Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

będę wdzięczna za info gdzie w naszych okolicach mozna kupić siatkę ogrodzeniową i inne akcesoria typu słupki

z góry dzięki

 

My nasze kupiliśmy w GS w Lesznie - jak się jedzie z Warszawy, to po prawej stronie przed samym Lesznem. Słupki z "odzysku" a siatka nowa.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj _Ania Sorry myślałam, że z tego błędu nie będę musiała się tłumaczyć. Tak jakbyś mnie znała i wiedziała że mam stan no taki z dachem ale bez okien (jakiś tam) i więcej już w tym roku nie robię. Ale w podpisie masz że jesteś z Hornówka. Mój domek jest po lewej strony patrząc od str. Leszna. A twój. Wogóle to założylam wątek specjalnie dla grup budujących z naszej ulicy i okolicznych ale jeszcze tam nie zajrzałam. Fajnie możemy sobie pogadac. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Czy ktoś z was może mi podać namiar na geodetę. Będzie mi potrzebny do wytyczenia domu.

Do zrobienia mapek do celów projektowych wzięłam geodetę z gminy, gdyż uważałam, że będzie szybciej bo w starostwie będzie mógł jakoś przyspieszyć. No ale się okazało, że pan geodeta zapomniał, że prawie w granicy mojej działeczki idzie gazociąg i go nie umieścił. :o Mapka ze starostwa została zwrócona do poprawy. :evil: Czekam na nią od 3 września - więc nic nie jest szybciej.

Aż się boję korzystać z jego usług przy wytyczaniu domu - bo jeszcze o czymś zapomni albo cóś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Czy ktoś z was może mi podać namiar na geodetę. Będzie mi potrzebny do wytyczenia domu.

Do zrobienia mapek do celów projektowych wzięłam geodetę z gminy, gdyż uważałam, że będzie szybciej bo w starostwie będzie mógł jakoś przyspieszyć. No ale się okazało, że pan geodeta zapomniał, że prawie w granicy mojej działeczki idzie gazociąg i go nie umieścił. :o Mapka ze starostwa została zwrócona do poprawy. :evil: Czekam na nią od 3 września - więc nic nie jest szybciej.

Aż się boję korzystać z jego usług przy wytyczaniu domu - bo jeszcze o czymś zapomni albo cóś.

 

Kazimierz Zalewski (AZYMUT)

22 752 9437 (Biuro w Bloniu)

22 7319570 (Zona - Biuro w S. Babicach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z was może mi podać namiar na geodetę. Będzie mi potrzebny do wytyczenia domu.........................

 

Obserwuje wasz proces decyzyjny na kilku forach muratora dotyczący Domu na Rozdrożu. Z pytań o geodetę widzę, że się zdecydowaliście na ten projekt. My właśnie powiesiliśmy wiechę na naszym domku wg tego projektu. Stawiamy go w Wyględach przy ulicy Gościniec (jeszcze jeJ nie ma), jest to równoległa do ulicy Leśnej od strony KPN. Co do geodety to korzystaliśmy z sugestii DMK i usług Pana ZALEWSKIEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś z was może mi podać namiar na geodetę. Będzie mi potrzebny do wytyczenia domu.........................

 

Obserwuje wasz proces decyzyjny na kilku forach muratora dotyczący Domu na Rozdrożu. Z pytań o geodetę widzę, że się zdecydowaliście na ten projekt. My właśnie powiesiliśmy wiechę na naszym domku wg tego projektu. Stawiamy go w Wyględach przy ulicy Gościniec (jeszcze jeJ nie ma), jest to równoległa do ulicy Leśnej od strony KPN. Co do geodety to korzystaliśmy z sugestii DMK i usług Pana ZALEWSKIEGO.

 

Gratuluję zaawansowanej budowy.

My dopiero dzisiaj odebraliśmy mapki do celów projektowych. Czekałam na nie prawie dwa miesiące. Chyba zwariowałam myśląc, że jak wezmę geodetę z gminy to będzie szybciej. Gdyby mąż nie postawił sprawy na ostrzu noża to nie wiem kiedy byśmy je dostali.

Teraz jeszcze wrysowanie domu na mapkę i projekt przyłącza wodociągu i można będzie złożyć wniosek o PnB.

 

Od momentu kiedy natknęłam się na ten projekt, wiedziałam że ten i żaden inny. Ta przestrzeń i te duże pokoje na górze (szczególnie w porównaniu do innych projektów). Jednak po rozmowie z panem architektem okazało się, że taniej będzie zrobić projekt indywidualny niż wprowadzać zmiany w gotowym. Szczególnie gdyż powięszone zostały wszystkie okna i lukarny. Dlatego zdecydowałam się na indywidualny oparty na bazie gotowego (w środku zmian niewiele).

Budowę zamierzamy rozpocząć w marcu przysłego roku. Ekipa już zamówiona. Jestem pełna obaw, ale cóż, raz kozie śmierć.

 

Któregoś dnia pod koniec wakacji (wracając z naszej działeczki) przypomniało mi się, że na forum jest osoba budująca w Wyględach, gdzieś w okolicy ul. Leśnej. Kojarzyło mi się, że nie likwidowałeś łazienki i garderoby przy pokoju na dole, a ja strasznie chciałam się dowiedzieć jak to wygląda. Muszę się przyznać, że przejechaliśmy tę ulicę usiłując znaleźć waszą budowę, :oops: ale niestety nie udało się to nam. :(

 

Z usług nowego geodety napewno skorzystam przy wytyczaniu domu.

Mam nadzieję, że PnB dostanę w rozsądnym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...