Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

szybciutko Ci się uwinęli z tą więźbą, kiedy reszta ??

 

 

wg teorii dekarza - to zacznie w przyszłym tygodniu...

wg praktyki mojej - to kiedyś zacznie...

 

zobaczymy jaka będzie pogoda :cry:

 

 

"podglądanie" usprawiedliwione :D

 

a nawet BARDZO DZIĘKUJĘ :D

 

Taka byłam zakręcona jak zobaczyłam po trzech dniach pracy cieśli gotowa więźbę, że z wrażenia nie zrobiłam ani jednego zdjęcia...

w szczególności, że miałam z cieślami "drobną" wymianę zdań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"podglądanie" usprawiedliwione :D

 

a nawet BARDZO DZIĘKUJĘ :D

 

Taka byłam zakręcona jak zobaczyłam po trzech dniach pracy cieśli gotowa więźbę, że z wrażenia nie zrobiłam ani jednego zdjęcia...

w szczególności, że miałam z cieślami "drobną" wymianę zdań :wink:

 

jak chcesz to mogę Ci to wysłać w dobrej rozdzielczości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zapewne doświadczyliście na własnej skórze przeciągajacego się remontu drogi Leszno-Warszawa. To, co dzieje się z tą drogą jest skandaliczne, no chyba, że normalne było zerwanie nawierzchni z jezdni na wiosnę i zajmowanie się kawałkami drogi aż do teraz. Jeśli tempo prac będzie takie, jak teraz, zapewne przed zimą nie da się wszędzie położyć nowej nawierzchni i taki stan rzeczy będzie trwał jeszcze wiele miesięcy. Prowadzenie remontu przez firmę STRABAG w taki sposób, że przez kilka miesięcy jeździ się po niepotrzebnie zdartej nawierzchni jest kuriozalne. Co więcej, wszyscy ponosimy koszty tego absurdu, spóźniając się notorycznie do pracy i uszkadzając zawieszenie samochodów. Zachęcam do prostej akcji mailingowej do urzędów mogących mieć wpływ na przyspieszenie tej inwestycji lub zmianę nierzetelnego wykonawcy. Szczegóły (m.in. wzór e-maila i adresy wszelkich urzędów) na forum Wirtualny Zaborów (adres poniżej) w dziale "Co ważnego w Zaborowie" (wątek o rondzie z dopiskiem "akcja mailingowa").

 

http://www.zaborow.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

chciałabym dołączyć do budujących w Marianowie i okolicach, ja własnie otrzymałam pierwszy dokument pt. wypis z planu i od wiosny 2007 ruszam, chciałabym sie wprowadzić na wiosnę 2008 więc wszystko przede mną. Nie znam nazwy alei dla mnie to na razie szczere pole ale już niedługo.......

pozdrawiam wszystkich przyszłych sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...