Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Witam,

Planuję kupić działkę na Powązkach.

Mam pytanie, jak się tam mieszka? Jak z dojazdami do w-wy. Ale może ważniejsze, jak radzicie sobie z organizacją życia? mam małe dziecko, dla którego musiałbym znaleźć opiekunkę, później dowożenie do przedszkola, szkoły itp... Troszkę mnie to przeraża(wątpliwości giną, gdy jadę na parcelę i zaczynam oddychać-pewnie to znacie-wy, mieszkańcy okolic PKN)

Proszę o jakiekolwiek uwagi

pozdrawiam

(mam nadzieję że przyszły sąsiad)

 

Wybacz głupi żart, ale nie mogę się opanować: Zapytaj Niemena (tak na marginesie - uwielbiam go)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich, ale tutaj cichutko.

 

Chcę się podzielić wspaniałą wiadomością, że jestem już po sondażowych badaniach archeologicznych, i żadnych skarbów na mojej działeczce nie znaleziono. Teraz tylko czekam na potwierdzenie tego faktu przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i mogę rozpocząć kompletowanie dokumentów potrzebnych do budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam (Blizna Jasińskiego - Babice Stare - 5min od skrzyzowania Górczewska -Lazurowa) pozostaly po budowie :

steple 2,7-3m -120szt - 3,50 zl/szt - jedno uzycie jak nowe

bloczki betonowe 38x24x12cm (budokrusz ! nowka )- 8palet po 63szt - 3,40zl/szt

porotherm30 - 150 szt - 6zl/szt

pustaki stropowe Terriva I keramzyt - 120 szt - 3zl/szt

tel. 607 460 986

 

transport wlasny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mogę rozpocząć kompletowanie dokumentów potrzebnych do budowy.

 

Witam, spojrzałem odruchowo na Wasz projekt i mam pytanie, czy w Grądach możecie zbudować ten budynek?

 

U nas w Marianowie plan zagospodarowania dopuszcza tylko dach o nachyleniu 38-42 stopnie, kolega miał duże problemy ze zdobyciem pozwolenia na budowę dla domu o dwóch nachyłach dachu, gdzie jeden nie mieścił się w tym zakresie i finalnie musiał przeprojektować te dachy u architekta.

 

Warto ten temat zbadać, no chyba, ze już zbadany i można tam taki dach budować.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Budowę rozpoczynamy mam nadzieję we wrześniu w bliskich okolicach Błonia. Widziałam, że już parę osob, z okolic Błonia się tutaj zadomowiło na dobre :D My jak na razie szukamy swojego miejsca na forum grup budujących :lol: Pozdrawiamy wszystkich bliższych i dalszych sąsiadów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze sie jeszcze tutaj ( juz to napisalam na Starobabickiej):

 

Do rodzicow przedszkolakow:

Czy widzieliscie to nowe prywatne przedszkole kolo kosciola w Borzecinie?

Wiem, ze ono dopiero powstaje, ale moze ktos juz cos wie na jego temat, zna wlascicieli , itp. Zastanawiam sie nad nim wlasnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajkad

Kominki to P.Marek Dymecki od Krajki u mnie robił i zrobił super. :D 8)

Cena jest wynikowa do pracy jaką wykonał drogo?,ale za to dokłanie i ładnie .Warto było czekać .Prawdziwy rzemieślnik. 8) POLECAM

tel 601356235

Pozdr. :D

 

Witam,

 

własnie jestem przed ta trudna decyzją

-jak ma wyglądać mój kominek-

Braciszek mnie już ciśnie, bo ma terminy a ja w lesie...

a właściwie na skraju puszczy :lol:

 

Włodek, może masz jakieś fotki swojego cudeńka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolcia

Zdjęć nie zrobiłem, bo brakuje mi półek szklanych i ośweitlenia,taki drobiazg ,a nie skończone :) To już tylko kosmetyka .Jak dokończę to się pochwalę.A co :D

Przez całą budowę wiedzieliśmy jaki będzie kominek. Przyszedł kominkarz i zrobił zupełnie co innego w/g projektu, który akceptowaliśmy z żoną :D . Jest OK. :D Warto było. pana Marka polecam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...