Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D Z przyjemnoscia czytam wszystkie posty. Chcialabym dolaczyc do Waszego grona niestety jestem akurat na etapie goraczkowego szukania dzialki w okolicach Wiktorowa lub Zaborowa. Im wiecej o tym mysle tym bardziej mi sie pomysl podoba i nie jest juz taki straszny, dzieki waszym opisom. Niestey z dzialkami krucho, wiec jeszcze troche poczekam, ale mam nadzieje ze dolacze. A moze znacie wolne dzialki?

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, dajcie namiary na firmy zajmujące się wywożeniem śmieci (Sita i Asmabel mnie nie interesują, szukam mniejszych, lokalnych i tańszych), bo moja działka powoli przekształca się w wysypisko :|

 

jesli chodzi o smieci wywozone co tydzien na grupie starobabiciej jest akurat to walkowane.

 

jesli chodzi o konterner to wczoraj podawalem tam namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ma ktoś może doświadczenia z przeprowadzaniem mediów przez działkę, która spełnia funkcję drogi.

Sytuacja jest następująca:

działka jest własnością kilku osób (czyli tak zwany współudział) i spełnia funkcję drogi ale nie jest oznaczona jako droga na mapach geodezyjnych.

Czy aby jeden z współwłaścicieli takiej działko-drogi mógł przeprowadzić przez nią media musi mieć zgody pozostałych jej właścicieli?

Nie ukrywam, że przeraża mnie perspektywa jeżdżenia po Polsce albo Bóg wie gdzie i zbieranie podpisów pod zgodą.

 

Pozdrawiam,

Łazorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ma ktoś może doświadczenia z przeprowadzaniem mediów przez działkę, która spełnia funkcję drogi.

Sytuacja jest następująca:

działka jest własnością kilku osób (czyli tak zwany współudział) i spełnia funkcję drogi ale nie jest oznaczona jako droga na mapach geodezyjnych.

Czy aby jeden z współwłaścicieli takiej działko-drogi mógł przeprowadzić przez nią media musi mieć zgody pozostałych jej właścicieli?

Nie ukrywam, że przeraża mnie perspektywa jeżdżenia po Polsce albo Bóg wie gdzie i zbieranie podpisów pod zgodą.

 

Pozdrawiam,

Łazorek

 

ja tak mam, ale mialem wiekszych problemow, gdyz juz zanim kupilem dzialke zostal sporzadzony akt notarialny dajacy jednej osobie pelnomocnictwo, aby w imieniu wszystkich mogla wyrazc zgode wlasnie w sprawach mediow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ma ktoś może doświadczenia z przeprowadzaniem mediów przez działkę, która spełnia funkcję drogi.

Sytuacja jest następująca:

działka jest własnością kilku osób (czyli tak zwany współudział) i spełnia funkcję drogi ale nie jest oznaczona jako droga na mapach geodezyjnych.

Czy aby jeden z współwłaścicieli takiej działko-drogi mógł przeprowadzić przez nią media musi mieć zgody pozostałych jej właścicieli?

Nie ukrywam, że przeraża mnie perspektywa jeżdżenia po Polsce albo Bóg wie gdzie i zbieranie podpisów pod zgodą.

 

Pozdrawiam,

Łazorek

 

ja tak mam, ale mialem wiekszych problemow, gdyz juz zanim kupilem dzialke zostal sporzadzony akt notarialny dajacy jednej osobie pelnomocnictwo, aby w imieniu wszystkich mogla wyrazc zgode wlasnie w sprawach mediow

 

 

Czy wiesz może, czy w sytuacji, gdy nie mogę znaleźć części współwłaścicieli drogi - mogę doprowadzić media tylko sobie, lub do tych którzy się znajdą bez zgody pozostałych współwłaścicieli?

 

pozdrawiam,

Łazorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

....

Nie ukrywam, że przeraża mnie perspektywa jeżdżenia po Polsce albo Bóg wie gdzie i zbieranie podpisów pod zgodą.

 

Pozdrawiam,

Łazorek

 

ja tak mam, ale mialem wiekszych problemow, gdyz juz zanim kupilem dzialke zostal sporzadzony akt notarialny dajacy jednej osobie pelnomocnictwo, aby w imieniu wszystkich mogla wyrazc zgode wlasnie w sprawach mediow

 

 

Czy wiesz może, czy w sytuacji, gdy nie mogę znaleźć części współwłaścicieli drogi - mogę doprowadzić media tylko sobie, lub do tych którzy się znajdą bez zgody pozostałych współwłaścicieli?

 

pozdrawiam,

Łazorek

 

raczej watpie zeby sie to udalo bez zgody - szczegolnie z ZE moze byc problem.

 

aha, i zgoda moze byc niewystarczajaca - najlepiej akt notarialny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalę się !!!

 

 

dziś odebrałem pozwolenie na budowę !!! !! czekaliśmy od 25.08 !! teraz żeby tylko znaleźć jakąś normalną (czyt. tanią i dobrą :D ) ekipę !! i w tym roku ruszamy do stanu zero :)

 

 

Gratulacje...

 

No to będzie się działo....

 

Trzymam kciuki.....

 

magnolcia - uwazaj zeby Cie micha$ nie przegonil.

patrze przez okno i nie widze postepow - co sie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micha$, fajny ten "rumcajs"

 

nie dajesz mi żadnych szans - muszę zawijać rękawy i brać sie do roboty...

 

a dziekuję :) w rzeczywistości będzie jeszcze fajniejszy :)

 

ps. widziałem, że też masz nieogrodzoną budowę. wczoraj w inspektoracie nadzoru budowlanego pani z okienka powiedziała, że jak nie ogrodzimy to będą jakieś mandaty etc... nie boisz się ?? Bo ja tez nie zamierzałem w tym roku grodzić, bo na prowizorke szkoda kasy a na właściwe ogrodzenie nie mamy do końca koncepcji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micha$, fajny ten "rumcajs"

 

nie dajesz mi żadnych szans - muszę zawijać rękawy i brać sie do roboty...

 

a dziekuję :) w rzeczywistości będzie jeszcze fajniejszy :)

 

ps. widziałem, że też masz nieogrodzoną budowę. wczoraj w inspektoracie nadzoru budowlanego pani z okienka powiedziała, że jak nie ogrodzimy to będą jakieś mandaty etc... nie boisz się ?? Bo ja tez nie zamierzałem w tym roku grodzić, bo na prowizorke szkoda kasy a na właściwe ogrodzenie nie mamy do końca koncepcji :lol:

 

 

W to, że bedzie fajniejszy to nie wątpię....

 

ogrodzenie mam juz zamówione, ale przy moim szczęściu to nie wiem kiedy się ogrodzę....

 

teraz przynajmniej mam piękny panoramiczny widok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...