Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zelijka

Ogrodzenie i bramę zrobi P. Zbyszek Nowak ze Stanisławowa 227961407 :wink: .(twój sąsiad :wink: ) U mnie robił i jest OK. PUK PUK. Za rozsądą cenę :D. A murarkę to pomoże namierzyć też,tak było u mnie :D

Pozdr. :D

Dzieki WlodekW jeszcze raz za kontakt....,juz Pan Nowak u nas robi. Faktycznie jest bardzo sympatyczny i rzeczowy. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlazłem na dach i oniemiałem - jak tu pięknie :)...

Panorama wsi i okolic z wieży remizy w Marianowie:

http://klub.chip.pl/jmaciek/pmini.jpg

Niedziela - cisza i spokój - co innego sobota - ulice i aleje patrolowane przez radiowóz - strach wyjść :wink: ...

 

Aby do następnego weekendu :D !

Maciek

 

A spotkanko jakieś będzie?

 

ale czad !! nawet naszą więźbe widać !! i wogóle wszystkich forumowiczów domy widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki strachliwy dla mnie temat:) Kochani jak wam sie dojezdza do Warszawy w godzinach szczytu? Ile trwa dojazd? Bo ja mam wrazenie ,że coraz gorzej jest:(

 

No i wciaz nieustająco kogos do wylewek i kartongipsów i ociepleń ze wszad szukamy bo co sie ktos pojawi i nawet umówi to potem nas wystawia brrrrrrrrrrrrr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj to nie mało:( Rozumiem ,że autkiem. Ja pewnie moge odjac pare minut z racji tego ,że Topolin nieco blizej.

dzieki

 

Nie mało - to rewelacyjnie mało :D .

Dojazd do granic Warszawy 20 - 30 min. Reszta to przebijanie sie przez miasto.

Jak na stan drog (podle) i odleglosc (36 km - duzo\malo) i korki w stolycy to super wynik. Mozna zejsc do 40-50 minut a w nocy szybciej ale nie polecam...

 

Generalnie mieszkajac na Bemowie do pracy wychodzilem na godzine przed wiec nie zauwazylem wydluzenia czasu dostania sie do firmy.

 

Mysle ze z Tarchomina czy Piaseczna jedzie sie dluzej do centrum (jak tam jezdze to tyle samochodow w jedym miejscu nie widzialem :o :) )

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...