Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja w sobotę wkopywałem z sąsiadem szambo. Za dnia było jeszcze znośnie - ok. -5 i ja zdążyłem ze swoimi zbiornikami bez żadnych problemów. Ale jak zaczął zapadać zmrok, momentalnie spadło do ok. -12. Przy kopaniu u sąsiada popsuły się 2 koparaki! Jedna nie mogła kopać, bo popsuło się coś w "łyżce", drugiej siadł akumulator i trzeba było ją reanimować holownikiem. Jak odjeżdzałem o 22 to jeszcze z nią walczyli, na szczęście miała już tylko przysypać włożone do wykopu zbiorniki.

 

A z ciekawostek to właśnie w sobotę wieczorem nad naszymi domami przelatywał Jumbo-Jet. Widok nieziemski: leciał bardzo nisko - jakby miał zaraz wylądować na Bemowie, oświetlony był jak UFO a pomalowany na "wojskowo", wydawało mi się, że miał przypięte rakiety :o, zrobił akurat nade mną gwałtowny zwrot - generalnie odlotowy widok. A wczoraj na spotkaniu grupy warszawskiej w Lolku przez przypadek dowiedziałem się, kto był w nim głównym pasażerem... 8)

 

Rzeczywiście było u Was zamieszanie z tymi koparkami. Myślałem, że zasypujecie zbiornik na gaz... A jakie szambo zasypywaliście ? Betonowe ?

 

Z ten samolot to też widzieliśmy i byliśmy w szoku. Wyglądało jak wojskowy a moja córka (bo akurat byliśmy na spacerze na polach [od Waszego domu na wschód] powiedziała, że on ma rakiety przypięte od dołu.

Baaaaardzo niepokojące uczucie. Coś na kształt gwiezdnych wojen, majestat ogromu, i ta powolność przemieszczania się... !!! Uhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze mi się wydawało, że miał rakiety...

A zasypywaliśmy 2 szamba betonowe po 2 zbiorniki 6 m3, czyli sąsiad i ja mamy po 12 m3. Mam nadzieję, że starczy na co najmniej miesiąc. Zbiorniki wzięliśmy oczywiście z radomskiego "zagłębia" szambowego - wyszło na łebka po 2350 zł (z 2 betonowymi "kominami" i żeliwnymi włazami oraz transportem, nie licząc oczywiście koparek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Ja oczywiscie znowu po prosbie :oops:

Ckwadrat, wlasnie wyczytalam, ze zakopywales szambo, czy moglbys podac mi namiary na to radomskie "zaglebie"? Z gory wielkie dzieki :)

 

Mbz, nie mam w tej chwili pod ręką namiarów a w domu netu, więc namiar dam Ci jutro.

 

A ile u Was kosztuje wywóz szamba?

 

Maluszek - jedyny namiar (korzysta z niego sąsiad) jaki mam na wywóz to 13 zł/m3 a szambiara ma pojemność aż 20 m3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Ja oczywiscie znowu po prosbie :oops:

Ckwadrat, wlasnie wyczytalam, ze zakopywales szambo, czy moglbys podac mi namiary na to radomskie "zaglebie"? Z gory wielkie dzieki :)

Znalazłem telefon, pod którym zamawiałem: (69)7487543

Transakcja bez problemów, a jakość towaru wyjdzie w "praniu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...