Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Witamy sąsiada:)

My także zakupiliśmy działkę w Wilkowej Wsi. Teraz jesteśmy na etapie kompletowania dokumentacji i z wiosną mamy zamiar rozpocząć budowę jak nam dadzą pozwolenie :)

Na razie ruszamy z ogrodzeniem działki i podłączeniami jej do dostępnych mediów. Jak dostaniemy "kwitki" to będziemy działać dalej.

Pozdrawiamy wszystkich budujących z Grupy Kampinowskiej

 

Witam serdecznie, gdzie dokładnie macie swoją działkę ?

 

ja mam dopiero na ukończeniu projekt, potrzebuje jeszcze projektu instalacji do rekuperatora, może ktoś z grupy może polecić jakąś solidną firmę ?

 

pozdrawiam wszystkich, sezon już tuż :D

 

 

Działka znajduję się po lewej stronie Wilkowej Wsi na wysokości takiej starej fabryczki - podobno kiedyś to była gorzelnia albo browar- trudno ustalić:) Jest tam podzielone pole na działki i tam mamy zamiar z wiosną (to lada chwila) zacząć budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich starych i nowych sąsiadów. Wieki całe mnie tu nie było, chociaż pilnie czytałam wszystko, co pisaliscie. Teraz jestem w potrzebie i liczę na waszą pomoc. Moja chałupa dopiero wyłazi z ziemi, a ja już muszę szukać ekipy do dachu na wrzesień/październik. Dach będzie ok. 330 m, cztery lukarny w tym jedna to wole oko, kryty prawdopodobnie karpiówką i potrzebuję ekipy, którea mi tego nie spieprzy. Więźba już będzie, pełne deskowanie pokryte papą, tylko ułożyć dachówkę plus zamontować 4 okna dachowe i rynny. W okolicy bliższej i nieco dalszej jest trochę wolich oczek, może ktoś da namiary na solidnych dekarzy. W Dachluxie dostałam kontakt do jakiegoś fachowca znanego w okolicy jako Diabeł, czy ktoś o nim słyszał? Proszę, odezwijcie się dobrzy ludzie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ostatniej - jest tam nazwa Aleja Dębowa

nasza działka jest przy lesie

 

Ja początkowo myślałam, że moje wymarzone miejsce to Korfowe, ale gdy zobaczyłam Marianów - Marianów forever!

 

A w kwestii projektu domu - czy ktoś może z Was zdecydował się na projekt indywidualny? Jakie macie doświadczenia w tym zakresie?

Czy może lepiej dobrać gotowy który najbardziej pasuje i zamówić do niego zmiany?

 

Witam sąsiadów. Ja buduję wg projektu gotowego. Wiedziałam jaki ma być ten mój wymarzony dom i tak długo szukałam aż znalazłam prawie idealny. Wprowadziłam tylko kilka kosmetycznych poprawek. Nie znam cen projektów indywidualnych więc trudno mi porównać koszty. Adaptacja projektu gotowego kosztowała mnie 1,5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi po budowie trochę bloczków betonowych Certus, pustaków Porotherm 44 P+W Wienerberger oraz dachówka Karpiówka Creaton z akcesoriami. Sprzedam tanio. Odbiór własny z Dziekanowa k. Łomianek. Ewentulanie mogę spróbowac pomóc załatwić transport. 0 600 920 229

 

Witam. Jestem zainteresowana nie tyle dachówką, co ekipą, która Ci ją układała. Skoro to karpiówka to może przypadkiem Twój dom ma wole oko? Szukam właśnie ekipy do ułożenia karpiówki na takim dachu. Może możesz polecić swoich fachowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych sąsiadów. Wieki całe mnie tu nie było, chociaż pilnie czytałam wszystko, co pisaliscie. Teraz jestem w potrzebie i liczę na waszą pomoc. Moja chałupa dopiero wyłazi z ziemi, a ja już muszę szukać ekipy do dachu na wrzesień/październik. Dach będzie ok. 330 m, cztery lukarny w tym jedna to wole oko, kryty prawdopodobnie karpiówką i potrzebuję ekipy, którea mi tego nie spieprzy. Więźba już będzie, pełne deskowanie pokryte papą, tylko ułożyć dachówkę plus zamontować 4 okna dachowe i rynny. W okolicy bliższej i nieco dalszej jest trochę wolich oczek, może ktoś da namiary na solidnych dekarzy. W Dachluxie dostałam kontakt do jakiegoś fachowca znanego w okolicy jako Diabeł, czy ktoś o nim słyszał? Proszę, odezwijcie się dobrzy ludzie. :D

