Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Znak rozpoznawczy; Murator w ręku :o lub na stoliku :o ,może być jeszcze za pazuchą :lol: żeby nie wszyscy widzieli :o :wink:.,Tylko zainteresowani . :D

Może być jeszcze cegła z budowy :wink: ,znak pewny 8) trudno będzie sie pomylić 8). Tylko trochę cieżka :cry:

:D :D :wink:

Szkoda że mnie tam nie będzie (lubię piwo też) :D może nastepnym razem :cry:

Pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znak rozpoznawczy; Murator w ręku :o lub na stoliku :o ,może być jeszcze za pazuchą :lol: żeby nie wszyscy widzieli :o :wink:.,Tylko zainteresowani . :D

Może być jeszcze cegła z budowy :wink: ,znak pewny 8) trudno będzie sie pomylić 8). Tylko trochę cieżka :cry:

:D :D :wink:

Szkoda że mnie tam nie będzie (lubię piwo też) :D może nastepnym razem :cry:

Pozdr. :D

 

Włodek jednak sie pojawil ale zamiast budowaniem zajal sie polityka ;) , jednak po chwili zdecydowal sie przesiasc do naszego stolika :)

 

spotkanie super, pozdrawiam obecnych i do zobaczenia nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też było bardzo miło Was poznać i mam nadzieję na powtórkę z rozrywki. Tym razem będę bez samochodu i mam zamiar pić piwo!!! A co!!! :lol:

Magnolciu, pamiętaj o mnie w kwestii drzwii drewnianych w drodze na Piotrków Trybunalski. Daj znak, gdybyś znalazła coś fajnego.

 

Pozdrowienia dla wszystkich

Krajka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie również było bardzo miło wszystkich poznać, a rady i wymiana doświadczeń są wręcz na wagę złota.

 

Kochani sąsiedzi mam nadzieję, że to spotkanie dało nam podwaline pod kolejne takie "imprezy" i następnym razem przyjadę z kierowcą :lol:

 

Krajka - pamiętam o Tobie.. dam znać czy było warto jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jesteśmy na forum po raz pierwszy. Nasza działka mieści się w Grądach (w otulinie Kampinosu) w obrębie stanowiska archeologicznego, które powinno podlegać ochronie wynikającej z Ustawy o ochronie zabytków. Poza tym z projektu decyzji o warunkach zabudowy wynika, że działka położona jest poza zasięgiem dóbr kultury. Od razu mam pytanie czy ktoś z was spotkał się z takim problemem, czy kazali wam przeprowadzać badania archeologiczne, z czym się to wiązało i ile kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jesteśmy na forum po raz pierwszy. Nasza działka mieści się w Grądach (w otulinie Kampinosu) w obrębie stanowiska archeologicznego, które powinno podlegać ochronie wynikającej z Ustawy o ochronie zabytków. Poza tym z projektu decyzji o warunkach zabudowy wynika, że działka położona jest poza zasięgiem dóbr kultury. Od razu mam pytanie czy ktoś z was spotkał się z takim problemem, czy kazali wam przeprowadzać badania archeologiczne, z czym się to wiązało i ile kosztowało.

Jakis czas temu tez przerabialem ten temat

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=36958

 

W koncu odpuscilem zakup tej dzialki - ale byc moze jesli cena za Twoja dzialke jest atrakcyjna i dzialka lezy w ladnym miejscu - to warto powalczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tym sie glownie zajmuja, ale przy okazji udostepaniaja :)

A jak z jakoscia uslugi/serwisu - jestes zadowolony?

Czytalem same niepochlebne opinie dot. Mikrobi z Blonia wiec mam mieszane uczucia co do dostepu radiowego...

Moze masz jakies informacje dot. Neostrady u nas na wsi. Infrastruktura jest: swiatlowod do Blonia, nowa centrala z wolnymi numerami w Lesznie, studzienki i kable podciagniete do Marianowa i .... nic. Jak dzwonie do nich i pytam to otrzymuje standardowa odpowiedz ze nie ma warunkow technicznych do swiadczenia uslugi :o :evil: ...

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tym sie glownie zajmuja, ale przy okazji udostepaniaja :)

A jak z jakoscia uslugi/serwisu - jestes zadowolony?

Czytalem same niepochlebne opinie dot. Mikrobi z Blonia wiec mam mieszane uczucia co do dostepu radiowego...

Moze masz jakies informacje dot. Neostrady u nas na wsi. Infrastruktura jest: swiatlowod do Blonia, nowa centrala z wolnymi numerami w Lesznie, studzienki i kable podciagniete do Marianowa i .... nic. Jak dzwonie do nich i pytam to otrzymuje standardowa odpowiedz ze nie ma warunkow technicznych do swiadczenia uslugi :o :evil: ...

 

Pozdrawiam,

Maciek

 

ponoc wiele osob rezygnuje z firmy z Blonia i przechodzi do Netusa.

jesli chodzi o serwis to .... nie korzystalem :) wiec chyba dobrze swiadczy o tym jak to dziala.

 

zaraz po instalacji byly problemy, ale zadwonilem, przyjechali, weszli na dach, poprawili i teraz juz dziala bez problemu.

 

jesli chodzi o jakosc uslugi to nie ma wiekszych problemow (wiarey/deszcze nie przeszkadzaja). czasem (1 na miesiac) zdarzy sie pare godzin, ze gubia sie pakiety, ale nie przeszkadza mi to jakos strasznie.

 

noestarada - potwierdzam, brak warunkow mimo studzienki 30cm od ogrodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolciu, pamiętaj o mnie w kwestii drzwii drewnianych w drodze na Piotrków Trybunalski. Daj znak, gdybyś znalazła coś fajnego.

 

Byłam, zobaczyłam i bardzo sie rozczarowałam.

Wybór mialam między tradycyjnymi białymi "blokowymi" a drewnianymi -sosnowymi...

Niestety spodziewałam sie czegoś zupełnie innego i bardzo sie rozczarowałam :cry:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolcia

Jak juz jeżdzisz za drzwiami to proponuje pod Olsztyn, byłem widziałem i kupiłem .Mają duży wybór :o Jest w czym wybierać w cenach też :wink: .www.westo.pl warto było pojechac :D bo można było negocjowac ceny na miejscu :D . niedaleko też są okna http://www.karo.pl/ warto było 8) .Szeeeerokiej drogi guuuumowych drzew, miłego powrotu :D i pełnego zadowolenia z podjętych decyzji 8) :D .

P.S. Okna i drzwi proponuje z montażem 8) ,niby drogo :evil: ,ale dobrze i raz. :D

Pozdr. :D

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...