Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Fajnie, że ktoś jednak nie siedzi na budowie :D :D :D :D :D

Serdeczne dzieki za odpowiedź, ale obawy moje są takie, że jedyną działką do sprzedaży w okolicy kwiatowej jest ta, którą interesował(ła) się asiaba.

Szkoda, że to zalewa a poza tym własność kilku osób jednocześnie może odstraszyć. :x

Wogóle to straszny problem z tymi gruntami u Was. Wyczytałam w agencji X (nazwy nie podam z czystej przyzwoitości) o działce budowlanej w Wyględach. Cena przystępna, dojazd ASFALTOWY, media:prąd, woda telefon. Kobitka z agencji wyciągnęła mnie 350m polną (piach po kolana) drogą od asfaltu, a media oczywiście trzeba sobie pociągnąć te bagatela 350m. :evil: Eeeeee.... W ogóle to szkoda "gadać".

Troche sobie ponarzekałam, ale chociaż mi ulżyło.

:wink:

Na info o fajnej działeczce już chyba nie mam co liczyć, ale może chociaż ktoś z Was u siebie za płotem zobaczy nową tabliczkę sprzedam działkę, to bardzo proszę głośno krzyczeć, a nawet napisać. :roll:

Pozdrowionka

Arctica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

asiaba,

 

Przykro mi, ze moze w jakis sposob przyczynilem sie do tego, ze rezygnujesz z dzialki.

 

 

Za informacje jestem bardzo wdzięczna. Poza tym chyba gorsze od tego, że rów wylewa, są przepisy, które każą stawiać ogrodzenie w odpowiedniej odległości od rowu.

Jakoś przebolałam działkę w Wyględach i aktualnie mam na oku pewną działkę w Zaborowie :D Bez rowów, linii wysokiego napięcia, równiutką, w kształcie idealnego prostokąta, w spokojnej okolicy... Widziałam już pełną dokumentację dot. działki i oferta wydaje mi się całkiem ciekawa. Jutro jadę jeszcze pokręcić się po okolicy i jak nie znajdę żadnych haczyków ani nic ciekawszego, to może to już będzie to...

Pozdrowienia :)

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ul. Środkowej w Zaborowie 3 szt, działek budowlanych na sprzedaż, po 800m2 każda. W gminie się dowiadywałam wszystko jest ok.

 

jeżeli podział robiony był przed uchwaleniem aktualnych planów to będzie wszystko OK :) sprawdź jeszcze jaka jest powierzchnia biologicznie czynna czy zmieścisz się z domkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilkę zmienię temat, za co przepraszam, licząc jednocześnie na pomoc tych bardziej zaawansowanych w budowie ;)

Szukam kogoś, kto zrobiłby mi wylewki, najchętniej mixokretem. Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi kogoś polecić/ podzielić się nr telefonu? Byłabym ogromnie wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przestrzegę przed współpraca z firma POL BETON w Czosnowie :evil: :evil: :evil: a przede wszystkim z włascicielem Grzegorzem Zasadzkim. Chamskie zachowanie, prostackie teksty i nie przekonaja mnie juz do wspólpracy atrakcyjniejsze ceny bo o kanciarstwie na ilosciach głosno na forum Stare Babice. Zapłace "wiecej" u konkurencji, a nie bede wspópracowal z oszustem - Pozornie wiecej bo w efekcie mniej i bez nerwów.

Gdyby nie wczesniejsze kontakty z jego pracownica, moja współpraca skonczylaby sie na lawach fundamentowych. Pani poszła na urlop a włascicielowi słoma z butów wystaje - biznesmen za dyche. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przestrzegę przed współpraca z firma POL BETON w Czosnowie :evil: :evil: :evil: a przede wszystkim z włascicielem Grzegorzem Zasadzkim. Chamskie zachowanie, prostackie teksty i nie przekonaja mnie juz do wspólpracy atrakcyjniejsze ceny bo o kanciarstwie na ilosciach głosno na forum Stare Babice. Zapłace "wiecej" u konkurencji, a nie bede wspópracowal z oszustem - Pozornie wiecej bo w efekcie mniej i bez nerwów.

Gdyby nie wczesniejsze kontakty z jego pracownica, moja współpraca skonczylaby sie na lawach fundamentowych. Pani poszła na urlop a włascicielowi słoma z butów wystaje - biznesmen za dyche. :evil:

 

ja ostatnio (juz po opisanych problemach w sasiednim watku), zaryzykowalem(?) ponownie i zamowilem B15 pod ogrodzenie - tanio, terminowo, uczciwie :)

 

zalatwialem oczywiscie z Pania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przestrzegę przed współpraca z firma POL BETON w Czosnowie :evil: :evil: :evil: a przede wszystkim z włascicielem Grzegorzem Zasadzkim. Chamskie zachowanie, prostackie teksty i nie przekonaja mnie juz do wspólpracy atrakcyjniejsze ceny bo o kanciarstwie na ilosciach głosno na forum Stare Babice. Zapłace "wiecej" u konkurencji, a nie bede wspópracowal z oszustem - Pozornie wiecej bo w efekcie mniej i bez nerwów.

Gdyby nie wczesniejsze kontakty z jego pracownica, moja współpraca skonczylaby sie na lawach fundamentowych. Pani poszła na urlop a włascicielowi słoma z butów wystaje - biznesmen za dyche. :evil:

 

ja ostatnio (juz po opisanych problemach w sasiednim watku), zaryzykowalem(?) ponownie i zamowilem B15 pod ogrodzenie - tanio, terminowo, uczciwie :)

 

zalatwialem oczywiscie z Pania :)

 

 

Poczytałam, poczytałam wątek grupu Babickiej i po poleceniu przez wykonawcę zamówiłam B20 w STAMBET-BUD w Grodzisku Maz. u Pani Mroczkowskiej.

Może cena nie jest rewelacyjna, ale przywieźli dobry beton, o umówionej godzinie i w ten oto sposób mam już wylane ławy fundamentowe :D

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

 

Chciałabym kupić sztachety-deski olchowe na ogrodzenie.

 

Może macie jakieś namiary na producenta lub tartak??

 

miłego wieczorku

 

sprawdz moze tutaj (mam jakis namiar spisany z forum) 0257816899 lub inne 86474605 Trakpol kolo Piszu (nie sprawdzilem czy nadal aktualne)

ale czytalem tez ze ze sztachetkami olchowymi jest taki kłopot ze sie silnie skrecaja co oznacza w praktyce ze niektorzy preferuja jednak sosnowe :roll:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

 

Chciałabym kupić sztachety-deski olchowe na ogrodzenie.

 

Może macie jakieś namiary na producenta lub tartak??

 

miłego wieczorku

 

sprawdz moze tutaj (mam jakis namiar spisany z forum) 0257816899 lub inne 86474605 Trakpol kolo Piszu (nie sprawdzilem czy nadal aktualne)

ale czytalem tez ze ze sztachetkami olchowymi jest taki kłopot ze sie silnie skrecaja co oznacza w praktyce ze niektorzy preferuja jednak sosnowe :roll:

pozdrawiam

 

wielkie dzięki

 

jutro będe dzwoniła, dowiemy się czy jeszcze są aktualne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wiele razy "forumowano" na temat studniarza, ale jeżeli ktoś mógłby mi zaoszczędzić przeglądania jeszcze raz tych "tomów" to proszę o pomoc. Potrzebuję namiary na sprawdzonego speca od studni, z okolic Zaborowa.

Z góry dziękuję za info.

Arctica

 

502 286 560 - szybko, sprawnie, tanio !! polecam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...