Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

My do jakichs 6 lat wykończamy stara siedzibe w Ursusie tzn głownie robie ogródek bo mi jeszcze fachowcofobia nie przeszła do końca, ale w tym roku chyba bede musiał wpuścić i dokończe juz wszystko tzn ostatnia łazienke i strych.

A równolegle próbuje zagospodarowac swoja działke w Truskawiu zeby kiedyś docelowo wyniesc sie z Warszawy.

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jechałem pare razy tą drogą. A w zasadzie off-drogą :wink:. Najgorzej jak jest sucho - pył niemiłosierny.

 

druga tak fajna jest z Truskawia do Palmir tylko bardziej urozmaicona zaczyna sie szutrem przechodzi przez kocie łby a kończy asfaltem. na tym asfalcie jest pod koniec długiego odcinka prostej przejzad nad kanalkiem którego nie widac a powyzje 80km/h traci sie kontakt z podłozem . Jka by ktos jechał to radze uwazac.

A co do pyłu to masz racje jadac jak jest sucho krajobraz z tyłu znika w tumanie kurzu , ale jest ladnie i czasem sobie jeadae jak mi sie nie spieszy zbytnio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Jestem nowym budującym ichciałabym dołączyć do Waszej grupy. Mam nadzieję, że Dąbrowa Leśna łapie się do okolic Kampinosu. Widzę, że dużo czasu poświęcacie problemom z telefonią. A co myślicie o planowanej obwodnicy, która niestety niedługo powstanie, oddzielając Dąbrowę od Kampinosu. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-kwadrat, na litość, a ja myślałam, że Wasze ogrodzenie zobaczę! :lol:

Kiedy spotkanko?

 

Jagna, na razie koncepcyjnie nasze ogrodzenie wygląda zupełnie jak na tamtym zdjęciu. Tylko mniejsza skala, no i wystają metalowe słupki ;). Z siatką i sztachetami poczekamy aż będą się kręciły ekipy wykończeniowe. A spotkanko to chyba niestety dopiero po 10.

 

Witam Was serdecznie. Jestem nowym budującym ichciałabym dołączyć do Waszej grupy. Mam nadzieję, że Dąbrowa Leśna łapie się do okolic Kampinosu. Widzę, że dużo czasu poświęcacie problemom z telefonią. A co myślicie o planowanej obwodnicy, która niestety niedługo powstanie, oddzielając Dąbrowę od Kampinosu. Pozdrowionka

 

Witaj Badi. Na razie pierwsza obwodnica jaką zbudują, czyli trasa Mostu Północnego, będzie przebiegać przed Hutą (patrząc od Wawy), więc Dąbrowy na pewno nie odetnie od Puszczy. Ta droga z betonowych płyt do Dąbrowy chyba długo jeszcze taka pozostanie.. Aczkolwiek w Starych Babicach ma być węzeł z A2 i właśnie od niego ma być łącznik z Gdańską, chyba właśnie m.in. po tych płytach. Dla mieszkańców Dąbrowy nie byłoby to na pewno dobrym rozwiązaniem bo zostali by wzięci w widły Gdańskiej i łącznika autostradowego. A na jakim jesteś Badi etapie z budową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam trochę betonu komórkowego na zbyciu. Kupowany promocyjnie, w dodatku ze starym VATem - cena więc dobra, do uzgodnienia, przy ukruszonych bloczkach dodatkowy rabat. Jest to Faelbet 600 24x24x59 gładki.

Ilość 1-200 szt. Transport z Kwirynowa niestety własny - trzeba jeszcze wynieść na zewnątrz, bo palety znalazły się już pod stropem.

W dodatku kilka pustaków Teriva (beton).

Może się komuś przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już stan surowy otwarty. We wnętrzu położona elektryka i tynki cem-wapniowe. Wtym tygodniu zaczynamy hydraulikę. Acha mam też rozłożoną instalację do rekuperatora. Poszukuję porządnej ekipy do uszczelnienia tarasu i dekarzy wykonujących dach z tytan-cynku. Ma być dobrze i niedrogo. Okna zamówione, Brama garażowa też. Po wylewkach zamontujemy i będziemy dalej walczyć z wnętrzami. Pozdro :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już stan surowy otwarty. We wnętrzu położona elektryka i tynki cem-wapniowe. Wtym tygodniu zaczynamy hydraulikę. Acha mam też rozłożoną instalację do rekuperatora. Poszukuję porządnej ekipy do uszczelnienia tarasu i dekarzy wykonujących dach z tytan-cynku. Ma być dobrze i niedrogo. Okna zamówione, Brama garażowa też. Po wylewkach zamontujemy i będziemy dalej walczyć z wnętrzami. Pozdro :lol: :lol: :lol:

 

Badi,

 

Jestem na dokladnie takim samym etapie - tez zaczynam hydraulike ale mam okna, drzwi i brame :D

 

Powodzenia i pozdrawiam,

Przemek72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Niedawno zakupiłem działeczkę w Marianowie i chciałbym przyłączyć się do tej grupy.

 

Mam pierwsze pytanie?

Czy można tam (otulina puszczy) wybudować przydomową oczyszczalnie czy konieczne jest szambo?

 

Zbyszek 1,

 

Z tego co ja wiem, w otulinie puszczy nie wolno budowac przydomowej oczyszczalni. 4 lata temu sam sie o to staralem ale moj wniosek zostal odrzucony. :cry:

 

Pozdrawiam,

Przemek72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale chyba w miedzyczasie zmieniły sie przepisy prawa budowlanego i oczyszczlanie o wydajnosci do 5msześciennych na dobe nie wymagaja zezwoleń i mozna je budowac, ale to trzeba by pokopać w przepisach zeby sie upewnic. Jak znajde pragraf adekwatny to dopisze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj nad wiktorowem niezle powialo, akurat przyjechlismy zobaczyc jak tam nasza budowa na koniec tygodnia wyglada. Wjezdzamy na Lesna, a tam...oj kiepsko to wygladalo.

Nie wiem jaka opatrznosc czuwala, ale nas jakos to torando ominelo...trzeba bedzie dac na msze.

Akurat mielismy aparat, wiec jak troche obrobie zdjecia to wrzuce na jakies http://www...straszny i niecodzienny widok.

 

Pozdrowienia

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...