Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Wiem, że wiele razy "forumowano" na temat studniarza, ale jeżeli ktoś mógłby mi zaoszczędzić przeglądania jeszcze raz tych "tomów" to proszę o pomoc. Potrzebuję namiary na sprawdzonego speca od studni, z okolic Zaborowa.

Z góry dziękuję za info.

Arctica

 

Sprawdzony przeze mnie i sasiada 8)

p Marian Konecki tel 601356699 szybko, sprawnie i co wazne cenowo przyzwoicie :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za namiary, boję się tylko, że powiercą sobie ze 30 meterków i nic ciekawego (woda) nie znajdą.

Pozdrawiam Arctica

ekipa do ktorej namiar podawalem w przypadku nieskutecznego wiercenia bierze jaka symboliczna kwote (o ile pamietam - lepiej dopytac)

 

na forum byly opinie osob ze w wiekszosci przypadkow kasuja niezaleznie od skutku (a przynajmniej 1/2 naleznej ceny).

 

warto wiec przed wierceniem dogadac sie co jak nie bedzie wody i co jesli bedzie dopiero w x (x>1) miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

zglaszam sie dowas z ogromna prosba o pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek ekipy do uzupelnienia kawalkow sciany pod wiezba oraz odeskowania wiezby i opapowania

pierwsza ekipa nawalila a druga niemogac sie doczekac dokonczenia swojejj roboty obecnie moze przyjsc dopiero we wrzesniu(wcale sie im niedziwie , ale teraz stoje w miejscu od 3 tygodni )

 

prosze poratucie namiarami na jakies ekipy, bede dzwonic i spradzac moze gdziessie wstrzele roboty mam gdzies na tydzien

 

ekiopy tynkarskie wewnetrzne i do ocieplen tez sa mile widziane, glazurnicy itp bardzo chetnie przyjme

 

dziekuje

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, ze studniarzem się dogadałam. Ale ja mam kolejny problem, jak to na poczatku bywa. Muszę tą swoją wspaniałą działeczką ogrodzić. Z trzech stron chyba zwykłą siatką. Sąsiadów na razie nie ma i nie wiadomo kiedy będą, więc nie będę się narażać na niepotrzebne koszty. Jeżeli wiecie gdzie można kupić dobra i tanią siatkę, no i słupki to proszę "szepnijcie" słówko, albo dwa... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Z góry dziękuję

Arctica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dawno mnie nie było a tu taki ruch :D bardzo mnie to cieszy. Chciałam podpowiedzieć jeżeli chodzi o szukanie wody polecam pewnego mnicha z Niepokalanowa jest rewelacyjny, mój sąsiad skorzystał z jego umiejętności - podobno 100% gwarancji. Pytanie do Mango jak chcesz to popytam w moich okolicach o działki, ja swoją mam w Zawadach koło Kampinosu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpukać, tfu tfu, ale na razie nie dotyczy. Ale może to ze względu na fakt, że na naszej budowie zawsze jest ktoś z rodziny, a i sąsiedzi czujnie sterczą w oknach i reagują w razie konieczności. Mieliśmy dwa dziwne "podjazdy" niezidentyfikowanych osobników, którzy pod śmiesznym pretekstem (wypytywanie o bezpieczeństwo okolic pod kątem "czy u państwa ktoś pilnuje budowy?", prośba o składowanie worków cementu na ich budowę i rozbiegane oczka, które mało dyskretnie oglądały sobie nasz dobytek, oraz najazd pary z "inspektoratu budowlanego", bez dokumentów i legitymacji, a z wyraźną chęcia wyciągnięcia kasy). Pierwszy samochód to starsze BMW z dwoma ok 40-letnimi pakerami z twarzami pt.: 'trzy lata bez wyroku', drugi to żółtawe Renault Kangoo, kobieta i facet, znak rozpoznawczy - laptop pod pachą :D Na szczęście teść ostudził ich zapały, zniknęli i na razie nic więcej się nie wydarzyło.

 

A przyklejajac sie do tematu, ponawiam swoją prosbe o kontakt do wylewkarzy miksokretem. Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odrobinę uspokojenia :lol: . Już się martwię (jak zwykle na zapas), że będziemy wyznaczać dyżury i spać na pustakach. Na szczęście zaczynamy dopiero na wiosnę, to może aura będzie litosna i nie zmarzniemy. :D A może sąsiad się zdąży sprowadzić????....i zerknie łaskawym okiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...