Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mariew i Borzęcin to sąsiedzi. Patrzyłem niedawno na mapę i stwierdzam, że od dolores do nas (opaki i my jesteśmy w odległości 200m) jest około 6km.

Czyli półgodzinna przebiżka dla zdrowia, łyczek soku pomarańczowego u sąsiada i półgodzinny powrocik ! Samo zdrowie ! I internet do tego nie potrzebny ! :smile:

 

Internet na początku pewnie dzwonienie... ale ja się obawiam (przy moimch planach), że więszkość "wolnego" czasu w nowym domu poświęcona będzie na urządzanie, wykańczanie, pieszczenie, regulowanie i dostrajanie wszystkiego. A ile w tym radości będzie !!!

 

A za jakiś czas to będzie można pewnie jakiś pakiet TPSA zakupić. A może już ten system łączenia się po sieci energetycznej wejdzie do użytku ? A może stworzymy jakieś lobby i będziemy pierwszymi testującymi w naszej gminie ? (hmm.. teraz tak myślę, że chyba mamy inne gminy ale chyba ten sam zakład energetyczny...).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor czterokołowy... ? Coś słyszałem... ?!!

 

Wiem !

 

Samochód ?!?

 

Ja całkiem poważnie myślę o skuterze. Będę mógł córkę do przedszkola albo na przystanek szybiutko dowieźć (a może nawet do Lazurowej jak obstaluję jakiś fajny skrót !). ALe najważniejsze, że skuter się korków nie boi, malutko pali i nie trzeba prawa jazdy ! (opal ? :smile: )

 

Problem mały jest w zimie i w czasie deszczu ale słyszałem, że nam się klimat kontynetalny powoli robi więc jest nadzieja... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...