Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witajcie,

dzięki za informacje,

Jezier, poproszę o namiary na Twojego kierownika.

szukam kogoś, kto zapanuje nad ekipą i przypilnuje jakości ich pracy. jeśli to fachowiec, to się dogadamy. obecność co 2 dni nie potrzebna, choć dyspozycyjność i owszem ... przy dużych bloczkach (7 na metr kwadratowy) w kilka dni można naprawdę nieźle poszaleć, a odkręcić fuszerkę .... na szczęście dam radę samemu bywać na budowie codziennie, więc mam nadzieję, że udźwignę :)

 

łupież już mam od wybierania projektów. myślałem, ze jak od ponad roku zbieram swoich faworytów, przeglądam nowości itp, to nie będzie problemu. ale to zbyt poważna decyzja, by się spieszyć. inna rzecz, że vat 22% za pasem.

 

pozdrawiam grupę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci wyślę namiary na architekta.

 

Do Bronisz to według tego co się dowiedziałem musi być mapa z naniesionym domem (ale może być 1:100) i wyliczeniem zajętości wszystkich powierzchni oraz z policzeniem powierzchni biologicznie czynnej. Ale to chyba jest standard we wszystkich porojektach zagospodarownia terenu.

 

Ja w każdym razie dałem 1:1000 z naniesionym domem i wystarczyło. Ale fakt, że moja działka to ziemie klasy V i VI więc w sumie nie miało to znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i melduję, że niniejszym grupa Kampinos ma od dzisiaj wysuniętą placówkę w Kiełpinie 8) Kto nie wie gdzie to jest to może sprawdzić na mapce grupy warszawskiej.

Pozdrawiam

Melatonina matka dzieciom, żona mężowi, właścicielka domu w stanie surowym zamkniętym i 3 owczarków niemieckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecha??? nieeee :oops: nie było. Nawet nie wiem czy "ustawowo" to juz się nalezy...

poza tym to juz jestem zmęczona i jakoś mnie ta budowa nie cieszy i nie widzę powodów do swiętowania.

 

Echhhhhhh baby, takim to trudno dogodzić :wink: chcialoby się pomieszkac w ładnym domku ale tak pobudować to juz nie łaska.

Pozdrawiam i obiecuję od jutra nie siać defetyzmu tylko tryskać entuzjazmem ale to dopiero od jutra a dzisiaj jeszcze sobie troszkę posieję.

Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbz, a jakie słupki wstawiacie ? I skąd ? :)

 

Maco, jakie, to ja dokladnie nie wiem, a skad - ze zlomowiska, na szczescie udalo sie, ze wszystkie sa prawie rowne. Teraz sa juz wstawione po dwoch stronach, brakuje jeszcze naroznych, a czesc z tych, co sa jest juz ladnie pomalowana i wyglada super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam niestety włamali się do blaszaka. Próbowali przepiłować kłódkę i wygiąć/złamać skobel ale się nie udało, więc rozpruli kawałek blachy i w ten sposób weszli/wyszli. Żadnego sprzętu nie ukradli ale wynieśli rower. Na szczęście kilkuletni, hipermarketowy, ale jednak. Niech ja ich dorwę :x

 

Z dobrych wiadomości to po prawie rocznej przerwie jedziemy z budową dalej. We wtorek przyjeżdzają dekarze i zaczynamy kłaść dach. Już zamówiliśmy Ruppa angobowaną czerwień miedzianą i orynnowanie Marleya. Za jakie dwa tygodnie będzie zatem już z górki :D. Tak przynajmniej mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...