Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja będę kupować szambo z innej radomskiej firmy jednak dopiero w przyszłym roku. Teraz zamówiłam od nich strop - za transport symbolicznie policzyli. Mogę podać namiar na priv. Pozdrawiam

 

 

Witam

Może kotś z Was byłby zainteresowany zakupem szamba betonowego z firmy Ekobet z Radomia? Szukam chetnego na wspólny transport, żeby obnizyć koszty :roll:

 

http://www.ekobet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam,

 

co prawda jeszcze mam kilka miesięcy do zakończenia budowy, ale ciekaw jestem jakie macie doświadczenia z procedurą zakończenia budowy w naszym starostwie,

 

i drugie pytanie : chciałbym na swoją działkę przywieźć trochę ziemi, czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy można kupić ?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemoch

Atrakcyjną cenę ma gość z Wiejcy,który u mnie robił wszystkie prace ziemne koparką. Za 8m3 liczy sobie 250 zł. Jeżeli chces moę podać namiary

 

witam,

ja też poprosiłabym o namiar na gościa z ziemią, bo to co sama znalazłam jest dwa razy droższe a działkę mam sporą no i ziemii też trochę by się przydało.....

będę wdzięczna za namiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gazu na Wyględach i w okolicy to info z gminy -"w chwili obecnej trwają również prace projektowe podzielone na kilka etapów zasilenia w gaz ziemny wsi Zaborów, Wólka,Wyględy. Jest to jednak już inwestycja Gazowni Warszawskiej, proszę również jak najszybciej złożyć do nich wniosek ( druki dostępne na stronie Gazowni Warszawskiej, pani jest odbiorcą indywidualnym do 10m3)" Jakby Ludziska poskładali wnioski to może co nieco szybciej byłoby. Link do wnioisku - http://www.msgaz.pl/binsource?docId=711&paramName=ATTACHMENT&index=0&language=PL

 

Pozdrawiam !!!

 

ps. Jak by kto słyszzał o najlepszej na świecie ekipie do SSO to dajcie znać. Jesień 2009 fundamenty wiosna 2010 reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gazu było pare podejść i wyszło na to ,że każdy ma juz to za soba .

Jedni na rope .drudzy maja butle w ogrodzie .lub na prad.

Jest jeszcze trzecia propozycja dla nowych .

Energie odnawialna.Jest teraz patent Polski Pompa Ciepła na wode, deszcz,i wiatr. 8) Super urzadzenie.Widziałem we Wrocku. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...