Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My się wybieramy w najbliższą sobotę. Na razie wydaje nam się, że niezależnie od pogody (prognoza jest umiarkowana czyli zachmurzenie całkowite z przelotnymi opdami i temperaturą od 4 do 11 C). Jeszcze przy okazji przymierzamy się do odwiedzin Dolores no i jak to zwykle u nas w sobotę chcemy wrócić do domu na 15-tą 16-tą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, wczoraj dostałem kolejny numer pisma "Budujemy Dom", w którym z jakiejś tabelki wynikało, że ogrzewanie elektryczne domu z wykorzystaniem pieców akumulacyjnych i nocnej taryfy jest tańsze od olejowego (według cen z 2000 roku). POmyślałem od razu o Was i myślę, że warto to dokładnie przeliczyć. Ja to też sprawdzę ale pod innym kątem.

Inwestycja w ogrzewanie elektryczne jest ZNACZNIE mniejsza niż w olejowe. No i zotałoby Wam jedno pomieszczenie "wolne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz leje raz nie :smile: a raz lekko mży.

 

My mamy małe opóźnienie ale mam nadzieję, że się wybierzemy koło 11tej i będziemy tam koło południa.

Cały czas w planach ognicho i kiełbacha - no chyba, żeby jakaś ulewa nam przeskzodziła... :sad:

 

ZAPRASZAMY !

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Maco dnia 2002-10-26 10:40 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolores - a dlaczego masz szambo do wymiany. Czy jest jakaś pułapka przy jego budowie?

 

Maco - cała przyjemność z okadzania garażu po naszej stronie :wink:.

 

Jeśli 9.11 pogoda będzie taka jak wczoraj, to u nas zastosujemy podobny patent. W sumie jest się gdzie schować a grill/ognisko mogą się palić nawet w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ktoś już pisał o tej pojemności. Chyba nawet lepiej, żeby miało trochę większą pojemność (nie wiem 10-20%), bo przecież nie zawsze się woła szmbiarkę jak już się przelewa ? A wiecie jakie są typowe pojemności szambiarki ? Może też warto zbudować takie o pojemności największej typowej szambiarki, bo jak okoliczni szambelani pozmieniają samochody... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...