Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Załozyłem nowy temat dla grup Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Witam wszystkich budujących z Powiatu Warszawsko Zachodniego. Jestem nowym na forum bo własnie rozpocząłem budowę i szukałem informacji odnośnie cen materiałow budowlanych, polecanych hurtowni, polecanych wykonawców, cen usług i niestety nie jest łatwo te wiadomości pozyskać z forum, oczywiście one gdzieś tam są ale wiele z nich jest przestarzałych.

 

CZYLI JESZCZE RAZ- POLECANE USŁUGI, WYKONAWCY, HURTOWNIE oraz których nie polecamy. Bardzo proszę zajrzyjcie tam i piszcie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM BUDUJACYCH W OKOLICACH WYGLED.

 

jeszcze w 2008 gazownia informowała, ze sa techniczne warunki podłaczenia gazu ale nie było ekonomicznych. w styczniu 2009 gazownia, ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców, stwierdziła że już sa ekonomiczne warunki podłączenia gazu i na wniosek kilku zainteresowanych z kilku działek powiedziała, że mogą nam podłączyć gaz.

 

pewnie na przełomie lutego i marca będzie spotkanie zainteresowanych.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie gruntów z produkcji rolnej

Przemoch czytałem, że czekałeś koło miesiąca. Jaką klasę ziemi miałeś ? Biura arch. na swoich stronach piszą - "Uzyskanie decyzji o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej konieczne tylko wówczas, gdy grunt posiada klasę od I do III." Jednak czytając - Ustawa z dnia 3 lutego 1995r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych (t.j. Dz. U. z 2004r. Nr 121 poz. 1266 ze zm.) jakoś nie wyłapałem precyzyjnego sformułowania na ten temat. Ja mam IVa IVb. Ciekawe jak podchodzi do tego nasze starostwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nawet jak masz V czy VI to i tak musisz wystąpić o wydanie decyzji o wyłączeniu gruntu tylko, że wtedy wydadzą ci decyzję o umorzeniu postępowania ze względu na to że dane grunty nie podlegają wyłączaniu z produkcji rolnej. Tak czy inaczej papier musisz mieć, czy to o wyłączeniu gruntu czy o umorzeniu postępowania ze względu na niską klasę gruntu. Bo w starostwie muszą mieć podkładkę, przecież panie nie będą same decydowały czy akurat klasa V podlega wyłączeniu czy nie, a tak ma papier i nie musi myśleć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...