Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jezuńciu, zostawiłam Was na troszke a tu nie dość , że prawie się wprowadzacie :smile: , to jeszcze macie coraz odważniejsze pomysły na przemieszczanie się bez stania w korkach, tylko patrzec a grupa kampinoska zdecyduje, ruszać CZTERY nie tylko do lasu i do Dolores ale też do pracy!!!!!Ludzie zmiłujcie się ja chcem:smile: być też "kampinoska" ale do pracy mam 50 km, hm no może tak jak Maco znajde skrót( wpław przez Wisłę na wys. Łomianek?)i będę miała 30 km ale to nadal troche dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tych korkach to dwie rzeczy....... albo jak blondynka( prawdziwie farbowana ) maluję paznokcie, wzbudzajac ogólna agresję jeśli z przyczyn " technicznych" nie podjeżdżam natychmiast o następne 55 cm do przodu , albo ( i to najczęściej ) czytam sobie spokojnie gazetę. Jest jeszcze opcja pospieszna tzn. kiedy jestem nimożebnie spóźniona , to wtedy żadna gazetka, żaden manicure siedzę wściekła i tropię takich maruderów przedemną co to mają 55 cm wolnego miejsca i zamiast do przodu to stoją i im się na wkręta jakieś cwaniaczki wpychaja i tak to my tzn JA będziemy tu tkwić do końca świata a inni tzn.cwaniaczki pojadą....

Mam nadzieję , że to tylko objawy wielkomiejskiego stresu a nie trwałe " staropanieńskie ( patrz wątek wrocławski)zwrednienie charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to choroba nabyta i nie jest trwała - wiem po sobie- jak oddałem na 2 tygodnie pojazd do warsztatu to odżyłem - spóźniałem sie regularnie ale głowę miałem spokojna i nerwy gdzieś znikły....było super. Ale samochód odebrałem i wszystko wróciło do normy ..:sad:

Takie czsy, takie miejsce...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacha! Wreszcie jesteś! Już myślałem, że zakładasz jakąś wschodnią grupę :wink:. Nie zostawiaj już nas tak bez słowa na tak długo!

 

Jeśli o korki chodzi to najlepszy jest nie skrót a wydłużenie! Ja zamiast jeździć zatłoczoną niewyobrażalnie Połczyńską i Górczewską pojechałem sobie kilka razy na około - Wisłostradą i dalej przez Bielany i Izabelin... Jedzie się spokojnie, całkowicie bez korków tyle że 10 km więcej, ale czas taki sam i spalana benzyna chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu Izabelina jest skręt na Hornówek i Lipków, w Lipkowie można odbić w prawo na Koczargi, Wojcieszyn, Zalesie i tak dalej do Borzęcina - tak jest najwygodniej. Najkrócej jest jednak chyba przez Truskaw. Z Truskawia do Mariewa jest jednak tylko żwirówka prowadząca przez leśne ostępy. Raz nią jechałem i chyba wiecej nie pojadę - jest nierówna i jak jest sucho strasznie się kurzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacha, jakbyś się spóźniła ze 2 godziny (tzn. była ok. 14) to na pewno będziemy (przynajmniej ja i i synek :wink:. Umówiłem się najwcześniej na tę godzinę z Ukraińcem, który wykopuje humus. Wcześniej na pewno nie skończy...

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-10-04 23:47 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kto wie, kiedy do końca (tzn. do Lazurowej) poszerzą Górczewską? Przez to nowe centrum handlowe (Wola Park) jest koszmarny korek, nawet (a może właśnie tym bardziej) w sobotę i niedzielę :evil: Chyba wstąpię do policji http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/cop.gif

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-10-06 22:34 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ckwadrat, byłam u was około 11.30 i 13, pogoda była ochydna, Ukrainiec taczkował , próbowałam dzwonić na nr. z tablicy info.budowy ale nikt nie odbierał, aja nie mam Waszych komórek :sad:.

Domek jest śliczny, zgrabniutki , nie byłam co prawda w środku bo czekam , że Właściciele oprowadzą mnie po włościach. Będę w Kampinosie cóś środa lub czwartek , może uda nam się spotkać .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam w naszych okolicach namiarów na tani piasek do zasypania fundamentu po wykopaniu humusu. Mam co prawda 2 namiary ale jeden jest drogi (300 zł za wywrotkę czystego piasku rzecznego) a drugi ma piach nie najlpeszej jakości (200 zł za trochę zanieczyszczony korzeniami piasek polny).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...