Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa kampinoska


ckwadrat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ps. aha, wyjściowa cena za m2 byla 30 zl/m2 ale to sie tyczylo prostych powierzchni. W sumie za ulozenie ok. 30 m2 terakoty i 12 m2 glazury ale jednego i drugiego zgodnie ze szczegolowym projektem (sporo roznej wielkosci dekorow), obudowywaniem wanny, robieniem murkow i polek z glazury i instalowaniem armatury zazyczyl sobie wstepnie ok. 2,5 tys. zl, z tendencja do ewentualnego wzrostu o kilka stow, jesli napotka jakies problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jakos juz zdecydowalem, ze maja byc PCV wiec ciezko byloby mnie teraz przekonac na drewniane.

Zapoznalem sie z ich slabymi i mocnymi stronami, duzo naczytalem sie o montazu. Sadze, ze poznalem w miare doglebnie ten temat co ma mi pomoc w dobrym wyborze, a nastepnie nadzorowac ich poprawny montaz.

Niestety o oknach drewnianych wiem niewiele, czasu coraz mniej wiec...

 

Zmieniajac temat... Czy po mapke do celow projektowych udajemy sie do gminy Leszno? Ile to kosztuje i jak dlugo sie czeka? Ile kopii warto brac?

 

Pozdrawiam,

 

Ditu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniajac temat... Czy po mapke do celow projektowych udajemy sie do gminy Leszno? Ile to kosztuje i jak dlugo sie czeka? Ile kopii warto brac?

 

nie do Gminy! musisz sie udac do geodety, a on zalatwia ja w Bronioszach

 

kosztuje ok 600-700 (ja placilem 2 tygodnie temu 600)

 

czekanie - zalezy od geodety/lokalizacji. moja lokalizacja (Marianow) to 3-4 tygodnie. a wplyw geodety na termin to zalezy - jesli np. slawny pan Dominik M. to 3 miesiace :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bedzie OK!

 

... czyli tzw sila woli :D :D :D

Dobra, dobra! Ja już finiszuję, to mam inną perpektywę. Ale fakt, statystycznie rzecz biorąc większość inwestorów jakoś budowę kończy.

"Prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jak kończy". :lol: :lol: :lol:

Powodzenia!

Zaborów? Może jeszcze rejon ulicy Leśnej? Właśnie Leśna (bardziej w Wiktorowie) to chyba ulubione miejsce Forumowiczów. Tak wyszło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...