Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

Biorąc pod uwagę,że działki te są w szczerym polu,bez żadnych mediów,a przede wszystkim dojazdu,to cena jest mocno zawyżona.Ponoć spółdzielni nie zależy na sprzedaży działek.Sprzedadzą jedną,dwie działki w roku i żyją sobie z tego powolutku. :wink:

Też szukamy dla kogoś z rodziny,ale ta cena jest do nie przyjęcia.

Są natomiast chyba 2 czy 3 działki w dół od Leśnej,ale nie podobały się zainteresowanym.

Są w ofercie Karentu,w przyzwoitej dość cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie :)

 

MarcinM, Ckwadrat, Maco - dzieki wielkie za namiary :D

 

Ckwadrat - gdybys mial wolna chwileczke, to jakbym mogla jeszcze prosic o ten tartak :)

 

Jesli chodzi o WZiZT, to jesli w gminie nie ma planu zagospodarowania (nie wiem, jak to jest w gminie Leszno- jest plan???), to trzeba sie udac do Urzedu Gminy, wydz. Architektury i zlozyc wniosek o wydanie warunkow zabudowy, jesli plan jest, to tylko wypis z planu, w ktorym jest okreslone co i jak mozna zbudowac. Do wniosku dolacza sie mape wyciagnieta z Broniszy za ok. 80zl (nie do celow projektowych, bo tak jak pisal Maco, niepotrzebnie sie przeplaca) i nic wiecej. To w warunkach gmina okresla, jak i skad trzeba pociagnac media (z adresami zakladow mediowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o WZiZT, to jesli w gminie nie ma planu zagospodarowania (nie wiem, jak to jest w gminie Leszno- jest plan???),

w gminie Leszno w czesci jest plan

 

Do wniosku dolacza sie mape wyciagnieta z Broniszy za ok. 80zl (nie do celow projektowych, bo tak jak pisal Maco, niepotrzebnie sie przeplaca) i nic wiecej.

 

jeszcze wypis z rejestru gruntow (tez Bronisze) ale to moze dostac tylko wlasciciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani serdecznie zapraszamy na spotkanie grupy warszawskiej, które odbędzie się 6 lutego (niedziela) w pubie Lolek na Polach Mokotowskich. Spotykamy się o godz. 14:00. Hasło: domek. Serdecznie zapraszamy wszystkich forumowiczów z rodzinami. Psy też mile widziane. W Lolku od godziny 15 - organizowane są konkury i gry dla dzieci.

 

opal

 

ps. dajcie znać w grupie warszawskiej kto będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy znacie kogoś w okolicy kto zajmuje się wykonywaniem metalowych ogrodzeń?

Przy trasie z Wawy do Leszna jest dużo takich podobnych do siebie wyglądających na dzieło tego samego człowieka lub firmy - są wykonane z zamkniętych profili (a z daleka wyglądają jak kute) więc nie powinny być drogie.

Alternatywą jest drewniany płotek - też szukam lokalnych wykonawców - przed podjęciem decyzji chciałbym porównać oba koszty.

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Maciek, Maciek z Tobą jak z dzieckiem :wink: !

Nie wiesz gdzie jest Pohulanka :o ?

Jedziesz od rynku w Starych Babicach w stronę Lipkowa.

Na wysokości hurtowni z ALKOHOLEM ( po lewej, duży plac ) jest zaraz, pierwsza boczna droga w prawo. Skręcowywujesz i zaraz po prawej jest ten producent !

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Stare Babice mają rynek :o ??? Gdzie leży Lipków :-? ???

 

Ostatnio nie hulałem zbytnio i zamiast hurtowni odwiedzałem zwykłe sklepy :D (ale może warto odszukać wspomnianą hurtownię).

 

Mów do mnie jak do kierowcy 719 :D - stoję na skrzyżowaniu ze światłami w Starych Babicach: prosto jadę do Leszna, w lewo na Bronisze, w prawo na Radiowo.

 

Teraz wersja dla mniej zdolnych - co dalej :D ?

 

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Na światłach w prawo, na wysokości cmentarza w lewo, mijasz UG Stare Babice, na wysokości kościoła w prawo, zakręt w lewo, prosta 150, prawo,

prosta 250, lewo, mijasz hurtownie z placykiem po lewej i zaraz masz skrzyżowanie z drogą podporządkowaną, skręcasz w prawo i po prawej jest producent.

Pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był wiec, tylko program "Kontrowersje", który był nadawany wczoraj na żywo w regionalnej trójce TVP. Symultanicznie odbywały się relacje sprzed ratusza na Bemowie i w Babicach. Generalnie program dotyczył kontrowersji odnośnie przebiegu łącznika autostradowego z A2 do trasy gdańskiej: czy ma on iść przez Bemowo czy przez Babice. Wyszło w skrócie na to, że trasy nikt nie chce - na Bemowie szła by przez osiedla i miałaby zbyt dużo ruchu tranzytowego jak na miasto, a w Babicach przez kilkanaście domów (a tego wariantu nie było wcześneij w planach, więc ludzie się budowali) oraz zbyt blisko lasku bemowskiego i rezerwatu Łosiowe błota), odcinając tego pierwszego od reszty Kampinosu.

 

Oczywiście do żadnych konkluzji nie doszło nawet w studio wśród gości - jedni mówili, ze lepszy jest wariant babicki, inni - że bemowski. Ja sam nie wiem, który lepszy, choć raczej powinno się to rozpatrywać w kategoriach mniejszego zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie może sklep/hurtownię,gdzie można uzyskać dobry rabat na całość wyposażenia sanitarnego do łazienki?

A tak w ogóle,to ile upustu dają przy zakupie zbiorczym w takich sklepach?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobotę wkopywałem z sąsiadem szambo. Za dnia było jeszcze znośnie - ok. -5 i ja zdążyłem ze swoimi zbiornikami bez żadnych problemów. Ale jak zaczął zapadać zmrok, momentalnie spadło do ok. -12. Przy kopaniu u sąsiada popsuły się 2 koparaki! Jedna nie mogła kopać, bo popsuło się coś w "łyżce", drugiej siadł akumulator i trzeba było ją reanimować holownikiem. Jak odjeżdzałem o 22 to jeszcze z nią walczyli, na szczęście miała już tylko przysypać włożone do wykopu zbiorniki.

 

A z ciekawostek to właśnie w sobotę wieczorem nad naszymi domami przelatywał Jumbo-Jet. Widok nieziemski: leciał bardzo nisko - jakby miał zaraz wylądować na Bemowie, oświetlony był jak UFO a pomalowany na "wojskowo", wydawało mi się, że miał przypięte rakiety :o, zrobił akurat nade mną gwałtowny zwrot - generalnie odlotowy widok. A wczoraj na spotkaniu grupy warszawskiej w Lolku przez przypadek dowiedziałem się, kto był w nim głównym pasażerem... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...