Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

cwkwadrat!

Dzięki za szybką odpowiedź w sprawie baraku. Jednak koszty (dowiadywałem się już w kilku miejscach) zakupu takiego lokalu, to na mój wyśrubowany budżet :D trochę sporo.

Skombinowałem za friko od ojca i teścia trochę towaru i zaczynam zbijać budę sam.

Ale jaki kibelek dostałem :D - Hotel Marriott się kryje! Muszę go tylko przewieźć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam,

od pon. do czwartku byłem na budowie, także nie miałem kontaktu ze światem zewnętrznym

 

Maco, ta betoniarnia przy Tesco jest petardowa :D

cena do negocjacji, transporcik gratis, szybciutko

zalałem ławy betonem b20 za bardzo dobrą cenę z atestem

polecam betoniarnię przy TESCO

 

Jimek, ja znalazłem chyba nawet lepszą. Leszpe ceny, bez potrzeby wpłaty zaliczki. Beton bardzo dobry (tak powiedział facet, który zalewa płyty żelbetowe "nałogowo" ) z atestami. Sposób rozliczenia bardzo elastyczny. Firma nazywa się TU-BET (namairy wyślę na priva zainteresowanym).

 

 

Ponieważ duzo osób pyta o namiary na betoniarnię podaje publicznie...:

0-602 249 943

0-602 288 962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

od pon. do czwartku byłem na budowie, także nie miałem kontaktu ze światem zewnętrznym

 

Maco, ta betoniarnia przy Tesco jest petardowa :D

cena do negocjacji, transporcik gratis, szybciutko

zalałem ławy betonem b20 za bardzo dobrą cenę z atestem

polecam betoniarnię przy TESCO

 

Jimek, ja znalazłem chyba nawet lepszą. Leszpe ceny, bez potrzeby wpłaty zaliczki. Beton bardzo dobry (tak powiedział facet, który zalewa płyty żelbetowe "nałogowo" ) z atestami. Sposób rozliczenia bardzo elastyczny. Firma nazywa się TU-BET (namairy wyślę na priva zainteresowanym).

 

Cześć!

Jak możesz, to prześlij mi te namiary, za dwa tygodnie chcę lać fundamenty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na corocznym eko-pikniku w Kampinosie. W sumie, gdyby nie Skaldowie, można powiedzieć, że mieszkamy (będziemy mieszkać) na zupełnej wsi, jakieś stokilkadziesiąt kilometrów na wschód a nie kilkanaście na zachód. Karuzela łańcuchowa, strzelnica, stoiska z watą cukrową i prażoną kukurydzą oraz wozy strażackie i tir z odsłonięta plandeką, z którego można było nabyć produkty sponsora. Żadnego pomysłu na promocję okolicy, gminnej informacji dla inwestorów, turystów czy czegoś w tym stylu. No i jak na eko-piknik przystało - brak koszy na śmieci, które walały się wszędzie pod nogami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wieczorem przez Kampinos właśnie i miałem wrażenie, że jest bardzo ekologicznie i czysto - naród leżał na trawie (ekologia) i pił gorzałkę (może właśnie czystą).

najlepsza była oferta sportów ekstremalnych - każdy chętny mógł chyba dostać rower bez świateł i odblasków, aby objechać okolicę.

Powrót tamtędy to był prawdziwy survival. Takim to trzeba chyba wszczepiać odblaski na czole :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...