Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem zainteresowany namiarem na dobrego glazurnika. Z góry dziękuję.

 

Robili u znajomego mieszkanie na firmę, widziałam wyglądało bardzo przyzwoicie. Zajmują się całą wykończeniówką, ale specjalizują się w glazurze. Podobno robili też duże powierzchnie w jakiejś mleczarni a to jest bardzo trudne aby w dużych przestrzeniach zachować poziom i dobrą jakość. Jeszcze z nich nie korzystałam jeśli chodzi o glazurę, brak kasy zmusił mnie do innych rozwiazań.

Mirosław Stalkopf 0601355754

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od wczoraj mam studnie - 18,5 m gleboka, koszt - 1100zl.

Mam nadzieje, ze nie przeplacilam?

 

Aha, jesli ktos ma, to bardzo poprosze o namiary na architekta, ktory dokonuje adaptacji projektu z projektem zagospodarowania dzialki z opcja ewentualnego zalatwienia pozwolenia na budowe. Moze byc tutaj lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje spotkania sa bardzo ciekawe - musimy jednak zalozyc, ze znalezienie dogodnego dla wszystkich terminu jest nierealne.

 

Przy okazji - czy ktos z Was ma albo slyszal o nieprzyjemnych doswiadczeniach w naszej okolicy gdzie materialy budowlane dostawaly nog? Interesuje mnie czy po zalozeniu, okien i drzwi a takze alarmu z monitoringiem mozna poczuc sie pewniej czy tez od tego momentu jest jeszcze bardziej niebezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od wczoraj mam studnie - 18,5 m gleboka, koszt - 1100zl.

Mam nadzieje, ze nie przeplacilam?

 

Aha, jesli ktos ma, to bardzo poprosze o namiary na architekta, ktory dokonuje adaptacji projektu z projektem zagospodarowania dzialki z opcja ewentualnego zalatwienia pozwolenia na budowe. Moze byc tutaj lub na priv.

 

Prześlę Ci za chwilę namiary na projektanta. Tani ale chyba w Twoim imieniu nie wystąpi bo to po drugiej stronie Wisły. Ci co występują na ogół są drożsi ale i szybszy, bo mają "układy" z lokalną panią zza biurka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ckwadrat,

 

Ja przezylem podobny szok 3 tygodnie temu - bylem przekonany, ze taki fundament to drobiazg ale jak sie ma 70mb od frontu to konsekwencje sa wlasnie takie to jest bolesne.

 

Odnosnie strat na budowach - proponuje nie czuc sie az tak bezpiecznie bo mnie jakis czas temu zginelo troche (na szczescie raczej drobnych) rzeczy z budowy i to w czasie gdy w namiocie nocowalo 8 pracownikow. Ktos mial tupet i odwage! :D

 

Ponadto, wczoraj dowiedzialem sie, ze zaczely sie jakies dziwne wlamania w naszej okolicy do juz zamieszkalych domow.

 

Pozdrawiam,

Przemek72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U nas budowa ruszyla z kopyta...dzisiaj dol zasypuja, a jutro betonem sie zaleje troche i fundamenty gotowe

Bylem z gminie leszno odnosnie gazu i sie dowiedzialem ze sprawa z gazem na ulicy lesnej stanela w martwym punkcie...gazownia zrobila plany, nawet im sie to oplaca, ale nie ma "grupy nacisku" by to pchnac dalej...pani z gminy doradzila zawiazanie komitetu (blokowego-domowego?). Moze jakas pikiete trzeba urzadzic?:)

 

Pozdrowienia

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...