Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Witam serdecznie :lol: wszystkich „formumowiczów” Grupy kampinoskiej. Niniejszym postem chciałbym dołączyć do Waszego grona.

Drogą kupna w ostatnim dniu marca nabyliśmy działkę w Wyględach. Mam już nawet pierwszy dokument – czyli wypis z planu. Czas na następne działania i związaną z tym prośbę. Poszukuję namiaru na geodetę z naszego terenu.

 

Pozdrawiam

 

Witaj

Gratulacje ! Wyględy to bardzo dobry wybór :D

Wypis z Planu ? To cos nowego. Ja w ubiegłym roku czekałem 5 m-cy na decyzje o warunkach zabudowy. Czyzby gmina uchwaliła nowy plan? . Niemozliwe, ta gmina nie działa tak szybko. Szczerze mówiąc jak dla mnie to ona wogóle nie działa.

Pozdrawiam

 

Witam panów,

 

W Lesznie czekałam na wypis z planu zagospodarowania przestrzennego tylko 2 dni.

Natomiast na decyzję o przyłączeniu mojej przywatnej drogi do drogi gminnej 2 tygodnie.

 

Różnie to w gminie bywa z tymi terminami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :D

 

Chyba zapeszyłem sprawę naszego Urzędu Gminnego w Lesznie :-? . Byłem dzisiaj złożyć podanie o interpretacje jednego z punktów w planie zagospodarowania dotyczącego minimalnej powierzchni działki, a przy okazji za sugestią Magnolci złożyć za kolejne 5 zł wniosek o przyłączenie do drogi gminnej :-? . W pokoju gdzie pobiera się formularze urzęduje także pani z ochrony środowiska. Mając na uwadze potknięcie z powierzchnią działki w odniesieniu do planu zagospodarowania zadałem chyba o jedno pytanie za dużo. To, że nie może być przydomowej oczyszczalni ścieków w otulinie Parku Kampinoskiego a wyłącznie szczelne szambo jest dla mnie jasne. Porosiłem natomiast o wykładnie pojęcia ekologiczne ogrzewanie, a dokładnie zakazu używania „pieców opalanych paliwem stałym”. Nie mając jeszcze wybranego sposobu jakim będę ogrzewał domek, a jedynie jako takie pojęcie o systemach grzewczych, drążę u pani temat kolejnym pytaniem. Co w takim razie z ekogroszkiem czy pelletem? I tu zaskoczenie :o . Pani kazała mi napisać do starostwa do tamtejszej ochrony środowiska o wydanie zgody na takie grzanie. Do tego muszę dołączyć kilka dokumentów jak chociażby przewidywaną emisję spalin wraz z ich charakterem. W tym momencie pomyślałem o kominku. Przecież on też jest na paliwo stałe. Marzy mi się ten kominek od dawna, więc kolejnego pytania nie zadałem :cry: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moze ustalic jakis znak rozpoznawczy na Majowke w Zaborowie?

 

Po fantach :wink: mnie poznacie. Będę prowadził loterię fantową.

 

ckwadrat - gratulacje :lol:

 

Napewno będzie świetna zabawa.

 

Szkoda, że nie bedziemy mogli do Was dołączyć :cry:

Byłam przekonana, że kolejny etap maratonu tez bedzie w niedzielę a tu niespodzianka maraton odbywa sie w Piasecznie w sobotę...

 

http://www.mazoviamtb.pl/index.php?news=44&jak=0

 

miłego świętowania

z niecierpliwością czekam na Wasze relacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy macie namiary na producenta\sprzedawcę altan i mebli ogrodowych gdzieś w naszej okolicy - lub w Wawie i okolicy?

 

Pozdrawiam,

Maciek

 

Widziałem ogłoszenie jednego z takich w "minizoo" w Lesznie (masz po drodze, wiec możesz tam zajrzeć), ale namiarow nie spisalem. Sam producen t też jest z okolic Leszna. Pamietam, że miał witrynę www, więc możesz spróbowac "pogooglać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to jeśli ktoś jeszcze nie dotarł na Forum Zaborowa, to zamieszczam program Majówki:

 

Majówka 2006 (sobota, 27 maja)

 

11.00 - uroczyste rozpoczęcie Majówki

 

11.15 - występ zespołu Rezonans

 

11.30 - konkurs: rzut do celu

 

11.40 - występ Orkiestry Dętej z Leszna

 

12.00 - występ zespołu Leśni

 

12.15 - występ zespołu Black

 

12.30 - pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaborowie

 

12.45 - pokaz walk rycerskich

 

