Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich zasiedziałych i nowych grupowiczów po długiej nieobecności - nawał pracy, niestety nie związanej z budową, która leży odłogiem. Nasze grupowe notowania spadają. Trzeba się podnieść na duchu jakimś spotkaniem - na Warszawskiej właśnie coś zaczyna się rodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "nowin" Wiktorowskich - postawiono latarnie wzdłuż Topolowej w stronę Wyględ tak że ja i Maco mamy już całą trasę z Warszawy oświetloną.... Jeszcze zapomniałem o nowinie drugiej - postawiono przystanek autobusowy (wersja delux) na skrzyżowaniu Leśnej i Tolopowej tak więc są szanse na to że do autobusu 719 będzie o 1.5 kilometra BLIŻEJ.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie !

 

Też widziałem te latarnie. I Bardzo dobrze ! Ale przystanku nie zauważułem.

 

Sąsiad mówił, że byli z TPSA i coś tam mierzyli, żeby kabel położyć. Więc jest szansa na coś lepszego niż radiomodem. A czy wiesz już jak to będzie z tą centralą zaborowską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem cywilizujemy się. Super! 719-ka miała być na Topolowej już we wrześniu zeszłego roku. Nie liczę oczywiście, że będę nią codzienne jeździł ale mieć miejską komunikację pod nosem to fantastyczna rzecz. Mam tylko nadzieję, że ten przystanek jest dla 719-ki. Alexsoft, wdziałeś może jakiś rozkład?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie tracił nadziei. W budce wisi tabliczka do przyczepienia rozkładu, więc może to jednak jakaś bardziej dorosła komunikacja ;). Szkolna chyba nie ma rozkładu, bo chyba jeździ o jednej godzinie ale mogę się mylić.

 

Maco, widziałem dzisiaj pierwszy raz Macówkę! Niestety tylko z daleka bo nie miałem czasu żeby podjechać bliżej ale widzę, że rośnie jak na drożdżach - ściany gotowe i już jest część więźby. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsjanka wyladowala :lol:

Poniewaz zasugerowano mi, ze na tym forum poczuje sie bardzo swojsko - z uwagi na zamieszkujace tu same zielone ludziki :lol: rzeczywiscie :wink: a budowac sie bedziemy w Zielonkach:)

 

poki co wybralismy hurtownie i poczynilismy pierwsze zakupy: pustaki fundamentowe, bloczki BK na sciany, styropian na fundament i elewacje, bloczki stropowe - z opcja odbioru na wiosne:)

 

zaczynamy budowe na wiosne - a nie mam ekipy, kierownika budowy, ani zadnych budujacych sie znajomych :-? jestem bogata wiedza czysto teoretyczna (3 roczniki muratora i ladnego domu, a takze pare innych gazetek), ja dziecie bloku - i szczerze bloku nienawidzaca :evil: zameczam przyjaciol roztrzasajac wady i zalety, tej czy innej technologii - na szczescie wyrozumialych mam przyjaciol 8) na razie:)

 

mam nadzieje, ze wytrzymam do wiosny :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu wyłączam komputer i obiecuję (sobie), że już go w tym roku nie włączę.

Tak więc życzę wam mili Forumowicze zdrowia, pogody ducha i wiele radości z powodu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

:D Niechaj się wasze mury pną do góry, abyście kupowali tylko nieprzemakalnne wełny i niepalne styropiany, mnóstwa promocji w składach budowlanych i czego sobie tylko wasze budowlane duszyczki zapragną.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze życzenia Radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich kampinoskich skrzatów! W szczególności dla najmłodszej sSaczki ;). Dla tych, co przechodzą na offline - także szampańskiej zabawy i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Obyśmy za rok bawili się już we własnych domkach w tych leśnych ostępach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...