Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A nie omieszkam podzielic sie z Wami informacja ze po Wygledach są złodzieje.

Tydzien temu z budowy ukradli mi 2 taczki i 3 ramkki rusztowania

a ostanio z soboty na niedziele przyszli po wyciagarke.

Tym razem czekala ich niemila niespodzianka.

Jednak nadal sa na wolnosci i szukaja łatwego łupu.

Ostrzegam wszystkich by mieli sie na bacznosci i zgłaszali wszelkie przypadki podejrzanych typkow zarowno do ochrony jak i na policje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jak w temacie chciałem przywitać wszystkich.

Od niedawna jestem szczesliwym właścicelem działeczki w Marianowie ( al. jodłowa ) .

są tu mpoże jacyś sąsiedzi z najbliższej okolicy ?

 

Pytanko - czy w tej okolicy można wykopać studnie ?? albo gdzie sprawdzić czy można ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jak w temacie chciałem przywitać wszystkich.

Od niedawna jestem szczesliwym właścicelem działeczki w Marianowie ( al. jodłowa ) .

są tu mpoże jacyś sąsiedzi z najbliższej okolicy ?

 

Pytanko - czy w tej okolicy można wykopać studnie ?? albo gdzie sprawdzić czy można ?

 

Pozdrawiam

 

 

Witam,

 

i pozdrawiam ze szczerego pola....

 

studnie możesz zrobić tam gdzie "upadnie moneta"

woda jest wszędzie na glębokości od 12-16m

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

jak w temacie chciałem przywitać wszystkich.

Od niedawna jestem szczesliwym właścicelem działeczki w Marianowie ( al. jodłowa ) .

są tu mpoże jacyś sąsiedzi z najbliższej okolicy ?

 

Pytanko - czy w tej okolicy można wykopać studnie ?? albo gdzie sprawdzić czy można ?

 

Pozdrawiam

 

 

Witam,

 

i pozdrawiam ze szczerego pola....

 

studnie możesz zrobić tam gdzie "upadnie moneta"

woda jest wszędzie na glębokości od 12-16m

 

pozdrawiam

 

 

Witam,

 

dlaczego ze szczerego pola... nie ma chyba tragedii :)

 

czy informacje o możliwości/braku możliwości wykopania studnii jest gdzieś opisana ( jakiś plan zagospodarowania czy coś takiego ?? )

 

słyszałem że w otulinie KPN nie pozwalają :(

w sumie to u mnie jest już wodociąd, ale chociaż do podlewania ogrodu zdało by się coś poza licznikiem.

 

Magnolciu, a ty może w bliskim sąsiedztwie urzędujesz ??

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy sšsiadów I PONAWIAM PYTANIE

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

kochani przymierzamy się do poszukiwań drewna na WIĘ?BE tu też kieruje pytanie do tych co ten problem majš z głowy albo sš na tym samym etapie podeœlijcie namiary skšd braliœcie i za ile m3

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ja bralem ze skaldu w zielonkach ok 630/m3 stan b dobry

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też z Zielonek, cena 650 za impregnowaną, w sumie polecam, choć mały problem z terminem realizacji zaistniał (wynikał raczej z nieporozumienia, a nie z niesolidności sprzedawcy).

 

Przy okazji - baaaaardzo proszę forumowiczów o kontakt do ekipy ocieplającej poddasza. Mieliśmy robić to sami, ale urlopu nie starczy, a zima idzie ;) Chodzi mi oczywiście o wełnę, stelaże i płyty g-k. Sprawa dość pilna, byłabym ogromnie wdzięczna za każdą, najmniejszą choćby pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak po sasiedzku, z grupy babickiej :)

 

Otoz potrzebuje pilnie namiary na sprawdzona ekipe, ktora moglaby wydeskowac i wypapowac dach.

Ciesla wlasnie rozpoczyna prace przy wiezbie, ale ekipa, ktora miala po nim wykonywac deskowanie niestety "wypadla z obiegu". W zwiazku z tym zostalo mi okolo tydzien-dwa na znalezienie nowej ekipy do deskowania.

Czy moglibyscie podzielic sie namiarami na kogos wartego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zbliżają się wybory i poszukuję osób zamieszkujących gminę Leszno, które chcą coś zmienić w swoim otoczeniu.

Myślisz o kandydowaniu na radego gminy Leszno, masz doświadczenie lub duży zapał do pracy a może jesteś wykształcona / y i myślisz o pracy dla nas wyborców….jako Wójt? A może jesteś wyborcą, który chce oddać głos na takich ludzi?

Bardzo liczę na osoby, które napłynęły tak jak ja z Warszawy ale także na dawno osiedlonych.

Piszę to bo mam dosyć patrzenia na wieczne kłótnie i lenistwo obecnej władzy, które płynie ze środków masowego przekazu wielką falą.

Nie myślcie że szukam wyborców bo sam nie będę kandydował ale mogę pomagać, doradzać wspierać ludzi ambitnych i nie skorumpowanych.

Pozdrawiam

Marcin

PS. Myślę o spotkaniu w piątek ok. 19.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...