 

u mnie robił diabeł i chyba jestem zadowolony (chyba, bo to mój pierwszy dom i nie mam porównania ;) ) zrobili szybko i czysto. Mam dachówkę betonową i nie mam bawolich oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z przyjemnością dołącze do grupy budującej.My czekamy na pozwolenie na budowe mam nadzieje ze bedzie lada dzień.Bedziemy sie budować w Woli Pasikońskiej ( w okolicach łaz ,komorowa ).Zaczynamy od ogrodzenia-może ktoś natknął sie na przyzwoite ceny siatki ogrodzeniowej i słupków .jestem na etapie poszukiwań i wszelkie sugestie beda mile widziane.

Jesli chodzi o gmine to mi poszło w miare przyzwoicie tzn. trafiałam na ludzkich urzednikow- co prawda z papierologia walcze juz od zeszłego roku ale jestem juz blisko końca i mam nadzieje ze jeszcze w marcu uda nam sie ruszyc z budowa mymarzonego domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowniczych i o zdanie pytam.

Już za 2 miesiące startujemy z naszą budową i czas po mału rozpocząć kompletowanie materiałów na budowę.

Czy budując wasze wymarzone domy zaopatrywaliście się w kompleksowo w jednym składzie, jeśli jest on godny polecenia (cenowo) to w którym. Czy też robiliście tzw. konkurs ofert i kupowaliście po trochu w różnych miejscach? :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowniczych i o zdanie pytam.

Już za 2 miesiące startujemy z naszą budową i czas po mału rozpocząć kompletowanie materiałów na budowę.

Czy budując wasze wymarzone domy zaopatrywaliście się w kompleksowo w jednym składzie, jeśli jest on godny polecenia (cenowo) to w którym. Czy też robiliście tzw. konkurs ofert i kupowaliście po trochu w różnych miejscach? :roll: :-?

 

99% materiałów brałem z girls-budu z macierzysza. Prowadzą go 2 bardzo sympatyczne panie. Sprawdzałem wyrywkowo ceny zawsze były najtańsze. Towar zawsze miałem maxymalnie następnego dnia... czułem się u nich jak VIP ;) naprawdę polecam. za to odradzam Piotra w leszni, straaaasznie drogo i zawsze pod górkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowniczych i o zdanie pytam.

Już za 2 miesiące startujemy z naszą budową i czas po mału rozpocząć kompletowanie materiałów na budowę.

Czy budując wasze wymarzone domy zaopatrywaliście się w kompleksowo w jednym składzie, jeśli jest on godny polecenia (cenowo) to w którym. Czy też robiliście tzw. konkurs ofert i kupowaliście po trochu w różnych miejscach? :roll: :-?

Ja z kolei brałem z różnych hurtowni (z Girlsbud styropian ale głównie dlatego że było to w tamtym roku w okresie gdy nagle wszystkiego brakowało a akurat tam było, cena była normalna), dużo materiału brałem z hurtowni z Błonia, z Centrobudu (ceny średnie) i z Majbudu (niektóre ceny były dużo niższe niż u innych, ale nie zawsze, chociaż stal kupiłem bo 2,7tys/t gdy u Piotra w lesznie była po 3,4tys/t) Zgadzam się z opinią o Piotrze z Leszna, chociaż warto sprawdzić, może coś się zmieniło, zraziłem się do niego na początku bo był drogi ale pod koniec budowy coś tam od niego brałem bo ceny zaczeły być średnie (chyba dlatego że kupili dużo materiału na zapas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O G Ł O S Z E N I E

 

W piątek nasz szalony kocurek wyruszył sobie po marcować i do dziś nie wrócił!! :cry:

Może ktoś z forumowiczów z Marianowa spotkał lub przygarnął tego małego zdrajcę za którym bardzo tęsknimy :cry:

 

Prosimy o informację i z góry dziękujemy za pomoc.

 

Nasz kocur w całej okazałości...

http://images24.fotosik.pl/174/b94ba343b245c483m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...