Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Grupko Kampinoska - nie wiem czy śledzicie niecne knucia, co by ogólnopolski zjazd szalonych forumowiczów zorganizować w okolicach pięknego (i w miarę centralnie położonego) Kampinosu. A tu cisza... Można liczyć jakieś wsparcie z Waszej strony? Nie o najazdy na Wasze piękne domki chodzi, ale o sugestie co do w miarę odpowiedniego miejsca na taką imprezkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupe kampinoska.

Mieszkam w gminie Stare Babice.

Chcialam wam powiedziec cos na temat dojazdow. Pracuje na Mokotowie i dojezdzam autkiem. Rano jade Lazurowa, potem Polczynska, skrecam na Wlochy i dalej oby do Marynarskiej.Denerwowalam sie zawsze podczas powrotnych korkow, zwlaszcza pod wiaduktem W-wa Wlochy, no i znalazlam objazd przez Ursus do poznanskiej a potem przez Bronisze, Piotrkowek i Zielonki do warszawskiej. Jade ok. 50 minut ( wczesniej bywalo 1,5 godz.) a to tylko 2 km wiecej.

Pozdrawiam serdecznie.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: mbz dnia 2003-02-21 16:22 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie))

Mój mąż ZAB już się do Was odzywał, ale teraz ostatnio ma mało czasu, wiec ja napiszę kilka słów... Przypomnę, że budujemy drewniany dom w Sowiej Woli. Mamy już stan surowy, zamkniety, mamy ładne okna i drzwi. No i super, 4-metrową brame garażową)) Mróz niestety nas wstrzymuje... Czekają kominy, dach... i wylewki... Bo hydraulika też już jest zrobiona))

Pozdrawiam

Świerszcz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć świerszcz! hmmm nie wiem jak Cię odmienić na rodzaj żenski :wink:. Żeby fotki było widać na Forum musisz je najpierw umieścić na swojej stronie www. Co oczywiście dla początkujących może nie być proste. Wiele programów graficznych ma możliwość zapisania albumów (katalogów) zdjęć pod postacią stron www ale trzeba to później przenieść odpowiednio skonfigurowanym klientem FTP na serwer, na którym masz stronę.

 

Są też jednak specjalne darmowe serwisy tego typu, które upraszczają (chyba - bo ja z czegoś takiego nie korzystam) cały proces. Z takiego serwisu korzysta Alicjanka - poszukaj jej wypowiedzi na Forum i wejdź na jej stronę www z profilu. Oczywiscie najprościej będzie w Twoim przypadku wysłać fotki pocztą - nasze adresy masz w naszych profilach. Chętenie popatrzę co się buduje po drugiej stronie Puszczy :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...