Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam szanownych forumowiczów z Grupy Kampinoskiej!

 

Jeżeli nie macie dość nowych "twarzy" na forum, to bardzo chętnie dołączę do Waszej grupy :D W zeszłym roku rozpoczęliśmy z mężem budowę w okolicy Wiktorów/Zaborów i właśnie zaczynamy borykać się z etapem instalacyjnym.

 

Mamy właśnie problem ze znalezieniem w miarę niedrogiej ziemi do wyrównania terenu wokół domu. Może ktoś z Was zna namiary do kogoś, kto za nieduże pieniądze sprzedaje ziemię?

 

Z góry dziękuję za informacje

 

Pozdrawiam

Donique

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMK

 

Prosze poszukaj namiaru do tego wykonawcy, moze uda mi sie zebrac papiery do piątku...

 

Architekt ma "szambo" ale bez atestu a teraz tego wymagają...

 

Ale bedzimy mieszkać ekologicznie ....

 

troche pokrecilem - przy projekcie nie mialem atestu.

ale szambo prawdopodobnie bede bral od http://www.awa-transbet.cob.pl/ a oni maja szamba z atestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pomocy bo obiecalem, ze cos wykombinuje :D

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

P.S. Taka niedziela jest wystarczajacym lekarstwem po dlugiej zimie. Juz sobie przypomnialem dlaczego chcialem mieszkac na wsi!

 

Dzien dobry sąsiedzie ! :D

Obietnica dla dziecka rzecz swieta - ale ode mnie jako sąsiada pomocy z piaskiem mozesz oczekiwac dopiero w lipcu :( bo wtedy zaczynamy - Strasznie mi sie dłuzy :evil: wtedy wal jak w dym :wink: lub na piwo

 

Ja byłem na działce przez chwile w Sobote ale nie było jeszcze tak ciepło jak w niedziele.

Tylko pozazdroscic tym co juz moga sie cieszyc zbudowanym domkiem :D i robieniem piaskownicy dla synka

pozdrowienia

 

veech'u

 

Dziekuje za propozycje.

Obiecalem corce, ze bedzie miala piaskownice wiec jesli nic inego nie wykombinuje, to piasek kupie w Castoramie w workach...

 

Zycze powodzenia i sukcesow po rozpoczeciu budowy w lipcu.

Na Twojej ulicy zaczelo sie cos dziac - bylem tam w tym tygodniu na spacerze i jest juz kawalek pierwszego domu.

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na Twojej ulicy zaczelo sie cos dziac - bylem tam w tym tygodniu na spacerze i jest juz kawalek pierwszego domu.

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

Hej :D

Wiem ze sie dzieje , znam sąsiada bo razem walczymy z energetykiem o prad.

On ma o tyle lepiej ze ma blizej swojego sasiada, który uzycza mu energii 8) ale i ja mam nadzieje ze sasiad z naprzeciwka na troche prądu pozyczy :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

Wiem ze sie dzieje , znam sąsiada bo razem walczymy z energetykiem o prad.

On ma o tyle lepiej ze ma blizej swojego sasiada, który uzycza mu energii 8) ale i ja mam nadzieje ze sasiad z naprzeciwka na troche prądu pozyczy :wink:

Pozdrawiam

 

A w ktorym miejscu masz dzialke?

Do mnie masz pewnie troche za daleko bo zakladam, ze masz dzialke gdzies blisko tamtej rozpoczetej budowy a wiec jakies 300-400 metrow ode mnie. Jesli jednak znajdziesz mozliwosc przeciagniecia kabli na taka odleglosc i przez dzialki sasiadow to mozemy sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

….i tych bliższych i tych dalszych sąsiadów.

 

Uroczyście pragnę poinformować iż po długich miesiącach otrzymałem zezwolenie na budowę :D

Trwało to trochę bo w gminie Kampinos przetrzymano mi dokumenty dokładnie 3 miesiące (tak jak prawo stanowi) i po kilku wizytach w wydziale architektury (Ożarów)….. i po kilkunastu poprawkach w projekcie udało się ….

 

Zezwolenie mam i już wiem, że jest jeszcze równie ważny urząd w naszym Państwie który na każdym kroku udowadnia gdzie jest miejsce obywatela …..

 

Mam nadzieję, że sprawdzi się powiedzenie, iż wszystko co piękne rodzi się w bólach :wink:

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim sukcesów w walce z urzędasami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pojawił mi się "śmierdzący" problem.

Zapomniałem przed długim weekendem zorganizować odbiór szamba i teraz niebezpiecznie się wypełnia. EkoBabice, z których do tej pory korzystałem wyłączyli telefon już w piątek rano.

Jakby ktoś miał namiary bezpośrednio na kogoś z cysterną, np bezpośrednio do kierowcy do byłbym wdzięczny. Okolice Zaborowa.

Oczywiście za ewetualny przyjazd płacę extra z tytułu święta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tym tygodniu będą mi wiercić studnie :)

 

A prąd pożycza mi sasiad - jedyne 400 m - kabelka...

Kurcze, mam nadzieje, ze sie nie rozmysli...

 

Milego dnia

 

nie ma to jak mieszczkać w szczerym polu

:D

 

Jesli ze studnia bedzie wszystko OKi to poprosze namiar na priv na wykonawce

Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

 

Czy ktoś może mi wytlumaczyc jakim to cudownym prawem Urząd w Lesznie mial dziś wolny dzień?

Czyżby odpracowywali 2.05 w sobote?

Bo kiedys powinni to odpracować, przynajmniej wg prawa pracy a oni sobie zrobili 1,2,3.05.2006 dniami wolnymi od pracy

 

a po przeczytaniu tego artykulu mam inne zdanie....

http://praca.money.pl/prawo_pracy/artykul/czas;pracy;%20a;dni;wolne;na;przykladzie;1;i;3;maja;2006;r;,94,0,151390.html

 

 

 

veech'u - podobno maja wiercić w piątek. Dam znać jak skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bo kiedys powinni to odpracować, przynajmniej wg prawa pracy a oni sobie zrobili 1,2,3.05.2006 dniami wolnymi od pracy

A żeby było śmieszniej to 4.05 to czwartek a oni w czwartki nie przyjmują interesantów "dzień wewnętrzny" I tak czekam ponad tydzień na podpis wójta, i tydzień za tygodniem leci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...