego wyjdzie. I tak pospieszyliśmy sie z realizacją naszych marzeń. Narazie mamy gdzie mieszkać, a ten kawałek ziemi to lokata kapitału :) ale zaczeliśmy budowę, póki są siły i trochę kasy, bo ten kraj w którym żyjemy jest nieprzewidywalny. :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...