Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

figga, tak myślałam, że tam się kończy Leszno :)

A widziałaś, że za tą budową, o którą pytałam, z tyłu drugi dom będzie? Wykop już zrobiony... Czyżby rodzice z dziećmi??? W życiu tak bym nie chciała...

Matthet, zapytaj na grupie Babickiej. Sporo osób tam pisze. Ja mam tylko grawitacyjne rozprowadzenie z kominka na piętro.

Gaduch, mieliśmy fajnych tynkarzy, ale z tegi ci pamiętam, oni teraz zajęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaaaaaaaa...... okazja :wink:

 

Sprzedam swój słup + 3 skrzynki jakie na nim wiszą - do podłączenia prądu budowlanego. Po zamontowaniu przez ZE licznika - całośc funkcjonuje bez jakichkolwiek dodatkowych wkładów finansowych. Zielonki Parcele/Stare Babice

 

400 pln...

 

http://www.allegro.pl/item348878597_slup_skrzynka_prad_budowlany_tymczasowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Potrzebuję dobrego piasku do tynkowania. Może ktoś ma sprawdzony namiar tzn. brał właśnie piasek do tynkowania i majster powiedział, że jest bardzo dobry. Mam telefony do wielu osób, od kilku brałem piasek do murowania i każdy chwali, że ma najlepszy. Ostatnio zamówiony na ściany jest OK, ale tynkarz mówi, że na sufity mógłby być lepszy.

 

 

Pozdrawiam

filipek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak owa firma się nazywa?

 

Rem-Bud pan Robert L. - ale to górale, ktorzy co średnio 2 tygodnie wracają do domów. Natomiast na budowie mają swój kontenerek (gdzie spią). To jest forma dla tych co nie mają czasu na zajmowanie się budową, ale kontrolować zawsze trzeba :) . Nawet mają swojego kierownika budowy w cenie (oczywiście dla tych co chcą). Pan Robert mówi, że wszyscy u których budowal teraz go na kawę tylko zapraszają, a nie na naprawę (gwarancja 2 lata w umowie).

Ja tylko moge dodać, że wprawdzie jeszcze nadal u mnie wykańczają ale poza drobnymi nieporozumieniami ekipę sobie chwalę. NA KAWE ZAPROSZĘ.

 

 

Witajcie,

figga czy możesz podać więcej danych dot. tej firmy ? chętnie się z nimi skontaktuję

 

ktoś pisał coś o prądzie w Wilkowej, podobno lada dzień mają stawiać słupy wzdłuż Chabrowej - aktualnie wszyscy właściciele działek vis a vis wejścia do ogródków działkowych Kasparzak pdpisujemy notarialne oświadczenia zgodnie z wymogiem ZE - taką mam inf. od mojego sąsiada - tego który buduje dom w szaleńczym tempie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Ania a ja specjalnie pojechalam zobaczyć o co Ci chodzi z tym domem dla rodzicow. I rzeczywiście 2 domy na jednej dzialce :o . Będziemy śledzić tę inwestycję. :D

A co do internetu to przynajmniej się coś dzieje bo wlaśnie się zastanawialam .... co, gdzie, za ile, i wogóle bo przecież muszę mieć :wink:

A Twoi dociepleniowcy to wrócą? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ostatniej - jest tam nazwa Aleja Dębowa

nasza działka jest przy lesie

 

Ja początkowo myślałam, że moje wymarzone miejsce to Korfowe, ale gdy zobaczyłam Marianów - Marianów forever!

....

 

dawno mnie nie bylo na forum, a tu widze ze ktos z mojej Al. Debowej sie pojawil. witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figga, weź Ty mnie nie denerwuj :-? :roll: Wczoraj wreszcie dowiedziałam się, o co chodzi. Facetowi 3 ludzi się wykruszyło no i mają problem, bo i nasza robota czeka i druga... :evil: :evil: :evil: Dodatkowo wzywał faceta Urząd Skarbowy i musiał w góry jechać. Zły na nich, bo tylko czas stracił, a tam panie w urządach mają dużo czasu... W poniedziałek przyjadą, to wreszcie porobią te gipskartony. Zdaje się, że na długi weekend zostaną 8) A ocieplenie będzie trochę później kończone. W sumie teraz ciepło, to mi nie zależy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem właśnie po lekturze ost. muratora, gdzie dużo piszą o bramach garażowych, i tak myślę, że nigdzie nie podany jest taki prosty parametr jak czas otwarcia/zamknięcia bramy. Jak znam siebie to długie otwieranie bramy spowoduje, że do garażu będę wjeżdżać okazjonalnie. Czy macie jakieś doświadczenia jakie bramy jak szybko się otwierają ? jedyne jakich nie bior pod uwagę ze względu na ilość zajmowanego miejsca to uchylne, ciekaw jestem Waszych doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to o czasie decyduje zamontowany napęd. Można mieć bramę jednej firmy a napęd drugiej. Ja mam bramę i napęd (boczny - zamawialam gorny ale się pomylili i kupilam ze zniżką :lol: ) firmy Hormann.

OK - zmierzę jak nie zapomnę.

No ale to też tak jest ze mozna do mniejszej bramy wziąć silniejszy napęd (do większej?) i chyba też już się zmienia ten czas - nie wiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...