Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

hej,

CKwadrat, cieszę się, że ostrzegłeś z tym świetnym psiakiem , bo właśnie mieliśmy zajrzeć przejeżdżając w drodze na naszą działkę . Uratowałeś nas :)

 

w tym tygodniu odbieramy zaadaptowany projekt i zacznie się karuzela papierkowa. Nawet myślałem, żeby to zlecić komuś w ramach innej pracy (np inspektorowi nadzoru), ale na pewno bym przepłacił, więc chyba zaryzykuję sam ....

 

Pozdrawiam i trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki, też mam taką nadzieję, ale mam (i to chyba nie tylko ja) alergię na niekompetentnych urzędników.

 

spytam, bo pytałem też na grupie warszawskiej o projekt szmba, potrzebny do pozwolenia na budowę. Czy kupowałeś taki projekt gotowy (jeśli tak to skąd)? jakoś w wyszukiwarce nie znalazłem konkretów w tej sprawie na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem. Mieli małą nawłkę z terminem ale rozumiem, że to był wyjątkowy przypadek...

 

W sumie jest na pewno szczelne, bo wpuszczone było u mnie w 20cm wody i nie przecieka. Zapraszam na wizję lokalną bo nie jest do końca jeszcze zasypane.

 

Jakość "just OK".

 

Mają swoja stronę http://www.salexpol.pilickanet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ja zbierałem ostatnio oferty na budowę naszego domu - 175 użytkowej + garaż na 2 samochody doklejony do ściany - oferty miejscowych ekip za robociznę to ca 150 zl za metr 2 stanu surowego otwartego z pokryciem dachu dachowka cementową. budujemy z komórkowego (później ocieplenie styropianem, ale nie wliczone w cenę).

co do kierowników budowy to chyba dość krucho ... sam szukam :)

 

Maco, chętnie zajrzę, jeśli mi się uda to w piątek lub w niedzielę po południu. (jeśli będziesz na budowie) . Najpierw zasięgnę języka sesemesem. :D

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiktorowie na Leśnej, przy samej Topolowej, mieszka jeden kierownik/inspektor (p. Partycki). Mąż sołtysowej (p. Abramczyk) Wyględ to z kolei drugi znany mi okoliczny inspektor i on pracuje u mnie. Nie mogę jednak polecić ani jednego ani drugiego, bo wiem, że obaj popełnili, niestety dość duże, błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

nazwisko które wymieniacie i w moich rozmowach okolicznych się pojawiało, ale zachwytów nie słyszałem. raczej mówiono o niedociągnięciach, ale uważam, że z człowiekiem zawsze można się spotkać i ocenić go samemu. Co mnie niedługo zresztą czeka :( , bo czas wybrać i ekipę i kierownika/inspektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...