Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

O, troszke mnie nie było a tu nowe twarze :lol: jak miło. Nikogo z Łomianek? Ocieplanio-tynkowanie mojego domu chyli się szczęśliwie ku końcowi. Majster strasznie guzdrze się z wykończeniem. Płytki na cokołach to już z miesiąc układa, ale cały czas sobie powtarzam, że tani jest. To ostatnio moja ulubiona mantra. Może w przyszłym tygodniu skończy?

Gośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie. Co się dzieje? Sezon chyba już definitywnie zakończony a wszyscy zapadli się jak pod ziemię... Fakt, że grząsko wczoraj było ale nie aż tak.

 

Z pozytywnych faktów muszę odnotować założenie w ostanich dniach ok. kilometrowej długości oświetlenia na ul. Warszawskiej między Wojcieszynem a Borzęcinem. Tym samym przestał istnieć ostatni ciemny odcinek na trasie od rogatek Warszawy do Zaborowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Kampinoską :)

właśnie rozglądamy się za działką w okolicach KPN więc mam nadzieję, że będę tu stałym gościem :) (net mam tylko w pracy a to niestety trochę ogranicza).

Na razie rozpatrujemy działki w okolicach Marianowa, no i Wyględy- ale dzięki Wam pojawił się pojawił się dylemat - obie działki sprzedaje p.Gieleta ...

 

- - - - - -

Maco napisał:

Polecam pana . Na pewno jest solidny (oznaczał mi narożniki działki, robił mapy do celów projektowych i wytyczał fundamenty domu).

 

Mam nadzieje iż lepszy (uczciwszy) z niego geodeta niż sprzedawca gruntów. Mnie niestety próbował naciągnąć

- - - - - -

 

i nie była to odosobniona opinia ...

Czy możecie mi przybliżyć co nie zagrało i w jaki sposób chciał Was naciągnąć ?

Muszę Wam się przyznać, że kupno działki dla nas (ja + mąż) to makabra jako typowe wytwory blokowisk gubimy się w gąszczu rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę ...

 

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kajka

Przebrnołem poszukiwanie działek w okolicach KPN. Na początku byłem zdecydowany na działki w okolicach Zaborowa, Leszna. Ale to co widziałem nie nadawało się do kupienia będąc przy zdrowych zmysłach.

1. cena - założyłem budżet nieprzekraczalny i od razu pewne rejony (Stare Babice do Borzęcina) odeszły w niebyt

2. media - również budżet - i działki z mediami w odległości większej niż 100-150 m poszły precz

3. sąsiedztwo - byłem naprawde mało wymagający, ale sąsiedztwo np. warsztatu naprawy tirów albo stacji paliw za płotem na terenie SKR (to Wyględy) całkowicie mnie zniechęcały.

Dalsze działki które spełniły wymagania stanowiły miłą do wyboru liczbę 0

Pewne działki w Marianowie w ilości 3 pozostałych (lub sprzedawanych przez Wigro) nie mają szans na media w ludzkiej cenie. Inne od tambylców są np. za stodołą i do mediów mają po 150m z pewnymi wątpliwościami co szybkiego podłączenia prądu. Marianów zaczoł się strasznie cenić. Nawet za pole za przysłowiową stodółką trzeba dać min. 65-75 tyś. A gdzie znalazłem piękne miejsca? Północna część KPN Gmina Czosnów wieś Sowia Wola. Polecam te rejony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kajko,

myślę,że trudno Ci będzie uzyskać informacje o które pytasz.Nikt się raczej nie podejmie opisać takich problemów na forum publicznym.

Myślę jednak,że nie masz się co obawiać oszustwa.Bez przesady.

Działkę zawsze się sprawdza przed zakupem.Wypytaj dokłanie o media-na jakim są etapie (wiem,że pan G. założył komitet co do prądu więc sprawdź w ZE jakie są szanse na prąd w podanym terminie)

I jeśli cena Ci odpowiada,to....nie ma sie czego bać.

 

Chyba wiem,które to działki w Wyględach. :lol:

 

Pozdrawiam

 

Gdzie ten Marianów?

 

Znam Mariew,ale Marianowa nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opal :) zdaję sobie sprawę, że publiczne forum nie jest od dzielenia się pewnymi sprawami, ale mail, czy prywatna wiadomość to już zupełnie co innego ...

Cena mam nadzieję jest choć trochę negocjowalna (niech się Małżon stara ;) ) bo jakoś w totka ni możemy wygrać ;)

Tak jak pisałam, na razie to wszystko to dla mnie kosmos i jestem pod wrażeniem wiedzy jaką tu prezentujecie, choć jak na pierwszy raz jest ona przytłaczająca i onieśmielająca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...