Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marcin,

Jak budujesz, to może odwiedzisz mnie po drodze. Ja ostatnio grzebię w fundamentach... :)

 

A.. i jeszcze mam dobrą wiadomość dla "kampinowszczaków". Na Mokotowie (u moich rodziców) plaga komarów i muszek. atakują już od 13:00. W Wiktorowie do 21:00 cisza i spokój !!!

 

Super, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jimek. Ja też pare razy przejeżdżałem przez Święcice ;), bo to na mojej (jak i Maca zresztą) "linii" i po drodze na Pilaszków, gdzie mają piękne muzemu dworu polskiego. W środku jeszcze nie byliśmy ale z zewnątrz robi wrażenie.

 

Jeśli chodzi o hurtownie to ja najtańszą znalazłem w Izabelinie (Skład) i w niej kupowałem prawie wszystko. W Borzęcinie było trochę drożej ale i tak taniej niż w Ożarowie (też robiłem tam rozeznanie). Sąsiad skarżył się jednak na Borzęcin, że mają kłopoty z transportem a jak dla mnie są mało komunikatywni (parę razy u nich kupowałem bo to najbliżej mnie). Jest jeszcze jedna względnie tania hurtownia w Lesznie (nazywa się "Piotr"). Pamiętaj jednak żeby kosztem paru groszy nie wybrać hurtowni za daleko od miejsca budowy bo więcej stracisz na dojazdy i czekanie na towar.

 

Jeśli chodzi o betoniarnię to najbliżej jest Budokrusz. Nic innego w pobliżu nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiary do Budokruszu z Grodziska Maz. to: http://www.budokrusz.pl :). Betoniarni przy Tesco nie znam. Ja jednak zamawiałem beton przez hurtownię (Skład z Izabelina - tel. 722-63-34; 722-62-06), w której kupowałem większość materiałów. Beton był mi potrzebny na gwałt i oni to zapewnili. Budokrusz miał jakieś komunistyczne godziny pracy, więc nie miałem wyboru. Z tego, co pamiętam ceny były chyba identyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dni długiego weekendu razem z żoną (i córą oczywiście ;-)objeżdzaliśmy rejony KPN oglądając co i jak się buduję. Twój dom Świerszczu też widzieliśmy ;-) Zza płota ale naocznie. Pozdrawiamy. A do działki to przymierzamy się w Zaborowie. Zobaczymy w tym tygodniu co tam jest do kupienia i za ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie po weekendzie,

udało mi się zobaczyć, że istnieje życie poza biurem ;)

 

Maco,

dzięki za zaproszenie, chętnie umówię się pod koniec tygodnia, a do Ciebie od drogi jest rzut beretem; gratuluję rozpoczęcia fundamentów.

 

nam się ostatnio koncepcja domu zaczęła zmieniać, już niemal kupiliśmy plan (ckwadrat widział :) a tu buuum - przypadkowo sprawdziłem, że kąt nachylenia dachu w mojej okolicy nie jest już tak rygorystycznie przestrzegany (wcześniej skazywał na poddaszowca) i mogę postawić np. D08 z Muratora, który baaardzo mi się spodobał na wystawie w Józefosławiu, a było to roku pańskiego 2001.

no i klops... wszystko ma wady i zalety, ale przekonuje mnie brak schodów i parę innych detali.

 

witaj Jimek,

te hurtownie podane przez ckwadrata są bardzo popularne i wśró moich sąsiadów (Piotr z Leszna i Izabelin). ale ja jeszcze nie buduję więc szczegółów nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...