Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecono mi kierownika budowy z Zaborowa, Pan Janusz Krzyżak. Ponoć jest OK i prowadzi wiele budów w okolicach kampinosu. Moze ktoś miał do czynienia z nim i może potwierdzić te opinie.

 

 

ps. aha, polecono mi człowieka z nieaktualnym telefonem. :D Ponoć bez problemu go w Zaborowie znajdę :D ale jak by co proszę o tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jeszcze będzie tak gorąco???

 

Woda w jeziorze ma 25 stopni!!!!

 

i

 

minęło własnie 56 dni oczekiwania na pozwolenie na budowe....

jeszcze tylko 9 dni............. i ..................

 

ide sie kąpać :D

O rany! A gdzie to jezioro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szukamy i szukamy i trafiamy na gąszcze i trawy, a do jeziora dostępu nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minęło własnie 56 dni oczekiwania na pozwolenie na budowe....

 

:o to standard, że się tyle czeka ?? miałem nadzieję, że wyrabiają się w 30 dni... :cry:

 

Mam dla Ciebie smutną wiadomość :cry:

 

Tu gdzie obecnie mieszkam na pozwolenie czeka się ok 2 tygodnie...

Niestety w naszym starostwie trzeba odczekać od 50 do ????? - dziś mija 60 dzień i nic... Pani nie dzwoni a mnie już nie zależy czy to będzie w tym czy w przyszłym tygodniu, bo juz nie chcę się denerwować i przy każdym telefonie wysłuchiwać, że "ONI" mają 65 dni na rozpatrzenie i tak jest co tydzień.... wiec mam tego juz dość.

Ostatnio pani nie mogła znaleźć moich dokumentów, a ta która się nimi podobno zajmowała musiała wcześniej wyjść z pracy.......

 

Ten urząd to jakiś koszmar.........

 

Lepiej z góry się nastaw, że tyle to będzie trwało, bo lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż denerwować się tak jak ja.

 

Moja przyszła ekipa budowlana w tym czasie postawiła kolejny dom....

 

Szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nówka sztuka na forum chociaż koło Kampinosu (Koczargi) mieszkam od paru lat.....ale jak to się mówi lepiej póŸno niż wcale

 

nim sam zadam pytanie to podam kilka warytch polecenia namiarów w odpowiedzi na Wasze zapytania

 

super glazurnik godny polecenia to Tomek tel +604 95 28 15 -robił mi cały dom (glazury i wykończenia œcian)

 

facet od alarmów, który nie jest zwišzany z żadnš firmš monitorujšcš nasze okolice (to najlepsze rowišzanie - taniej i bezpieczniej) to Artur 609 321 987

 

a ja szukam kogoœ kto może mi położyć 3 dachówki, które ostatnio odfrunęły z mojego dachu - może robicie właœnie dach i mógłbym jednego człowieka po fajrancie wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nówka sztuka na forum chociaż koło Kampinosu (Koczargi) mieszkam od paru lat.....ale jak to się mówi lepiej póŸno niż wcale

 

Witaj , witaj

cenne namiary zawsze mile widziane

Niestety jestem na etapie fundamentow wiec fachowca od dachu brak, ale moze w miejscach po drodze z Wawy jak dach lux (chyba ul. Warszawska 86) pomoga? ja podpisalem z nimi umowe :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowniczych!

Właśnie jestem na etapie szukania działki i mam nadzieję, że już wkrótce stanę się pełnoprawnym użytkownikiem tej grupy :D Tym bardziej, że moja wiedza na temat budowania domu jest jak na razie zerowa i z pewnością będę potrzebować rad doświadczonych już osób.

Co do szukania działki - mam już nawet jedną na oku w Wyględach, ale cały czas pojawiają się wątpliwości. Działka oczywiście nie jest uzbrojona, przerażają mnie koszty podciągnięcia mediów, które kiedyś trzeba będzie ponieść. Do tego widok na halę, o której już na tym forum była mowa.

Dlatego mam prośbę do wszystkich, którzy budują się/wybudowali w tej okolicy o kilka informacji:

- czy jest w Wyględowie wodociąg, czy koniecznie trzeba kopać studnię? Jeżeli jest wodociąg, to gdzie najlepiej dowiedzieć się, jak daleko od działki i jaki bedzie koszt podłączenia się?

- czy są jakieś szanse na kanalizację?

- jak to będzie w końcu z tym gazem - będzie czy nie będzie? :wink: (z tego co czytałam w starych postach, sprawa ciągnie się od dłuższego czasu)

- czy są jakieś konkretne ograniczenia gminy dot. projektu domu (szczególnie chodzi mi o ilość kondygnacji - marzy mi się dom piętrowy + poddasze, a wiem że niektóre gminy pozwalają tylko na domy dwukondygnacyjne z użytkowym poddaszem) - oczywiście wystąpię o warunki zabudowy, ale może ktoś z Was już to wie...

- no i oczywiście w jakich cenach są działki w tej okolicy (usiłowałam popatrzec na oferty biur nieruchomości, ale ofert z Wyględowa praktycznie nie ma)

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...