Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja poprosze bardzo o namiar na niedrogie i dobre słupki ogrodzeniowe i ewentualnie o ekipe do zrobienia ogrodzenia :D

Pozdrawiam

oooo chętnie podepnę się pod pytanko. na pozwolenie na budowę się pewnie w tym roku nie doczekam :evil: więc może chociaż sobie ogrodzę :lol:

 

ja slupki bralem od http://www.kambis.com.pl/ - teraz zamowilem reszte z ceownika + brame z napedem i furtki.

 

aha, najlepiej rozmawiac z Panem Slawomirem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Twój wykonawca? Pytam gdyż zamierzam ruszać na wiosnę i rozglądam się za sprawdzoną ekipą, która jeszcze nie wyjechała do Irlandii. Jeżeli możesz polecić to poproszę o namiar.

 

Powiem tak,

na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona z ich pracy.

Pracuja jak mróweczki - znaja się na tym co robią i w delikatny sposób podsuwają pomysły na rozwiązanie niektórych spraw.

 

Ocenę ostateczna wystawię po zakończeniu prac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra HURRRAAAAA ZALALISMY STROP !!!! :lol: :lol:

 

 

:D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ale godzine po zalaniu zaczeła sie ostra ulewa i teraz sie martwie

 

:( :( :( :( :( :( :cry: :cry:

 

z drugiej strony zalewanie zaczelismy 5 godzin przed deszczem a na godzine przed to juz tylko była dolewka

:-? :-? :-? :-? :-?

moze jednak nic sie złego nie stanie ????

 

moje biedne schody , leci po nich woda

a one jeszcze takie młode :cry: :cry: :cry:

czy nie powymywa mi cementu z betonu ????? co wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolcia, Przemek wielkie dzieki za słowa pocieszenia :D

Rzeczywiscie wszystko z betonem na stropie jest OK :D

Przerwy było 2 dni i juz jedziemy ze sciankami kolankowymi 8) .

Cel aby zadaszyc przed zima , która nadciagnie juz w Listopadzie :cry:

Wkleje zdjecie jak beda juz scianki poddasza , chociaz dla Przemka to nie potrzebne bo ma blisko i moze podejrzec moje postepy w kazdej chwili

Pozdrawiam serdecznie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja już jestem szczęśliwym posiadaczm drewna na dach. :D Na wiosnę pojeździłem po tartakach, składach i ......................... byłem przerażony :o jakością oferowanego materiału, który dla zmylenia jest "ubarwiany " na zielono. Kupiłem u leśniczego świerk i sosnę po 250 zł/m3. Kilka osób i tartak przewoźny to koszt około 1 tyś zł. Zamówiłem ilość drewna na dach, a wyszło mi jeszczę KUPĘ desek na budowę!!! :D Zaoszczędziłem na tym około 35% kosztów dachu, a deski na inne cele mam za friko - oraz WIEM jakim materiałem dysponuję. 8)

Myślę iż tartaki i składy drewna nie są instytucjami harytatywnymi.

Teraz poszukuję ekipy, która zrobi mi daszek, roboty planuję na październik - proszę o namiary.

 

Pozdrawiam - niech się mury pną do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...