Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Witam sąsiadów!

Potrzebuje pomocy, pilnie szukam glazurnika który dokończył by robotę po moim glazurniku, który się ulotnił i od początku grudnia nie daje znaku życia...

Jest do położenia trochę glazury na ścianach i podłoga w nie dużej łazience, jak również zafugowanie wiatrołapu i spiżarni...do tego zamontowanie drzwi do kabiny prysznicowej – sztuk 2...Nie ma tam więcej niż z 3 do 4 dni roboty....

Jeśli macie kogoś to proszę o kontakt na priv....

Aha, robota jest w Borzęcinie...

Dzięki.

p.s. jeśli się sprawdzi, to na wiosnę mamy jeszcze do zrobienia duży taras i wejście do domu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

może trochę off topic ale co mi tam ....

 

 

dziś w nocy !! urodziła nam się córeczka :)

 

jesteśmy przeszczęśliwi

 

WIELKIE GRATULACJE!!! TO JEST DOPIERO SZCZĘŚCIE!!!

 

Ech też chciałbym dla mojego Kubusia siostrzyczkę!!!

 

:D

 

Jakby jakieś ogólnoMarianowskie spotkanie, to my z żonką i Kubutkiem też sie piszemy!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę off topic ale co mi tam ....

 

 

dziś w nocy !! urodziła nam się córeczka :)

 

jesteśmy przeszczęśliwi

 

Moje najszczersze gratulacje. Gmina Leszno rośnie w siłę :lol:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Proszę o informację na temat decyzji o wyłączeniu terenu z uprawy rolnej. Czy jeżeli działka jest budowlana, to taka decyzja jest konieczna? Jeżeli tak, to gdzie należy złożyć wniosek o jej wydanie?

 

Pozdrawiam

gaduch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę off topic ale co mi tam ....

 

 

dziś w nocy !! urodziła nam się córeczka :)

 

jesteśmy przeszczęśliwi

 

Moje najszczersze gratulacje. Gmina Leszno rośnie w siłę :lol:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Proszę o informację na temat decyzji o wyłączeniu terenu z uprawy rolnej. Czy jeżeli działka jest budowlana, to taka decyzja jest konieczna? Jeżeli tak, to gdzie należy złożyć wniosek o jej wydanie?

 

Pozdrawiam

gaduch

 

dzięki :)

 

tak, taka decyzja jest konieczna. uzyskujesz ją w ożarowie w geodezji. Musisz mieć do tego celu adaptacje terenu od architekta bo przeważnie wyłączasz tylko to na czym stoją zabudowania. Chyba, ze masz bardzo słabą ziemię to jak dobrze zagadasz to odrolnią Ci całą działkę bez adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po urlopie i przesyłam również serdeczne gratulacje z okazji narodzin małego Marianowicza oraz życzenia noworoczne dla wszystkich.

Przepraszam oczekujących na kontakt do Pana od kominków, ale byczyłam się dwa tygodnie i odpoczywałam od cywilizacji w narciarskich okolicznościach.

I cóż, powrót na ziemię.

Podtrzymuję dobre referencje dla Pana od kominków i podaję namiar:

Marek Dymecki, tel.: 0601 356 235. Możecie powołać się na mnie tzn.: Ania Wyszyńska z Marianowa.

Ja się zdecydowanie zdecydowałam i polecam. Bardzo fajny i rzeczowy gość.

 

Pozdrawiam

Krajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam dwa pytania do Marianowian :wink:

1) Podczas poszukiwań działki, mój kolega natknął się w Marianowie na jakiegoś człowieka, który powiedział: Panie jakby w tym roku była taka zima jak w zeszłym, to byś pan za cholere tu nie dojechał...

Czy to prawda, ze w takich sytuacjach w Marianowie nikt nie odśnieża? Czy któryś z forumowiczów ma taką mocniejszą zimę w Marianowie za sobą? :)

 

2) Jak to jest z tymi studiami, Wy piszecie, że kopiecie studnie, a sąsiad (nie ten z prawej :)) powiedział mi, że ponoć zabronione... w Dzienniku Urzędowym nr.156 gdzie jest słynna uchwała nr.XX/145/00 o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stoi tylko:

par.6 pkt.4.6) Zakaz zmian stosunków wodnych, prowadzących do pogorszenia warunków siedliska drzew.

par.7 pkt.1) ... ustala się w zakresie zaopatrzenia w wodę: zaopatrzenie z gminnego wodociągu. (i to jest jedyny punkt o zaopatrzeniu w wodę).

