Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sławojka do zabrania - moja sławojka wytrzymała dwie budowy, i jest mi już zbędna - jest to podstawowy element architektury ogrodowej na każdej budowie - oddam gratis, daję jej jeszcze kilka dni a potem spalę, odbiór własny wilkowa wieś - droga z leszna na sochaczew, 3km za lesznem, jak ktoś chętny to pls mail na [email protected], albo brać bez powiadamiania, kto pierwszy ten lepszy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

robie sobie aktualnie mały kosztorys stanu surowego.

ile kosztuje pokrycie dachu blachodachówką?

grubsze materiały już mamy. zaopatrywaliśmy sie w kampinosie. i jesteśmy zadowoleni.

Okna i drzwi to muszę poszukać po ofertach.

 

A no i buduję się w lesznie więc może jakiś sąsiad się znajdzie.:wave:

 

czekam na info w sprawie tego dachu

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A czy może ktoś mógłby polecić jakąś uczciwą i rzetelną Panią z okolic Marianowa do sprzątania na 2-3 razy w tygodniu (dobrze żeby umiała też gotować)? Szukam już od dłuższego czasu i jakoś w Lesznie nie ma osób bez pracy;) Szczęśliwa gmina z zerowym bezrobociem:)))

I jeszcze na dochodne szukamy Pana "złota raczka", który ogarnął by tematy wokół domu, naprawił co nieco, dokończył drobne rzeczy, które w trakcie budowy nie zotały dokończone i tak czekają do dziś...

Pomóżcie drodzy sąsiedzi:)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was ma namiary na kogoś kto dowozi ziemię, która nadaje sie na założenie odródka warzywnego i trawnika. Wcześniej podawałem wielu osobom namiary na swojego człowieka ale nietety teraz kiedy ja potrzebuję niestety nie dysponuje on czarnoziemem

 

Witam

Spróbuj tu zadzwonić ale to było dawno więc nie wiem czy aktualne p. Maciek 605566508 Zaborów

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja. Znalazłam jeszcze telefon do pana od dachu z którego w zasadzie byłam zadowolona. Trafiłam na dobrych współpracowników. Młode chłopaki ale wiedzieli o co chodzi. Pan Jarosław 502228640.

 

Ktoś się pytał o ekipę do elewacji z wełny. Robiła mi to firma, zapłaciłam jak za zboże ale też byłam zadowolona. Pan Paweł 608502801

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Koczarg Starych zaginął czarny mały piesek z długą sierścią. Nazywa się Rocky i jest podobny do Yorka. Ma czerwoną obrożę i jest bardzo łagodny, ale płochliwy.

Prośba o pomoc i kontakt na PRIV lub tel "504 62 61 08" lub "603 99 44 98"

 

Poniżej zdjęcie Rockiego:

Rocky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam stemple budowlane po jednej budowie.

ok. 280 sztuk - długość ok 2,95-3,0m, kupione jako 3-metrowe ale docinane na budowie, kilkadziesiąt krótszych.

Cena 3,5zł za sztukę.

Mogę pomóc w załadunku. Odbiór w Koczargach Starych.

tel. 603994498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...