Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam pana Gieletę. Na pewno jest solidny (oznaczał mi narożniki działki, robił mapy do celów projektowych i wytyczał fundamenty domu).

Mam nadzieje iż lepszy (uczciwszy) z niego geodeta niż sprzedawca gruntów. Mnie niestety próbował naciągnąć :-(

 

 

Ach skąd ja to znam.

Tak mi przyszło na myśl aby stworzyć listę naciągaczy, których lepiej omijać. No tak ale kto by został czysty????????????

 

A może listę uczciwych i sprawdzonych, których warto polecić. Co wy na to?

 

A tak z drugiej mańki - widzieliście kiedyś zakopango Kamaza - tylko kabina kierowcy wystawała z ziemi - mówię wam niezły widok - i straszno i śmieszno. Świadczy to niewątpliwie o rychłym nadejściu tej najmniej przyjemnej pory roku - deszczowej.

 

Acha muszę się pochwalić - wczoraj mój "majster" zakończył cud budowy kominka i po raz pierwszy korzystaliśmy z jego uroku (kominka nie majstra) ubiegłej nocy. Za oknem deszcz a w domku ciepełko i tak jakoś przytulnie mimo, iż to nadal plac budowy :D .

 

Ach jak cudownie jest (od czasu do czasu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

całymi dniami przesiaduje na budowie i ciągle przychodzą do głowy nowe pomysły :D

nie miałem w planie piwniczki a teraz mam małą piwniczkę :lol:

kombinuję jakby tu ocieplić nadproża nie kupując systemowych rozwiązań :-?

może macie jakieś pomysły?

buduję koło święcic i w związku z tym może ktoś odsprzeda mi ~100 stempli alboli wypożyczy odpłatnie zagęszczarki (nie chce mi się podlewać) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 8)

Mam nadzieję, że spodoba się wam ten pomysł: uzupełnienie forum o dyskusję na żywo!!! Utworzyłem na WP czat pt. Stare Babice ("Miejsce spotkań obecnych i przyszłych mieszkańców gminy Babice Stare"). Oczywiście wszyscy "sąsiedzi" z grupy kampinoskiej są również mile widziani.

Chat jest dostępny pod adresem http://chat.wp.pl/chat.html?i=90449

CZEKAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...