 

Bardzo będę wdzięczny za info.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam dwa pytania do Marianowian :wink:

1) Podczas poszukiwań działki, mój kolega natknął się w Marianowie na jakiegoś człowieka, który powiedział: Panie jakby w tym roku była taka zima jak w zeszłym, to byś pan za cholere tu nie dojechał...

Czy to prawda, ze w takich sytuacjach w Marianowie nikt nie odśnieża? Czy któryś z forumowiczów ma taką mocniejszą zimę w Marianowie za sobą? :)

 

2) Jak to jest z tymi studiami, Wy piszecie, że kopiecie studnie, a sąsiad (nie ten z prawej :)) powiedział mi, że ponoć zabronione... w Dzienniku Urzędowym nr.156 gdzie jest słynna uchwała nr.XX/145/00 o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stoi tylko:

par.6 pkt.4.6) Zakaz zmian stosunków wodnych, prowadzących do pogorszenia warunków siedliska drzew.

par.7 pkt.1) ... ustala się w zakresie zaopatrzenia w wodę: zaopatrzenie z gminnego wodociągu. (i to jest jedyny punkt o zaopatrzeniu w wodę).

 

Bardzo będę wdzięczny za info.

 

Piotrek

 

ad1. naszej działki szukaliśmy w styczniu i w lutym, wszędzie gdzie były jakieś domy było przyzwoicie odśnieżone, pytałem naszych nowych sąsiadów to mówili że 2 x dziennie przejeżdza pług.

ad2. studnie do 30 m nie wymagają żadnych zgłoszeń,

my dostaliśmy pismo z gminy, że musimy zaopatrywać się w wodę z własnego ujęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sąsiedzie,

Ad. 1

Al. Jodłowa z całą pewnością jest odśnieżana. Gwarantuję. U nas działa pewien miejscowy "basza", który dba bardzo o atrakcyjność lokalizacji.

Ad. 2

Studnie kopać możesz (tak jak napisał mój poprzednik do 30 m bez specjalnej biurokracji). Wydaje mi się, że mogło Ci się pomylić z wynikającym z planu zagospodarowania przestrzennego zakazem posiadania szamba nieszczelego lub przydomowej oczyszczalni ścieków???)

 

A tak przy okazji to fajowo byłoby się zgadać a propos naszego wspólnego ogrodzenia. Mam wielką nadzieję, że planujecie być naszymi Sąsiadami w 100%. Bardzo byśmy się cieszyli, nie tylko ze względu na ogrodzenie. :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam

Krajka

Witajcie,

 

Mam dwa pytania do Marianowian :wink:

1) Podczas poszukiwań działki, mój kolega natknął się w Marianowie na jakiegoś człowieka, który powiedział: Panie jakby w tym roku była taka zima jak w zeszłym, to byś pan za cholere tu nie dojechał...

Czy to prawda, ze w takich sytuacjach w Marianowie nikt nie odśnieża? Czy któryś z forumowiczów ma taką mocniejszą zimę w Marianowie za sobą? :)

 

2) Jak to jest z tymi studiami, Wy piszecie, że kopiecie studnie, a sąsiad (nie ten z prawej :)) powiedział mi, że ponoć zabronione... w Dzienniku Urzędowym nr.156 gdzie jest słynna uchwała nr.XX/145/00 o zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego stoi tylko:

par.6 pkt.4.6) Zakaz zmian stosunków wodnych, prowadzących do pogorszenia warunków siedliska drzew.

par.7 pkt.1) ... ustala się w zakresie zaopatrzenia w wodę: zaopatrzenie z gminnego wodociągu. (i to jest jedyny punkt o zaopatrzeniu w wodę).

 

Bardzo będę wdzięczny za info.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robert,

z ręką na sercu polecam Pana Józefa Żelazowskiego (tel.: 0604 582 081). Wiem, że wykonywał bardzo dużo realizacji (bez reklamacji). U mnie zadziałał w komplecie: cała hydraulika z piecem gazowym i ogrzewanie podłogowe. Bardzo kontaktowy i rozsądny w zakresie kosztorysu. Od razu precyzyjnie określa koszty, więc nie czuliśmy się w żadnym zakresie zaskoczeni po fakcie.

Jeżeli będziesz zainteresowany powołaj się na mnie (Ania Wyszyńska z Marianowa). :D

 

Pozdrawiam

Krajka

 

Witam Sąsiadów!

Na co dzień jestem w grupie babickiej.

Czy moglibyście poratować mnie namiarami na hydraulika do wykonania kompletnej instalacji wod-kan i co.

Kto moze polecić swoją ekipę?

Z góry dziękuję, Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...