Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdy na zimowym niebie Gwiazda Betlejemska zaświeci,

przy Wigilijnym stole siadają dorośli i dzieci.

Życzenia sobie składają opłatkiem się łamiąc,

mówią o przyszłości i Tych co odeszli wspominają.

Do tych życzeń serdecznych i my się przyłączamy:

niech zdrowie, szczęście i miłość zawsze będą z Wami.

http://lilas3.free.fr/LiensNoel/ImagesNoel/divers8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Czesc

 

Kiedyś juz próbowałem ale moze teraz sie uda. Wygrzebuje sie ze stanu surowego. Macie jakiegos sprawdzonego speca od rekuperacji? POtrzebuje przynajmnije sprawdzic i porównac z gosciem który mi zaproponował juz pewna instalacje.

 

Ile płaciliście za tynki wewnetrzne gipsowe za m2??? Macie kogoś godnego polecenia?

 

Pozdrawiam

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Macie jakiegos sprawdzonego speca od rekuperacji? POtrzebuje przynajmnije sprawdzic i porównac z gosciem który mi zaproponował juz pewna instalacje.

(...)

 

Porozmawiaj z Sebastianem Kowalskim

http://www.wentylacje-kowalski.pl/

Miał lepszą ofertę niż rekuperatory.pl, a czy wszystko będzie działać jak należy zobaczę za kilka miesięcy jak pojawi się centrala wentylacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę kampinoską!

 

My będziemy się budować w Kaliszkach. Na razie jesteśmy na etapie projektu (działkę już mamy). Oto to, co wybraliśmy: http://wuwo.home.pl/project.php?cat=2&project=75

 

Jeśli macie sprawdzonych projektantów i ekipy do stanu surowego, to bardzo bym prosił o jakieś kontakty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja po sąsiedzku z Marianowa,

 

Właśnie skończyłem wielkie prace budowlane - mam do sprzedania chyba ze cztery palety bloczków fundamentowych (ponoć bardzo twarde - ekipa która w nich kuła twierdziła, że jeszcze takich twardych nie widzieli), trochę stempli i garaż blaszany drugiej klasy.

 

Zainteresowanych zapraszam na PW lub mail [email protected]

 

Do odbioru w mazowieckiem, wieś Marianów koło Leszna (trasa Babice-Borzęcin-Zaborów, etc)

 

Pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam :)

Mam dość nietypową prośbę.

Problem dotyczy pewnego człowieka, Henryka Abramczyka, zam. na Wyględach, męża tamtejszej poprzedniej sołtysowej. Pan Abramczyk był kierownikiem mojej budowy - piszę był, bo od dłuższego czasu nie potrafimy się z nim skontaktować (dotychczasowe nr telefonów są już nieaktywne), wpisy w dzienniku budowy leżą odłogiem i w związku iż to człowiek starszej daty, coraz bardziej obawiam się, czy w ogóle jeszcze ... hmmm ... żyje.

Czy ktoś ewentualnie moglby mi pomoc zlokalizowac człowieka lub byc moze cos wie na jego temat?

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

buduje sie w Woli Pasikonskiej okolice Sochaczewa.

Nie wiem od w jaki sposob podlaczyc zbiornik gazowy i jaki wybrac najtanszy.

hudraulik podpowiedzial mi ze najlepiej kupic uzywany zbiornik ale nikt nie ma na sprzedaz takich zbiornikow. Moge kupic nowy ale moze ktos wie od kogo i za ile mozna taki zbiornik kupic ?

 

pozdrawiam

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam dość nietypową prośbę.

Problem dotyczy pewnego człowieka, Henryka Abramczyka, zam. na Wyględach, męża tamtejszej poprzedniej sołtysowej. Pan Abramczyk był kierownikiem mojej budowy - piszę był, bo od dłuższego czasu nie potrafimy się z nim skontaktować (dotychczasowe nr telefonów są już nieaktywne), wpisy w dzienniku budowy leżą odłogiem i w związku iż to człowiek starszej daty, coraz bardziej obawiam się, czy w ogóle jeszcze ... hmmm ... żyje.

Czy ktoś ewentualnie moglby mi pomoc zlokalizowac człowieka lub byc moze cos wie na jego temat?

Z gory dziekuje.

 

Niestety zmarł rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie z jakich korzystacie firm wywożących śmiecie i ile płacicie albo ile będziecie płacić od nowego roku (bo będą podwyżki). Ja do tej pory korzystałem z Sity ale od nowego roku to wychodzi coś ze 20zł/120l na tydzień (to chyba netto, ale jeszcze sprawdzę), z "Byś" stwierdzili, że do mnie za daleko, to samo firma z Błonia. Działają inne firmy w okolicy? Bo muszę zdecydować do końca grudnia czy zostaje z "Sitą" czy nie.

Pozdrawiam

 

jest jeszcze Remondis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

buduje sie w Woli Pasikonskiej okolice Sochaczewa.

Nie wiem od w jaki sposob podlaczyc zbiornik gazowy i jaki wybrac najtanszy.

hudraulik podpowiedzial mi ze najlepiej kupic uzywany zbiornik ale nikt nie ma na sprzedaz takich zbiornikow. Moge kupic nowy ale moze ktos wie od kogo i za ile mozna taki zbiornik kupic ?

 

pozdrawiam

krzysztof

 

Nie wiem czy rozsądne jest kupowanie używanego zbiornika ciśnieniowego, tymbardzej bez homologacji. Dowiedz się u dystrybutorów gazu, po podpisaniu umowy (zapewne na okres około 5lat) wydzierżawią zbiornik lub wypożyczą po wpłaceniu kaucji. Ale nie wiem czy ogrzewanie gazem płynnym się opłaca przy obecnych cenach 2,6pln za litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...