Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam sąsiadów

Chętnie pozbyłbym się pozostałości po budowie

Nadal posiadam w promocyjnej cenie:

- stemple budowlane już tylko ok. 120 szt długość 2,70 m,

- ok. 4 palet pustaków stropowych Porotherm 23/50,

- pustaki kominowe Schiedla Rondo 20 cm + wentylacja i pustaki wentylacyjne dwukanałowe (jednych i drugich starczy na wymurowanie 4 m komina) :roll:

 

miol myślę że akcesoria do napinania siatki drut do naciągnięcia dostaniesz w Lesznie "u Piotra" a jeśli nie tam to z całą pewnością u sprzedawców siatki ogrodzeniowej[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję elektryka, który zrobi mi podłączenie prądu ze słupa na czas budowy, możecie kogoś polecić ?

 

spisałem namiary z ZE w Pruszkowie ale nie wiem, który jest ok.

 

Jan Wójcik Zaborów/Wojcieszyn 505 830 305

Białobrzeski-Porębski Borzęcin 22/752 05 81

Andrzej Jarzyna Zaborów, Wyględy 603 164 485

Leszek Mroczek Koczargi 22/722 73 10

Szura-Wolanin Babice 22/752 92 37

Grzegorz Poznański Zaborów 607 158 767

 

 

 

 

Zbyszek 1 - dzięki za namiary na studniarza - to było co prawda w lipcu, ale dzisiaj dopiero doczytałem i czuje się w obowiązku podziękować, studnię już mam, chyba ten sam studniarz robił studnię Kate i Marcinowi - woda na 16m

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemoch, nie pamiętam, gdzie budujesz. Ja z elektrykiem właśnie tak spisanym w Pruszkowie z tablicy mam super doświadczenia. Jednego dnia telefon, następnego spotkanko a za 2 dni słup stał :lol: Niestety nie mam przy sobie telefonu ani nie mogę sobie przypomnieć nazwiska. Mieszka w Hornówku na ul. Rolnej (albo Polnej, bo one zawsze mi się mylą). Józef? Eee... nie będę zmyślać. Jak będę pamiętała, to wieczorem Ci poszukam.

------

Przemoch, odgrzebałam na forum w swoim poście :lol: : facet nazywa się Ireneusz Niedbała. Telefonu na razie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figga, jak tam, będzie przeprowadzka? Muszę kiedyś wreszcie Was odwiedzić...

 

Internet działa fajnie. Polecam więc Skynet następnym :lol: Tylko do radiowego to chyba trzeba kawałek pola mieć koło siebie...

 

No przeprowadzka będzie. Ale kiedy - to już nie wiem. Pracuję niedaleko Górczewskiej i jakoś trudno mi się wyprowadzić z mojego mieszkania, ktore sprzedaję w tym rejonie. Boję się porannych podróży do pracy. Poza tym jeszcze mam trochę rzeczy niedokończonych typu nie podlączona kuchenka gazowa i pełno niedoróbek. Może za 2 tygodnie. Nie wiem czy widzialaś, że już nawet ogrodnik mi uporządkował mi ogród a teraz będzie kladl kostkę granitową (mam b, malo chodników).

Aha może masz kontakt do jakiegoś dobrego, dokładnego !!!! i niedrogiego hydraulika. ? Nie podobają mi się podłączenia niektorych z moich armatur i takie tam inne. Pozdrawiam. Dam znać jak się przeprowadzę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figga, jak tam, będzie przeprowadzka? Muszę kiedyś wreszcie Was odwiedzić...

 

Internet działa fajnie. Polecam więc Skynet następnym :lol: Tylko do radiowego to chyba trzeba kawałek pola mieć koło siebie...

 

No przeprowadzka będzie. Ale kiedy - to już nie wiem. Pracuję niedaleko Górczewskiej i jakoś trudno mi się wyprowadzić z mojego mieszkania, ktore sprzedaję w tym rejonie. Boję się porannych podróży do pracy. Poza tym jeszcze mam trochę rzeczy niedokończonych typu nie podlączona kuchenka gazowa i pełno niedoróbek. Może za 2 tygodnie. Nie wiem czy widzialaś, że już nawet ogrodnik mi uporządkował ogród a teraz będzie kladl kostkę granitową (mam b, malo chodników).

Aha może masz kontakt do jakiegoś dobrego, dokładnego !!!! i niedrogiego hydraulika. ? Nie podobają mi się podłączenia niektorych z moich armatur i takie tam inne. Pozdrawiam. Dam znać jak się przeprowadzę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Kate Marcin, jak na jakim jesteście etapie z PnB ? złożyłem wniosek 19 sierpnia, i gdy byłem w zeszłym tyg. w starostwie to moja dokumentacja jeszcze nikomu nie została przydzielona, i dowiedziałem się że aktualnie analizują wnioski z połowu lipca

 

Witamy wszystkcih,

po krótkiej (no może troche dłuzszej przerwie) znalazłem chwikę czasu żebu usiąść do komputera.

Co do naszego PNB to faktycznie sprawa się troche wydłużyła. Starostwo miało kilka uwag do złożongo projektu i musielismy troszkę dokumnetów donieść i kilka zdań dopisać we wniosku. Na szczęście nie były to jakieś straszne uchybienia i sprawę udało sie wyjaśnić dosłownie w kilka dni.

Od Pani, która opracowuje nasze plany, usłyszałem, że do końca tygodnia powinna być już decyzja. (nie mogę jednak złego słowa powiedzieć na Wydz. Archit. w Ożarowie - za każdym rem kiedy zadzwoniłem otrzymałeminformacje co sie aktualnie dzieje z moim wnioskiem, a po otrzymaniu postanowienia, jak podjechałem pani spokojnie wszytko mi wytłumaczyła powiedział co i kiedy mam doniść).

Jestem dobrej mysli, że końca bieżącego tygodnia dostanę pozwolenie.

 

Przemoch - faktycznie przez pierwszy miesiąc czy dłużej moj wniosek leżał tam i nikt z nim nic nie robił. Dzwoń i pytaj śrenio 2 razy w tygodniu, a powiedzą wreszcie co i jak. No chyba, że już coś wiesz to pisz.

 

 

A z takich dodatkowych info to mamy juz na dzialce cegłę, umówioną ekipę, i postawiony kibelek. A w piątek jak się uda, podjadą zdjąć humus.

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Maruś i Ania. Chyba ściągnęliście mnie myślami, gdyż dawno nie zaglądałem na forum. Ogólnie rozprowadzenie wentylacji mechanicznej nie jest u nas inzynierskim super rozwiazaniem. Kosztowało nas to wiele nerwów i zabudowy kartonowo gipsowej. Co do małego WC to przewody miłay przechodzić w ścianie do łazienki i dalej wzdłuż komina na strych. Wszystko super tylko jak przyszło do realizacji to w pokoju gościnnym w rogu pojawiła się rura. Wyobraźcie sobie górny róg pokoju ze srebrnym kolankiem. Dzisiaj jest tam, trójkąt zrobiony z kartongipsu i ogólnie nie razi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...