Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy po długiej przerwie :) ,

w przyszłym tygodniu będziemy zamawiać szambo betonowe z firmy pod Radomiem - http://www.jesbet.pl - ceny rozsądne, ok. 1-2 tygodniowy termin realizacji.

Szukamy 2 osób - z Marianowa lub okolicy - chętnych do wspólnego zamówienia szamb - koszt transportu rozkłada się wtedy na 3 osoby - samochód transportowy (z HDSem) zabiera naraz 3 szamba.

 

My zamawiamy o pojemności 10.000 l.

Czy byłby ktoś chętny?

ile chcą całościowo za 10m3? bo jak narazie mam ofertę za 4,5kpln z instalacją i podłączeniem, ale patrząc na cennik jesbet'u, to to podłączenie to drugie tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gildor zamawialiśmy 10.000 l jednokomorowe w 1 elemencie. Do tego braliśmy wzmocnioną płytę najazdową, kominek betonowy (czyli komplet) no i koszt transportu (pod Radom jest jednak parę kilometrów - a płaci się 3 zł za 1km, i to w tą i z powrotem) jednak mimo tego zmieściliśmy się w mniejszej sumie. I termin też błyskawiczny - w tą sobotę. Konkrety mogę przesłać na priva.

Orientowałam się wcześniej w firmach warszawskich, ale nigdzie cena mi nie odpowiadała. A terminy...coż...

 

pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gildor zamawialiśmy 10.000 l jednokomorowe w 1 elemencie. Do tego braliśmy wzmocnioną płytę najazdową, kominek betonowy (czyli komplet) no i koszt transportu (pod Radom jest jednak parę kilometrów - a płaci się 3 zł za 1km, i to w tą i z powrotem) jednak mimo tego zmieściliśmy się w mniejszej sumie. I termin też błyskawiczny - w tą sobotę. Konkrety mogę przesłać na priva.

to podeślij mi, bo to dość intrygujące, no i dość pilne. tylko, że ja chce wsadzić rure w płot, żeby mi nie chlapali po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest cena bez przyłączy. Tzn. oni dowożą, umieszczają we wcześniej wykopanym dole i to wszystko. Przyłącze do rury głównej z domu musimy zrobić sami, ale nie wydaje się to trudne :wink: W szambie trzeba zrobić otwór na wysokości ruru spustowej, a rura musi mieć spadek na 1 metrze 2 cm. Tak mnie poinformowała Pani z Jesbetu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA

dzięki za zwrócenie uwagi, nie wiem jak tego nie zauwazyłem, chciaz przegladałem z pol godziny :)

 

Sylwia Darek

Rodzice maja ogródek pracowniczy koło Marianowa (Waryński). Za tydzień będziemy kopać dół na szambo (potem wykończy pan Tadek - złota rączka z Powązek).

Będziemy gotowi w drugiej połowie wrzesnia na przyjęcie szamba. Możemy sie razem zmówić.

My chcemy zamówić szambo z tego http://awa-transbet.cob.pl/ albo z tego http://www.salexpol.pilickanet.pl/oferta.html

 

Od nich jest taniej

 

pozdrawiam

KrAg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawnej ekipy do tynków cementowo-wapiennych. Od miesiąca mieliśmy zaklepanych tynkarzy, mieli jutro wchodzić, ale okazali się niepoważni i zrezygnowali bez podania przyczyny.

Możecie polecić kogoś sprawdzonego?

Z góry dzięki.

________________

Kasia, Wojtek i Zosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie strasz ludzi w sile wieku :o :o :o . Lepiej nie myśleć o chorobach, póki nas nie atakują. A racjonalnie odżywiać się zawsze trzeba- nawet (zwłaszcza) wtedy, gdy :D budujemy nasz dom :D I badania robić regularnie... To co przeczytałam o ... trochę mnie rozbiło wewnętrznie i zaniepokoiło... Zwykle daleka jestem od takich myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...