Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Coś słabo nam wychodzi to umawianie :wink:

 

Może zapropnuje czwartek 15 marca 2007 godz. 19.00 w pizzerii (bedzie kilka dni na zastanowienie)

 

tak jak poprzednim razem zamawiam stolik dla 13 osób :lol:

 

będzie mi bardzo miło spotkać obecnych i przyszłych sasiadów

 

pozdrawiam i do zobaczenia

 

my bedziemy

 

jak nam się uda Julcie zostawić u babci też będziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pilnie poszukujemy kierownika budowy - czy ktoś ma namiary? Nasz mówiony niestety :evil: zrezygnował w ostatniej chwili.

a kierownika chcesz tylko do podpisow czy takiego co spedzi na budowie co drugi dzien po kilka godzin? (czytaj: chcesz wydac 2k zl czy nawet kilka razy wiecej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukujemy kierownika budowy - czy ktoś ma namiary? Nasz mówiony niestety :evil: zrezygnował w ostatniej chwili.

a kierownika chcesz tylko do podpisow czy takiego co spedzi na budowie co drugi dzien po kilka godzin? (czytaj: chcesz wydac 2k zl czy nawet kilka razy wiecej)

 

a czy ja mogłbym prosić o namiary na takiego kierownika co dobrze przypilnuje mojej budowy ?

 

pzdr

Tatua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Marianowiczów. Będę waszą sąsiadką z Jodłowej. Działkę już mam, teraz zbieram siły i papiery a budowę chcemy zacząć w przyszłym roku. I od razu mam pytanie: czemu nie podłączacie się do wodociągu tylko wiercicie studnie? I czy na studnie nie trzeba mieć przypadkiem pozwoleń? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Marianowiczów. Będę waszą sąsiadką z Jodłowej. Działkę już mam, teraz zbieram siły i papiery a budowę chcemy zacząć w przyszłym roku. I od razu mam pytanie: czemu nie podłączacie się do wodociągu tylko wiercicie studnie? I czy na studnie nie trzeba mieć przypadkiem pozwoleń? :D

 

Witaj

 

1. zapraszamy w nastepny czwartek na spotkanie

2. podlaczamy sie do wodociagu, a studnia (przynajmniej w moim przypadku) na potrzeby budowy a potem do podlewania ogrodu

3. na wiercona studnie do pewniej glebokosci (30m? 40m? nie pamietam) nie ma takiej potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zapraszamy w nastepny czwartek na spotkanie

2. podlaczamy sie do wodociagu, a studnia (przynajmniej w moim przypadku) na potrzeby budowy a potem do podlewania ogrodu

3. na wiercona studnie do pewniej glebokosci (30m? 40m? nie pamietam) nie ma takiej potrzeby

 

Helou,

 

My też wpadamy, szkoda, że nie wczesniejsza pora i nie weekend bo nie zabrakłoby Kubusia :)

 

Krajka - jutro dzwonię do Was w sprawie ogrodzonka :)

 

Pozdrawiam Marianowian

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pewien problem z uzyskaniem warunków zabudowy.

 

Sytuacja jest następująca.

 

Planuję pobudowanie domu jednorodzinnego z jednym pełnym piętrem. I to właśnie jest ten problem - pełne piętro.

W gminie dają mi wykładnie obecnie obowiązującego prawa, że jak sąsiad pobudował jako pierwszy dom z poddaszem użytkowym to ja też muszę pobudować dom z poddaszem użytkowym.

W myśl tej zasady jakby sąsiad jako pierwszy pobudował domek dla krasnali to ja też musiałbym pobudować dom dla krasnali.

 

Ja wychodzę z założenia, że dom jednorodzinny z pełnym piętrem mieści się w definicji budownictwa jednorodzinnego i ciężko mi uwierzyć aby prawo wymuszało na mnie pobudowanie domu z poddaszem bo sąsiad tak zadecydował budując się jako pierwszy

Tym bardziej że, spotykam nowe budownictwo, gdzie koło domu z poddaszem użytkowym budowany jest dom z pełnym piętrem, czyli jednak można. Budynki te nie są jednak położone na terenie gm. Leszno.

 

Czy koś z Was miał podobne problem. Czy gdzieś w gm.Leszno są budynki (budujące się, bądź nowo pobudowane) z pełnym piętrem obok budynków z poddaszem użytkowym.

 

Proszę bardzo o Wasze opinie.

 

Pozdrowienie i dużo radochy z nadchodzącego lata na własnym kawałku ziemi.

 

Łazorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...