Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mam trójeczkę i to mój mąż nie zdążył !!!

To była ostatnia okazja na poród rodzinny, ale mu portier powiedział : " A jak zaczęło się pół godziny temu to może się pan nie spieszyć ! " No i głuptas posłuchał portiera i nie zdążył .!!!!!!!!!!

A propos - rodziłam na Karowej .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, nasz polny gościniec też jest odsnieżany. Jak byliśmy na budowie ze 2 tygodnie temu, też po dużych opadach, to już bylismy przygotowani na pozostawienie samochodu na asfalcie i brnięcie kilkaset metrów przez zaspy. Jakież było jednak nasze zdziwienie, gdy zobaczyliśmy odśnieżoną drogę do samego dom. A zatem jest to na pewno inicjatywy gminy. I chwała jej za to!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. Czy wiecie cos na temat budowy gazociagu przy ul. Lesnej? Minelo juz chyba 1,5 roku od czasu, jak zlozylem wniosek w urzedzie gminy i nic. Zadnej odpowiedzi.

 

Pytalem wczoraj Wujta, czy wie cos na ten temat. Odpowiedzial mi, ze z gazownia sie tak fajnie rozmawia, ze lepiej o gazie ziemnym w Wiktorowie zapomniec. Nie jest to pocieszajaca informacja.

 

Gazu z banki troche sie obawiam (w sensie cenowym) i mam zagwozdke, czy przypadkiem nie zmienic calkowicie planow dotyczacych ogrzewania mojego domu. Mam metlik w glowie i jeszcze raz ogladam wszystko od paliw stalych (pelety) do pomp ciepla.

 

Moze ktos z was ma juz doswiadczenia w temacie ogrzewania peletami lub pompa ciepla? Napiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tchrzano, w zasadzie najlepszym komentarzem na Twoje pytanie odnośnie gazociągu na Leśnej jest post jprzedworskiego :lol:. Oj brakuje u nas przynajmniej jednej niewidzialnej ręki - niewidzialnej ręki rynku. Przez monopole to nie mamy nie tylko gazu ale i np. ja nie będę miał kablowego telefonu. Z gazem ziemnym u nas sprawa niestety ucichła, choć mam nadzieję nie na zawsze. Pewnie kilkadziesiąt czy nawet kilkaset osób to jednak za mało dla szacownej gazowni żeby wyszła na swoje i opłaciła wysokie koszty takiej inwestycji. Ja zdecydowałem się na propan ze zbiornika - wiem, że nie jest tani ale lepszej alternatywy jak dla mnie w tym momencie nie ma. No i jak już ten gazociąg mam nadzieję kiedyś będzie, to będę mógł się do niego łatwo przyłączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonem mam ten sam problem. Mimo, ze sasiedzi za jedna i druga miedza maja kablowe, mi zaproponowali radiolinie. Nie wiem, czy dlatego, ze nie moglem byc na miejscu jak panowie z TPSA przyjechali sprawdzic mozliwosci podlaczenia (bo slyszalem ze w bezposredniej rozmowie wiele mozna zdzialac :-? ), czy rzeczywiscie w Wiktorowie kabel od TPS-y sie skonczyl.

 

Musze wracac do domu, jeszcze sie odezwe, bo ciekaw jestem Twoich doswiadczen z gazem z banki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tchrzano, w zasadzie najlepszym komentarzem na Twoje pytanie odnośnie gazociągu na Leśnej jest post jprzedworskiego :lol:. Oj brakuje u nas przynajmniej jednej niewidzialnej ręki - niewidzialnej ręki rynku.

Ten fotograficzny komentarz dotyczył, wspomnianego wyżej, odśnieżania, ale widzę, że pasuje do wszystkiego. Ja też gazu nie mam, wodociąg zrobiłem sam, to jeszcze musiałem dopłacić 450, bo zanim wodociąg został odebrany, jakiś kretyn wjechał ciężarówką w, jeszcze mój, hydrant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polozna

 

To była ostatnia okazja !!!

 

Ja mam inne plany na życie, a trójka dzieci to i tak niezły wynik .

 

:lol: :roll: :wink: :lol: :roll: :wink:

 

maluszek

 

Chyba rzeczywiście jednym z warunków przyłączenia nas potem do gazu było przekazanie go (odcinka rury) na rzecz gazowni. Z tego co się orientuję tylko rejony energetyczne nie pobierają opłat za konieczność wybudowania nowej linii. Niestety mogą dać dosyć odległy termin realizacji ( chyba do dwóch lat ).

 

:roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...