13.10 - występ grupy Sami Swoi

 

13.30 - początek Turnieju piłki nożnej

 

14.00 - konkurs rodzinny

 

14.30 - występ zespołu Jordas i Kalinos

 

14.50 - Turniej tańca

 

15.30 - pokaz Karate

 

15.50 - początek Turnieju siatkówki

 

16.10 - występ zespołu Coffee Drinking

 

Decorators ( cz.1)

 

16.30 rozstrzygnięcie konkursów

 

16.45 - występ zespołu Coffee Drinking

 

Decorators ( cz.2)

 

 

Imprezy towarzyszące: malowanie czekoladowego obrazu, wystawy i sprzedaż prac plastycznych, malowanie twarzy, zdobienie paznokci, malowanie talerzy, sprzedaż koszulek i toreb według autorskich projektów, loteria fantowa, kiermasz książki, sprzedaż roślin ozdobnych, ziół, wyrobów wiklinowych, zabawa w dmuchanym zamku, na zjeżdżalni oraz na bunge-trampolinie, punkt medyczny, letnia kawiarenka, dania z grilla, stoisko z napojami, lodami i słodyczami, tworzenie glinianych naczyń, zabawy w wiosce Słowian, rzut w Łosia, hot spot, punkt informacyjny ING Nationale Nederlanden, plebiscyt na nazwę zaborowskiego ronda

 

i wiele innych…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to jeśli ktoś jeszcze nie dotarł na Forum Zaborowa, to zamieszczam program Majówki:

 

Majówka 2006 (sobota, 27 maja)

 

11.00 - uroczyste rozpoczęcie Majówki

 

11.15 - występ zespołu Rezonans

 

11.30 - konkurs: rzut do celu

 

11.40 - występ Orkiestry Dętej z Leszna

 

12.00 - występ zespołu Leśni

 

12.15 - występ zespołu Black

 

12.30 - pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zaborowie

 

12.45 - pokaz walk rycerskich

 

13.10 - występ grupy Sami Swoi

 

13.30 - początek Turnieju piłki nożnej

 

14.00 - konkurs rodzinny

 

14.30 - występ zespołu Jordas i Kalinos

 

14.50 - Turniej tańca

 

15.30 - pokaz Karate

 

15.50 - początek Turnieju siatkówki

 

16.10 - występ zespołu Coffee Drinking

 

Decorators ( cz.1)

 

16.30 rozstrzygnięcie konkursów

 

16.45 - występ zespołu Coffee Drinking

 

Decorators ( cz.2)

 

 

Imprezy towarzyszące: malowanie czekoladowego obrazu, wystawy i sprzedaż prac plastycznych, malowanie twarzy, zdobienie paznokci, malowanie talerzy, sprzedaż koszulek i toreb według autorskich projektów, loteria fantowa, kiermasz książki, sprzedaż roślin ozdobnych, ziół, wyrobów wiklinowych, zabawa w dmuchanym zamku, na zjeżdżalni oraz na bunge-trampolinie, punkt medyczny, letnia kawiarenka, dania z grilla, stoisko z napojami, lodami i słodyczami, tworzenie glinianych naczyń, zabawy w wiosce Słowian, rzut w Łosia, hot spot, punkt informacyjny ING Nationale Nederlanden, plebiscyt na nazwę zaborowskiego ronda

 

i wiele innych…

 

 

ckwadrat

 

czy nie za dużo tych atrakcji jak na jeden dzień...

przecież tym ludziom czasu zabraknie :D

 

a ja biedna "kwitnę" w Piasecznie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia jak się posługiwać forum, ale będę walczyć! Z radością oznajmiam, że mam wolę zostać mieszkanką Sowiej WOLI Folwarcznej i postaram się być Jej godną przedstawicielką na forum! Pierwsza próba kosztuje mnie tak wiele, że mogę Państwa jedynie pozdrowić i... do następnego razu... jak mi sie w ogóle uda w "to" wejść... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojęcia jak się posługiwać forum, ale będę walczyć! Z radością oznajmiam, że mam wolę zostać mieszkanką Sowiej WOLI Folwarcznej i postaram się być Jej godną przedstawicielką na forum! Pierwsza próba kosztuje mnie tak wiele, że mogę Państwa jedynie pozdrowić i... do następnego razu... jak mi sie w ogóle uda w "to" wejść... :roll:

 

 

Hanyś

Witam w grupie kampinoskiej :D

 

Dokonałaś świetnego wyboru :D

Napewno dasz sobie rade.

Ja do tej pory nie wiem jak się wkleja zdjęcia i się nie poddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...