Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MagnolciaJezeli będziesz układac kostkę przed domem to mam sprawdzonego fachowca też 8) Ma dobre ceny :D i dokładnie zrobił u mnie 8) :D Jest ok. nic nie,, siadło,, na podjeżdzie. :D

 

Włodek,

 

bardzo dziękuję, przypomnę Ci się kiedyś...

narazie - "w stepie szerokim..."

piasek i piasek i piasek... :lol:

 

czekam, aż "panowie" murarze zlitują się nad ogrodzeniem i je dokończą :evil:

wtedy będę wiedziała jaką powierzchnię muszę ułożyc :cry:

 

pozdrawiam wszystkich cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Marianowicze!

Micha$ wywoluje wilka z lasu wiec juz chyba czas odslonic sie na forum i przejsc z biernego czytania do formy bardziej aktywnej :)

Odpowiadajac w kwestii Al. Cisowej - nasza dzialka jest jedna z kilku dzialek z laskiem (a dokladnie mam na mysli ta niedawno ogrodzona).

Tak wiec witajcie ludu pracujacej stolicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Marianowicze!

Micha$ wywoluje wilka z lasu wiec juz chyba czas odslonic sie na forum i przejsc z biernego czytania do formy bardziej aktywnej :)

Odpowiadajac w kwestii Al. Cisowej - nasza dzialka jest jedna z kilku dzialek z laskiem (a dokladnie mam na mysli ta niedawno ogrodzona).

Tak wiec witajcie ludu pracujacej stolicy!

 

Witajcie sąsiedzie :wink:

 

pozdrowienia z Al. Magnolii :lol:

to ta za "pleckami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Marianowicze!

Micha$ wywoluje wilka z lasu wiec juz chyba czas odslonic sie na forum i przejsc z biernego czytania do formy bardziej aktywnej :)

Odpowiadajac w kwestii Al. Cisowej - nasza dzialka jest jedna z kilku dzialek z laskiem (a dokladnie mam na mysli ta niedawno ogrodzona).

Tak wiec witajcie ludu pracujacej stolicy!

 

gratuluję "ujawnienia" :) kiedy zaczynacie budowę ?? pochwalcie się coś. Widzę, że prawie wszyscy obecnie budujący się na Cisowej są na forum :) - już widzę te imprezki za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMK :o

 

to Wy żyjecie??

zaglądałam do Was kilka razy i nawet piesek nie zaszczekał :D

 

buźka

 

zyjemy, ale doba powinna miec jednak 48h :)

piesek (a wlasciwie suczka) nie szczeka tylko od razu zalizuje ;)

 

Sunia pewnie jest juz duża - pod kominek juz nie próbuje wchodzić :D

 

Czyli standard :cry:

Przed przeprowadzką myślałam, że jak już zamieszkam to będę miała nareszcie trochę czasu dla siebie, ale spotkała mnie przykra niespodzianka - doba powinna mieć 48h i może wtedy uporządkowałabym działkę :wink:

 

Jak "doba" będzie miała jakieś wolne, to może zrobimy jakiegoś grilla??

 

Co o tym sądzicie Szanowni obecni i przyszli sąsiedzi?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po urlopie nowych i "starych" sąsiadów.

Dużo się działo na naszym forum, ciekawie poczytać...

Michaś dziękujemy za gratulacje - nas też więźba zaskoczyła, i to pozytywnie :D :D

A na naszej Cisowej ruch się zrobił! Dwie nowe budowy, no, no, no...

 

Pozdrawiam i niech się mury pną do góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia Darek! Wam to sie powodzi...tu urlopik, a tam budowa sama rosnie, ech tylko pozazdroscic :). Dziekujemy za pozdrowienia i obiecujemy ze na dniach ruszamy. Na dniach to znaczy...standardowo czekamy na ekipe

 

Magnolcia, powiadasz "za pleckami"...jakos za naszymi pleckami nie widze domu w takim stopniu zaawansowania - chyba ze mowimy o tym troche dalej na zachod - to wtedy sie zgadza!

 

Zgadzam sie jednak ze stwierdzeniem ze Al. Cisowa rosnie w sile!!! Juz slyszalem ze na wiosne ruszaja kolejne budy wiec bedzie o nas glosno w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia Darek! Wam to sie powodzi...tu urlopik, a tam budowa sama rosnie, ech tylko pozazdroscic :). Dziekujemy za pozdrowienia i obiecujemy ze na dniach ruszamy. Na dniach to znaczy...standardowo czekamy na ekipe

 

Magnolcia, powiadasz "za pleckami"...jakos za naszymi pleckami nie widze domu w takim stopniu zaawansowania - chyba ze mowimy o tym troche dalej na zachod - to wtedy sie zgadza!

 

Zgadzam sie jednak ze stwierdzeniem ze Al. Cisowa rosnie w sile!!! Juz slyszalem ze na wiosne ruszaja kolejne budy wiec bedzie o nas glosno w okolicy :)

tyle nowych z Marianowa nam przybyło, że chyba musimy jakiś wieczorek zapoznawczy znowu zrobić :)

budujcie się budujcie... jeszcze nie wiecie co Was czeka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, drodzy Sąsiedzi.

Chciałabym niniejszym bardzo podziękować KrzyśkowiSw z Grupy Stare Babice - i polecić go Waszej życzliwej pamięci :D , gdy będziecie mieli kupować coś związanego z elektrycznoscią.

Właśnie nasz elektryk zakłada osprzęt elektryczny, który kupiliśmy u KrzyśkaSw.

Kupiliśmy - baaardzo miło, szybko, z wyjątkowo fachowym doradztwem - i z uczciwym rabatem.

BARDZO POLECAM. 8) 8) 8)

Joasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

były wcześniej pytania o człowieka od kominka, więc swojego mogę polecić:

p. Ryszard, kom. 501732912.

Byliśmy bardzo zadowoleni.

 

Czy u kogoś z Was jest teraz ekipa od dachu? Muszę zrobić dach u siebie nad śmietnikiem i szukam bezskutecznie kogoś z terminami przynajmniej w tym roku ...

Fachowcy wyjechali widać pić Tyskie w Anglii.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam za darmo !! barakowóz.

 

stan raczej słaby, po wymianie pokrycia dachowego rok temu :)

Baraczek ma konstrukcję stalową więc powinien jeszcze kilka budów przeżyć ;)

 

jedyny koszt to transport !!

 

do oddania za jakieś 2 tygodnie !! POLECAM :)

 

http://www.michas.waw.pl/albums/dzialka/barak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam za darmo !! barakowóz.

 

stan raczej słaby, po wymianie pokrycia dachowego rok temu :)

Baraczek ma konstrukcję stalową więc powinien jeszcze kilka budów przeżyć ;)

 

jedyny koszt to transport !!

 

do oddania za jakieś 2 tygodnie !! POLECAM :)

 

http://www.michas.waw.pl/albums/dzialka/barak.jpg

 

 

Czy mogłabym liczyć na skorzystanie z owego barakowozu? Właśnie dla mnie jest on niezmiernie potrzebny. Będę budowac ciut dalej i akurat jestem w trakcie szukania jakiegoś lokum na działkę- zanim wybuduję dom. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...